Gorée

Gorée Statystyki 2017 CAF Champions League

LD

Podsumowanie sezonu

2017 • CAF Champions League

Gole strzelone

/ Mecz
0.50
x

Śr. ligi 1.15

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.15

Zła

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

0%

Bardzo zła

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

50%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

50%

Dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

0%

Bardzo zła

Czyste konta

50% meczów

50%

Bardzo dobra

Strzały

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Strzały celne

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Bez gola

Bez strzelenia gola

50%

Średnia

Rzuty rożne dla

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Kartki dla

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Statystyki drużyny

2017 • CAF Champions League

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Gorée Attacking

2026/27

Legends

Gorée
League average

Gorée Defending

2026/27

Legends

Gorée
League average

Gorée — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
0.50
x

Śr. ligi 1.15

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
0 min
90 min
180 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
0%
100%
50%
Powyżej 1.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Bez gola
100%
0%
50%

Gorée — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.15

Zła

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
0 min
45 min
90 min
Powyżej 0.5 straconych
0%
100%
50%
Powyżej 1.5 straconych
0%
100%
50%
Powyżej 2.5 straconych
0%
0%
0%
Czyste konto
100%
0%
50%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Gorée strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
0%
16 - 30 min
0%
31 - 45 min
100%
46 - 60 min
0%
61 - 75 min
0%
76 - 90 min
0%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
0%
100%
50%
Powyżej 1.5
0%
100%
50%
Powyżej 2.5
0%
100%
50%
Powyżej 3.5
0%
0%
0%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
0%
100%
50%
Oba zespoły nie strzelą
100%
0%
50%

Statystyki rzutów rożnych

Gorée

Śr. łączne rzuty rożne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.86

Bardzo zła

Gorée

Rzuty rożne dla

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 2.43

Bardzo zła

Gorée

Rzuty rożne przeciw

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 2.43

Bardzo zła

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
0%
0%
0%
Powyżej 8.5
0%
0%
0%
Powyżej 9.5
0%
0%
0%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Powyżej 11.5
0%
0%
0%
Powyżej 12.5
0%
0%
0%

Statystyki kartek

Gorée

Śr. łączne kartki

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 1.30

Bardzo zła

Gorée

Kartki dla

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.65

Bardzo zła

Gorée

Kartki przeciw

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.65

Bardzo zła

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
0%
0%
0%
Powyżej 3.5
0%
0%
0%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
Powyżej 5.5
0%
0%
0%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

Gorée

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 12.93

Bardzo zła

Gorée

Śr. strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.58

Bardzo zła

Gorée

Śr. skuteczność strzałów

0%/ Mecz
x

Śr. ligi 35.42

Bardzo zła

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
0%
0%
0%
Powyżej 7.5
0%
0%
0%
Powyżej 8.5
0%
0%
0%
Powyżej 9.5
0%
0%
0%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Gorée

Statystyki Gorée 2017 — CAF Champions League

Gorée zajmuje obecnie {position}{suffix} w CAF Champions League z 0 punktami w 2 meczach (0W 1D 1L). Gorée strzelił 1 goli i stracił 2 — różnica bramek {gd}. Średnia {ppg} pkt na mecz plasuje zespół na {ppg_rank}{suffix} w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Gorée na SmartBet.

Statystyki goli Gorée 2017

Gorée średnio strzela 0.50 i traci 1.00 gola na mecz. Over 2.5 pada w 50% meczów. BTTS w 50% spotkań. U siebie: 0.00 strzelonych · 0.00 straconych. Na wyjeździe: 1.00 strzelonych · 2.00 straconych.

Typy i value bety Gorée 2017

SmartBet generuje typy Gorée na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (50%), BTTS (50%) oraz gol Gorée (50%). Skuteczność u siebie: 0% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy CAF Champions League.

Statystyki BTTS i czystych kont Gorée 2017

Obie drużyny strzeliły w 50% meczów Gorée. Czyste konta w 50% spotkań (u siebie 100% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Gorée 2017

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 50% meczów Gorée. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 0% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 0%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy CAF Champions League.

Forma Gorée 2017

Aktualna forma: LD — 0W 1D 1L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 0W 1D 0L w 1 meczach. Na wyjeździe: 0W 0D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy CAF Champions League.

Najczęściej zadawane pytania - Gorée 2017

Ile goli strzelił Gorée w sezonie 2017?

Gorée strzelił 1 goli w 2 meczach — średnio 0.50 na mecz. Stracił 2 (1.00 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli CAF Champions League.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Gorée w sezonie 2017?

Over 2.5 goli pada w 50% meczów Gorée — 1 z 2 spotkań w CAF Champions League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Gorée gra następny mecz?

Następny mecz Gorée to o (). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Gorée i terminarz CAF Champions League.

Jaki jest wskaźnik BTTS Gorée w sezonie 2017?

Obie drużyny strzeliły w 50% meczów Gorée (1 z 2 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS CAF Champions League.

Jaki jest bilans Gorée u siebie w sezonie 2017?

Gorée wygrał 0 z 1 meczów u siebie (0%), zremisował 1 i przegrał 0. Średnio strzela 0.00 i traci 0.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Gorée?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Gorée — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela CAF Champions League

Go to CAF Champions League
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
6402+412
2
6330+912
3
6330+712
4
6321+211
5
6321+411
6
6321+711
7
6231+29
8
6231+19
9
6222-28
10
6213-37
11
6132-26
12
6204-66
13
6123-55
14
6123-45
15
6042-44
16
6006-100
Nadchodzące

Informacje o Gorée

Oficjalna nazwa klubu

Gorée

Skrót

Kraj

Senegal

Aktualny trener

-

Rok założenia

1933

Stadion

Stade Demba Diop

Adres stadionu

Boulevard Président Habib Bourguiba, Sicap-Liberté

Pojemność stadionu

30000

Inne drużyny CAF Champions League

Statystyki, typy i mecze · 2017

Mecze
Typy
Value Bets
Generator