Wuhan Three Towns

Wuhan Three Towns Statystyki 2026 Super League

DLDDW

Następny mecz

Super LeagueSuper League
Wuhan Three Towns

Wuhan Three Towns

Dzisiaj

Shanghai Shenhua

Shanghai Shenhua

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026 • Super League

Gole strzelone

/ Mecz
1.48
x

Śr. ligi 1.56

Średnia

Gole stracone

/ Mecz
1.74
x

Śr. ligi 1.56

Dobra

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

19%

Zła

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

52%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

70%

Bardzo dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

47%

Dobra

Czyste konta

15% meczów

15%

Zła

Strzały

Na mecz

13.63

Bardzo dobra

Strzały celne

Na mecz

4.44

Dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

19%

Bardzo zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

4.74

Dobra

Kartki dla

Na mecz

2.48

Średnia

Statystyki drużyny

2026 • Super League

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Wuhan Three Towns Attacking

2026/27

Legends

Wuhan Three Towns
League average

Wuhan Three Towns Defending

2026/27

Legends

Wuhan Three Towns
League average

Wuhan Three Towns — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.48
x

Śr. ligi 1.56

Średnia

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
65 min
57 min
61 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
77%
86%
81%
Powyżej 1.5 goli drużyny
46%
43%
44%
Powyżej 2.5 goli drużyny
8%
14%
11%
Bez gola
23%
14%
19%

Wuhan Three Towns — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.74
x

Śr. ligi 1.56

Dobra

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
73 min
41 min
52 min
Powyżej 0.5 straconych
69%
100%
85%
Powyżej 1.5 straconych
38%
57%
48%
Powyżej 2.5 straconych
15%
36%
26%
Czyste konto
31%
0%
15%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Wuhan Three Towns strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
10%
16 - 30 min
13%
31 - 45 min
23%
46 - 60 min
15%
61 - 75 min
20%
76 - 90 min
20%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
92%
100%
96%
Powyżej 1.5
77%
93%
85%
Powyżej 2.5
38%
64%
52%
Powyżej 3.5
38%
57%
48%
Powyżej 4.5
15%
36%
26%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
54%
86%
70%
Oba zespoły nie strzelą
46%
14%
30%

Statystyki rzutów rożnych

Wuhan Three Towns

Śr. łączne rzuty rożne

10.37/ Mecz
x

Śr. ligi 10.10

Średnia

Wuhan Three Towns

Rzuty rożne dla

4.74/ Mecz
x

Śr. ligi 5.05

Średnia

Wuhan Three Towns

Rzuty rożne przeciw

5.63/ Mecz
x

Śr. ligi 5.05

Dobra

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
92%
79%
85%
Powyżej 8.5
85%
57%
70%
Powyżej 9.5
69%
36%
52%
Powyżej 10.5
46%
29%
37%
Powyżej 11.5
46%
21%
33%
Powyżej 12.5
46%
7%
26%

Statystyki kartek

Wuhan Three Towns

Śr. łączne kartki

4.74/ Mecz
x

Śr. ligi 4.01

Bardzo dobra

Wuhan Three Towns

Kartki dla

2.48/ Mecz
x

Śr. ligi 2.01

Bardzo dobra

Wuhan Three Towns

Kartki przeciw

2.26/ Mecz
x

Śr. ligi 2.01

Dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
62%
86%
74%
Powyżej 3.5
62%
86%
74%
Powyżej 4.5
54%
64%
59%
Powyżej 5.5
15%
50%
33%
Powyżej 6.5
8%
43%
26%

Statystyki strzałów

Wuhan Three Towns

Śr. łączne strzały

28.19/ Mecz
x

Śr. ligi 26.30

Średnia

Wuhan Three Towns

Śr. strzały celne

9.48/ Mecz
x

Śr. ligi 8.95

Średnia

Wuhan Three Towns

Śr. skuteczność strzałów

34%/ Mecz
x

Śr. ligi 34.03

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
77%
86%
81%
Powyżej 7.5
54%
86%
70%
Powyżej 8.5
46%
64%
56%
Powyżej 9.5
38%
50%
44%
Powyżej 10.5
31%
43%
37%
Wuhan Three Towns

Statystyki Wuhan Three Towns 2026 — Super League

Wuhan Three Towns zajmuje obecnie 15th w Super League z 22 punktami w 27 meczach (5W 12D 10L). Wuhan Three Towns strzelił 40 goli i stracił 47 — różnica bramek -7. Średnia 0.81 pkt na mecz plasuje zespół na 15th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Wuhan Three Towns na SmartBet.

Statystyki goli Wuhan Three Towns 2026

Wuhan Three Towns średnio strzela 1.48 i traci 1.74 gola na mecz. Over 2.5 pada w 52% meczów. BTTS w 70% spotkań. U siebie: 1.38 strzelonych · 1.23 straconych. Na wyjeździe: 1.57 strzelonych · 2.21 straconych.

Typy i value bety Wuhan Three Towns 2026

SmartBet generuje typy Wuhan Three Towns na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (52%), BTTS (70%) oraz gol Wuhan Three Towns (81%). Skuteczność u siebie: 31% · Na wyjeździe: 7%. Zobacz wszystkie typy Super League.

Statystyki BTTS i czystych kont Wuhan Three Towns 2026

Obie drużyny strzeliły w 70% meczów Wuhan Three Towns. Czyste konta w 15% spotkań (u siebie 31% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Wuhan Three Towns 2026

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 67% meczów Wuhan Three Towns. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 41% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 56%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Super League.

Forma Wuhan Three Towns 2026

Aktualna forma: WDDLD — 1W 3D 1L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 4W 5D 4L w 13 meczach. Na wyjeździe: 1W 7D 6L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Super League.

Najczęściej zadawane pytania - Wuhan Three Towns 2026

Ile goli strzelił Wuhan Three Towns w sezonie 2026?

Wuhan Three Towns strzelił 40 goli w 27 meczach — średnio 1.48 na mecz. Stracił 47 (1.74 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Super League.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Wuhan Three Towns w sezonie 2026?

Over 2.5 goli pada w 52% meczów Wuhan Three Towns — 14 z 27 spotkań w Super League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Wuhan Three Towns gra następny mecz?

Następny mecz Wuhan Three Towns to Shanghai Shenhua 18.10.2026 o 10:00 (Wuhan Sports Center Stadium). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Wuhan Three Towns i terminarz Super League.

Jaki jest wskaźnik BTTS Wuhan Three Towns w sezonie 2026?

Obie drużyny strzeliły w 70% meczów Wuhan Three Towns (19 z 27 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Super League.

Jaki jest bilans Wuhan Three Towns u siebie w sezonie 2026?

Wuhan Three Towns wygrał 4 z 13 meczów u siebie (31%), zremisował 5 i przegrał 4. Średnio strzela 1.38 i traci 1.23 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Wuhan Three Towns?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Wuhan Three Towns — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Super League

Go to Super League
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
271575+2052
2
2814410+246
3
2712105+1941
4
281459+841
5
2811611-339
6
278145-538
7
271188+936
8
271359+1234
9
287129-533
10
281189+631
11
2810612-531
12
288515-929
13
288515-1329
14
2881010-328
15
2751210-722
16
286319-2614
Nadchodzące
18 paź
H
Shanghai ShenhuaShanghai Shenhua
24 paź
H
Shandong TaishanShandong Taishan
8 lis
A
Yunnan YukunYunnan Yukun

Informacje o Wuhan Three Towns

Oficjalna nazwa klubu

Wuhan Three Towns

Skrót

WTT

Kraj

China

Aktualny trener

José Ricardo Soares Ribeiro

Rok założenia

Stadion

Wuhan Sports Center Stadium

Adres stadionu

-

Pojemność stadionu

13000

Mecze
Typy
Value Bets
Generator