Chengdu Rongcheng

Chengdu Rongcheng Statystyki 2026 Super League

LDWLW

Następny mecz

Super LeagueSuper League
Shanghai Port

Shanghai Port

Dzisiaj

Chengdu Rongcheng

Chengdu Rongcheng

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026 • Super League

Gole strzelone

/ Mecz
1.89
x

Śr. ligi 1.56

Bardzo dobra

Gole stracone

/ Mecz
1.15
x

Śr. ligi 1.56

Bardzo zła

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

56%

Bardzo dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

52%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

59%

Dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

56%

Bardzo dobra

Czyste konta

26% meczów

26%

Średnia

Strzały

Na mecz

14.85

Bardzo dobra

Strzały celne

Na mecz

4.89

Dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

19%

Bardzo zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

6.30

Bardzo dobra

Kartki dla

Na mecz

2.26

Średnia

Statystyki drużyny

2026 • Super League

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Chengdu Rongcheng Attacking

2026/27

Legends

Chengdu Rongcheng
League average

Chengdu Rongcheng Defending

2026/27

Legends

Chengdu Rongcheng
League average

Chengdu Rongcheng — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.89
x

Śr. ligi 1.56

Bardzo dobra

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
41 min
58 min
48 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
86%
77%
81%
Powyżej 1.5 goli drużyny
57%
46%
52%
Powyżej 2.5 goli drużyny
36%
31%
33%
Bez gola
14%
23%
19%

Chengdu Rongcheng — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.15
x

Śr. ligi 1.56

Bardzo zła

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
84 min
73 min
78 min
Powyżej 0.5 straconych
71%
77%
74%
Powyżej 1.5 straconych
14%
38%
26%
Powyżej 2.5 straconych
7%
8%
7%
Czyste konto
29%
23%
26%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Chengdu Rongcheng strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
8%
16 - 30 min
12%
31 - 45 min
20%
46 - 60 min
10%
61 - 75 min
10%
76 - 90 min
41%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
92%
96%
Powyżej 1.5
71%
69%
70%
Powyżej 2.5
57%
46%
52%
Powyżej 3.5
36%
31%
33%
Powyżej 4.5
21%
31%
26%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
57%
62%
59%
Oba zespoły nie strzelą
43%
38%
41%

Statystyki rzutów rożnych

Chengdu Rongcheng

Śr. łączne rzuty rożne

10.52/ Mecz
x

Śr. ligi 10.10

Średnia

Chengdu Rongcheng

Rzuty rożne dla

6.30/ Mecz
x

Śr. ligi 5.05

Bardzo dobra

Chengdu Rongcheng

Rzuty rożne przeciw

4.22/ Mecz
x

Śr. ligi 5.05

Bardzo zła

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
64%
92%
78%
Powyżej 8.5
57%
77%
67%
Powyżej 9.5
50%
54%
52%
Powyżej 10.5
43%
54%
48%
Powyżej 11.5
43%
54%
48%
Powyżej 12.5
29%
46%
37%

Statystyki kartek

Chengdu Rongcheng

Śr. łączne kartki

4.67/ Mecz
x

Śr. ligi 4.01

Bardzo dobra

Chengdu Rongcheng

Kartki dla

2.26/ Mecz
x

Śr. ligi 2.01

Dobra

Chengdu Rongcheng

Kartki przeciw

2.41/ Mecz
x

Śr. ligi 2.01

Bardzo dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
71%
85%
78%
Powyżej 3.5
57%
85%
70%
Powyżej 4.5
21%
77%
48%
Powyżej 5.5
14%
54%
33%
Powyżej 6.5
7%
31%
19%

Statystyki strzałów

Chengdu Rongcheng

Śr. łączne strzały

26.19/ Mecz
x

Śr. ligi 26.30

Średnia

Chengdu Rongcheng

Śr. strzały celne

8.22/ Mecz
x

Śr. ligi 8.95

Średnia

Chengdu Rongcheng

Śr. skuteczność strzałów

31%/ Mecz
x

Śr. ligi 34.03

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
93%
54%
74%
Powyżej 7.5
64%
38%
52%
Powyżej 8.5
64%
31%
48%
Powyżej 9.5
43%
31%
37%
Powyżej 10.5
36%
15%
26%
Chengdu Rongcheng

Statystyki Chengdu Rongcheng 2026 — Super League

Chengdu Rongcheng zajmuje obecnie 1st w Super League z 52 punktami w 27 meczach (15W 7D 5L). Chengdu Rongcheng strzelił 51 goli i stracił 31 — różnica bramek +20. Średnia 1.93 pkt na mecz plasuje zespół na 1st w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Chengdu Rongcheng na SmartBet.

Statystyki goli Chengdu Rongcheng 2026

Chengdu Rongcheng średnio strzela 1.89 i traci 1.15 gola na mecz. Over 2.5 pada w 52% meczów. BTTS w 59% spotkań. U siebie: 2.21 strzelonych · 1.07 straconych. Na wyjeździe: 1.54 strzelonych · 1.23 straconych.

Typy i value bety Chengdu Rongcheng 2026

SmartBet generuje typy Chengdu Rongcheng na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (52%), BTTS (59%) oraz gol Chengdu Rongcheng (81%). Skuteczność u siebie: 57% · Na wyjeździe: 54%. Zobacz wszystkie typy Super League.

Statystyki BTTS i czystych kont Chengdu Rongcheng 2026

Obie drużyny strzeliły w 59% meczów Chengdu Rongcheng. Czyste konta w 26% spotkań (u siebie 29% · na wyjeździe 23%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Chengdu Rongcheng 2026

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 56% meczów Chengdu Rongcheng. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 30% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 56%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Super League.

Forma Chengdu Rongcheng 2026

Aktualna forma: WLWDL — 2W 1D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 8W 3D 3L w 14 meczach. Na wyjeździe: 7W 4D 2L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Super League.

Najczęściej zadawane pytania - Chengdu Rongcheng 2026

Ile goli strzelił Chengdu Rongcheng w sezonie 2026?

Chengdu Rongcheng strzelił 51 goli w 27 meczach — średnio 1.89 na mecz. Stracił 31 (1.15 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Super League.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Chengdu Rongcheng w sezonie 2026?

Over 2.5 goli pada w 52% meczów Chengdu Rongcheng — 14 z 27 spotkań w Super League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Chengdu Rongcheng gra następny mecz?

Następny mecz Chengdu Rongcheng to Shanghai Port 18.10.2026 o 12:00 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Chengdu Rongcheng i terminarz Super League.

Jaki jest wskaźnik BTTS Chengdu Rongcheng w sezonie 2026?

Obie drużyny strzeliły w 59% meczów Chengdu Rongcheng (16 z 27 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Super League.

Jaki jest bilans Chengdu Rongcheng u siebie w sezonie 2026?

Chengdu Rongcheng wygrał 8 z 14 meczów u siebie (57%), zremisował 3 i przegrał 3. Średnio strzela 2.21 i traci 1.07 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Chengdu Rongcheng?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Chengdu Rongcheng — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Super League

Go to Super League
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
271575+2052
2
2814410+246
3
2712105+1941
4
281459+841
5
2811611-339
6
278145-538
7
271188+936
8
271359+1234
9
287129-533
10
281189+631
11
2810612-531
12
288515-929
13
288515-1329
14
2881010-328
15
2751210-722
16
286319-2614
Nadchodzące
18 paź
A
Shanghai PortShanghai Port
24 paź
H
Dalian YingboDalian Yingbo
8 lis
A
Shandong TaishanShandong Taishan

Informacje o Chengdu Rongcheng

Oficjalna nazwa klubu

Chengdu Rongcheng

Skrót

CDR

Kraj

China

Aktualny trener

John Aloisi

Rok założenia

Stadion

Dujiangyan Sports Center Stadium

Adres stadionu

-

Pojemność stadionu

26000

Mecze
Typy
Value Bets
Generator