
Następny mecz
Super League
Shenzhen Peng City
24.10.2026

Shanghai Shenhua
Podsumowanie sezonu
2026 • Super League
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.56
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.56
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
50%
DobraPowyżej 2.5 gola
Na mecz
71%
DobraBTTS
Obie drużyny strzelą
71%
Bardzo dobraPosiadanie piłki
Śr. na mecz
49%
DobraCzyste konta
14% meczów
14%
ZłaStrzały
Na mecz
16.29
Bardzo dobraStrzały celne
Na mecz
6.21
Bardzo dobraBez gola
Bez strzelenia gola
14%
Bardzo złaRzuty rożne dla
Na mecz
5.86
Bardzo dobraKartki dla
Na mecz
1.82
ZłaStatystyki drużyny
2026 • Super League
Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.
Legenda
Shanghai Shenhua Attacking
2026/27
Legends
Shanghai Shenhua Defending
2026/27
Legends
Shanghai Shenhua — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.56
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Shanghai Shenhua — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.56
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Shanghai Shenhua strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 10.08

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 5.04

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 5.04
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 4.01

Kartki dla
Śr. ligi 2.01

Kartki przeciw
Śr. ligi 2.01
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 26.28

Śr. strzały celne
Śr. ligi 8.95

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 34.06
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Shanghai Shenhua 2026 — Super League
Shanghai Shenhua zajmuje obecnie 8th w Super League z 37 punktami w 28 meczach (14W 5D 9L). Shanghai Shenhua strzelił 62 goli i stracił 48 — różnica bramek +14. Średnia 1.32 pkt na mecz plasuje zespół na 8th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Shanghai Shenhua na SmartBet.
Statystyki goli Shanghai Shenhua 2026
Shanghai Shenhua średnio strzela 2.21 i traci 1.71 gola na mecz. Over 2.5 pada w 71% meczów. BTTS w 71% spotkań. U siebie: 2.43 strzelonych · 1.79 straconych. Na wyjeździe: 2.00 strzelonych · 1.64 straconych.
Typy i value bety Shanghai Shenhua 2026
SmartBet generuje typy Shanghai Shenhua na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (71%), BTTS (71%) oraz gol Shanghai Shenhua (86%). Skuteczność u siebie: 50% · Na wyjeździe: 50%. Zobacz wszystkie typy Super League.
Statystyki BTTS i czystych kont Shanghai Shenhua 2026
Obie drużyny strzeliły w 71% meczów Shanghai Shenhua. Czyste konta w 14% spotkań (u siebie 14% · na wyjeździe 14%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Shanghai Shenhua 2026
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 82% meczów Shanghai Shenhua. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 61% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 64%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Super League.
Forma Shanghai Shenhua 2026
Aktualna forma: WLWWW — 4W 0D 1L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 7W 2D 5L w 14 meczach. Na wyjeździe: 7W 3D 4L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Super League.
Najczęściej zadawane pytania - Shanghai Shenhua 2026
Ile goli strzelił Shanghai Shenhua w sezonie 2026?
Shanghai Shenhua strzelił 62 goli w 28 meczach — średnio 2.21 na mecz. Stracił 48 (1.71 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Super League.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Shanghai Shenhua w sezonie 2026?
Over 2.5 goli pada w 71% meczów Shanghai Shenhua — 20 z 28 spotkań w Super League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Shanghai Shenhua gra następny mecz?
Następny mecz Shanghai Shenhua to Shenzhen Peng City 24.10.2026 o 07:30 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Shanghai Shenhua i terminarz Super League.
Jaki jest wskaźnik BTTS Shanghai Shenhua w sezonie 2026?
Obie drużyny strzeliły w 71% meczów Shanghai Shenhua (20 z 28 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Super League.
Jaki jest bilans Shanghai Shenhua u siebie w sezonie 2026?
Shanghai Shenhua wygrał 7 z 14 meczów u siebie (50%), zremisował 2 i przegrał 5. Średnio strzela 2.43 i traci 1.79 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Shanghai Shenhua?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Shanghai Shenhua — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela Super League
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 28 | 15 | 7 | 6 | +17 | 52 | |
2 | 28 | 14 | 4 | 10 | +2 | 46 | |
3 | 28 | 13 | 10 | 5 | +20 | 44 | |
4 | 28 | 14 | 5 | 9 | +8 | 41 | |
5 | 28 | 12 | 8 | 8 | +12 | 39 | |
6 | 28 | 11 | 6 | 11 | -3 | 39 | |
7 | 28 | 8 | 14 | 6 | -6 | 38 | |
8 | 28 | 14 | 5 | 9 | +14 | 37 | |
9 | 28 | 7 | 12 | 9 | -5 | 33 | |
10 | 28 | 11 | 8 | 9 | +6 | 31 | |
11 | 28 | 10 | 6 | 12 | -5 | 31 | |
12 | 28 | 8 | 5 | 15 | -9 | 29 | |
13 | 28 | 8 | 5 | 15 | -13 | 29 | |
14 | 28 | 8 | 10 | 10 | -3 | 28 | |
15 | 28 | 5 | 12 | 11 | -9 | 22 | |
16 | 28 | 6 | 3 | 19 | -26 | 14 |
Informacje o Shanghai Shenhua
Oficjalna nazwa klubu
Shanghai Shenhua
Skrót
SHS
Kraj
China
Aktualny trener
Vladan Milojević
Rok założenia
1993
Stadion
Hongkou Stadium
Adres stadionu
Dongjiangwan Road, Hongkou District
Pojemność stadionu
33060
Inne drużyny Super League
Statystyki, typy i mecze · 2026















