Fenerbahçe W

Fenerbahçe W Statystyki 2026/2027 UEFA Women's Champions League

DW

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • UEFA Women's Champions League

Gole strzelone

/ Mecz
1.50
x

Śr. ligi 1.87

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.87

Bardzo zła

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

50%

Dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

50%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

100%

Bardzo dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

52%

Dobra

Czyste konta

0% meczów

0%

Bardzo zła

Strzały

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Strzały celne

Na mecz

3.00

Średnia

Bez gola

Bez strzelenia gola

0%

Bardzo zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

4.00

Dobra

Kartki dla

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Fenerbahçe W Attacking

2026/27

Legends

Fenerbahçe W
League average

Fenerbahçe W Defending

2026/27

Legends

Fenerbahçe W
League average

Fenerbahçe W — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.50
x

Śr. ligi 1.87

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
0 min
60 min
60 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
0%
100%
100%
Powyżej 1.5 goli drużyny
0%
50%
50%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Bez gola
0%
0%
0%

Fenerbahçe W — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.87

Bardzo zła

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
0 min
90 min
90 min
Powyżej 0.5 straconych
0%
100%
100%
Powyżej 1.5 straconych
0%
0%
0%
Powyżej 2.5 straconych
0%
0%
0%
Czyste konto
0%
0%
0%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Fenerbahçe W strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
33%
16 - 30 min
0%
31 - 45 min
33%
46 - 60 min
0%
61 - 75 min
33%
76 - 90 min
0%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
0%
100%
100%
Powyżej 1.5
0%
100%
100%
Powyżej 2.5
0%
50%
50%
Powyżej 3.5
0%
0%
0%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
0%
100%
100%
Oba zespoły nie strzelą
100%
0%
0%

Statystyki rzutów rożnych

Fenerbahçe W

Śr. łączne rzuty rożne

5.50/ Mecz
x

Śr. ligi 9.92

Bardzo zła

Fenerbahçe W

Rzuty rożne dla

4.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.96

Bardzo zła

Fenerbahçe W

Rzuty rożne przeciw

1.50/ Mecz
x

Śr. ligi 4.96

Bardzo zła

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
0%
0%
0%
Powyżej 8.5
0%
0%
0%
Powyżej 9.5
0%
0%
0%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Powyżej 11.5
0%
0%
0%
Powyżej 12.5
0%
0%
0%

Statystyki kartek

Fenerbahçe W

Śr. łączne kartki

3.50/ Mecz
x

Śr. ligi 2.14

Bardzo dobra

Fenerbahçe W

Kartki dla

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 1.07

Bardzo zła

Fenerbahçe W

Kartki przeciw

3.50/ Mecz
x

Śr. ligi 1.07

Bardzo dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
0%
50%
50%
Powyżej 3.5
0%
50%
50%
Powyżej 4.5
0%
50%
50%
Powyżej 5.5
0%
0%
0%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

Fenerbahçe W

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 14.60

Bardzo zła

Fenerbahçe W

Śr. strzały celne

4.00/ Mecz
x

Śr. ligi 6.58

Bardzo zła

Fenerbahçe W

Śr. skuteczność strzałów

0%/ Mecz
x

Śr. ligi 45.07

Bardzo zła

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
0%
50%
50%
Powyżej 7.5
0%
50%
50%
Powyżej 8.5
0%
0%
0%
Powyżej 9.5
0%
0%
0%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Fenerbahçe W

Statystyki Fenerbahçe W 2026/2027 — UEFA Women's Champions League

Fenerbahçe W zajmuje obecnie {position}{suffix} w UEFA Women's Champions League z 0 punktami w 2 meczach (1W 1D 0L). Fenerbahçe W strzelił 3 goli i stracił 2 — różnica bramek {gd}. Średnia {ppg} pkt na mecz plasuje zespół na {ppg_rank}{suffix} w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Fenerbahçe W na SmartBet.

Statystyki goli Fenerbahçe W 2026/2027

Fenerbahçe W średnio strzela 1.50 i traci 1.00 gola na mecz. Over 2.5 pada w 50% meczów. BTTS w 100% spotkań. U siebie: 0.00 strzelonych · 0.00 straconych. Na wyjeździe: 1.50 strzelonych · 1.00 straconych.

Typy i value bety Fenerbahçe W 2026/2027

SmartBet generuje typy Fenerbahçe W na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (50%), BTTS (100%) oraz gol Fenerbahçe W (100%). Skuteczność u siebie: 0% · Na wyjeździe: 50%. Zobacz wszystkie typy UEFA Women's Champions League.

Statystyki BTTS i czystych kont Fenerbahçe W 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 100% meczów Fenerbahçe W. Czyste konta w 0% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Fenerbahçe W 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 100% meczów Fenerbahçe W. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 50% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 0%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy UEFA Women's Champions League.

Forma Fenerbahçe W 2026/2027

Aktualna forma: DW — 1W 1D 0L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 0W 0D 0L w 0 meczach. Na wyjeździe: 1W 1D 0L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy UEFA Women's Champions League.

Najczęściej zadawane pytania - Fenerbahçe W 2026/2027

Ile goli strzelił Fenerbahçe W w sezonie 2026/2027?

Fenerbahçe W strzelił 3 goli w 2 meczach — średnio 1.50 na mecz. Stracił 2 (1.00 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli UEFA Women's Champions League.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Fenerbahçe W w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 50% meczów Fenerbahçe W — 1 z 2 spotkań w UEFA Women's Champions League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Fenerbahçe W gra następny mecz?

Następny mecz Fenerbahçe W to o (). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Fenerbahçe W i terminarz UEFA Women's Champions League.

Jaki jest wskaźnik BTTS Fenerbahçe W w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 100% meczów Fenerbahçe W (2 z 2 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS UEFA Women's Champions League.

Jaki jest bilans Fenerbahçe W u siebie w sezonie 2026/2027?

Fenerbahçe W wygrał 0 z 0 meczów u siebie (0%), zremisował 0 i przegrał 0. Średnio strzela 0.00 i traci 0.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Fenerbahçe W?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Fenerbahçe W — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela UEFA Women's Champions League

Go to UEFA Women's Champions League
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
2200+96
2
2110+84
3
2110+54
4
2110+34
5
2110+14
6
2110+14
7
2110+14
8
2101+33
9
2101+23
10
2101-23
11
202002
12
202002
13
2011-11
14
2011-31
15
2011-51
16
2011-61
17
2002-40
18
2002-120

Informacje o Fenerbahçe W

Oficjalna nazwa klubu

Fenerbahçe W

Skrót

Kraj

Turkey

Aktualny trener

Gökhan Bozkaya

Rok założenia

Stadion

-

Adres stadionu

-

Pojemność stadionu

-

Inne drużyny UEFA Women's Champions League

Statystyki, typy i mecze · 2026/2027

Mecze
Typy
Value Bets
Generator