
Następny mecz
1. Lig
Esenler Erokspor
19.10.2026

Mardin BB
Podsumowanie sezonu
2026/2027 • 1. Lig
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.31
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.31
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
50%
DobraPowyżej 2.5 gola
Na mecz
30%
ZłaBTTS
Obie drużyny strzelą
30%
ZłaPosiadanie piłki
Śr. na mecz
42%
DobraCzyste konta
50% meczów
50%
Bardzo dobraStrzały
Na mecz
11.50
DobraStrzały celne
Na mecz
3.20
ŚredniaBez gola
Bez strzelenia gola
30%
ZłaRzuty rożne dla
Na mecz
4.90
DobraKartki dla
Na mecz
3.20
DobraStatystyki drużyny
2026/2027 • 1. Lig
Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.
Legenda
Mardin BB Attacking
2026/27
Legends
Mardin BB Defending
2026/27
Legends
Mardin BB — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.31
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Mardin BB — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.31
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Mardin BB strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 8.62

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 4.31

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 4.31
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 4.35

Kartki dla
Śr. ligi 2.17

Kartki przeciw
Śr. ligi 2.17
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 24.55

Śr. strzały celne
Śr. ligi 7.87

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 32.06
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Mardin BB 2026/2027 — 1. Lig
Mardin BB zajmuje obecnie 5th w 1. Lig z 18 punktami w 10 meczach (5W 3D 2L). Mardin BB strzelił 12 goli i stracił 6 — różnica bramek +6. Średnia 1.8 pkt na mecz plasuje zespół na 5th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Mardin BB na SmartBet.
Statystyki goli Mardin BB 2026/2027
Mardin BB średnio strzela 1.20 i traci 0.60 gola na mecz. Over 2.5 pada w 30% meczów. BTTS w 30% spotkań. U siebie: 1.00 strzelonych · 0.40 straconych. Na wyjeździe: 1.40 strzelonych · 0.80 straconych.
Typy i value bety Mardin BB 2026/2027
SmartBet generuje typy Mardin BB na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (30%), BTTS (30%) oraz gol Mardin BB (70%). Skuteczność u siebie: 60% · Na wyjeździe: 40%. Zobacz wszystkie typy 1. Lig.
Statystyki BTTS i czystych kont Mardin BB 2026/2027
Obie drużyny strzeliły w 30% meczów Mardin BB. Czyste konta w 50% spotkań (u siebie 60% · na wyjeździe 40%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Mardin BB 2026/2027
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 50% meczów Mardin BB. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 20% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 30%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy 1. Lig.
Forma Mardin BB 2026/2027
Aktualna forma: WLLWW — 3W 0D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 3W 1D 1L w 5 meczach. Na wyjeździe: 2W 2D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy 1. Lig.
Najczęściej zadawane pytania - Mardin BB 2026/2027
Ile goli strzelił Mardin BB w sezonie 2026/2027?
Mardin BB strzelił 12 goli w 10 meczach — średnio 1.20 na mecz. Stracił 6 (0.60 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli 1. Lig.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Mardin BB w sezonie 2026/2027?
Over 2.5 goli pada w 30% meczów Mardin BB — 3 z 10 spotkań w 1. Lig. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Mardin BB gra następny mecz?
Następny mecz Mardin BB to Esenler Erokspor 19.10.2026 o 17:00 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Mardin BB i terminarz 1. Lig.
Jaki jest wskaźnik BTTS Mardin BB w sezonie 2026/2027?
Obie drużyny strzeliły w 30% meczów Mardin BB (3 z 10 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS 1. Lig.
Jaki jest bilans Mardin BB u siebie w sezonie 2026/2027?
Mardin BB wygrał 3 z 5 meczów u siebie (60%), zremisował 1 i przegrał 1. Średnio strzela 1.00 i traci 0.40 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Mardin BB?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Mardin BB — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela 1. Lig
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 10 | 8 | 1 | 1 | +17 | 25 | |
2 | 10 | 7 | 1 | 2 | +11 | 22 | |
3 | 10 | 6 | 2 | 2 | +6 | 20 | |
4 | 10 | 6 | 1 | 3 | +3 | 19 | |
5 | 10 | 5 | 3 | 2 | +6 | 18 | |
6 | 10 | 4 | 5 | 1 | +9 | 17 | |
7 | 10 | 4 | 3 | 3 | -1 | 15 | |
8 | 10 | 5 | 0 | 5 | -2 | 15 | |
9 | 10 | 3 | 5 | 2 | +9 | 14 | |
10 | 10 | 3 | 4 | 3 | 0 | 13 | |
11 | 10 | 2 | 6 | 2 | +1 | 12 | |
12 | 10 | 2 | 6 | 2 | -2 | 12 | |
13 | 10 | 2 | 5 | 3 | +2 | 11 | |
14 | 10 | 2 | 4 | 4 | -1 | 10 | |
15 | 10 | 2 | 4 | 4 | -7 | 10 | |
16 | 10 | 1 | 6 | 3 | -5 | 9 | |
17 | 10 | 2 | 3 | 5 | -10 | 9 | |
18 | 9 | 1 | 4 | 4 | -3 | 7 | |
19 | 10 | 1 | 2 | 7 | -15 | 5 | |
20 | 9 | 0 | 1 | 8 | -18 | 1 |
Informacje o Mardin BB
Oficjalna nazwa klubu
Mardin BB
Skrót
Kraj
Turkey
Aktualny trener
Ivaylo Petev Bogdanov
Rok założenia
Stadion
21 Kasim Sehir Stadyumu
Adres stadionu
Mardin, Artuklu
Pojemność stadionu
6000
Inne drużyny 1. Lig
Statystyki, typy i mecze · 2026/2027

















