
Następny mecz
1. Lig
Antalyaspor
06.09.2026

Sivasspor
Podsumowanie sezonu
2026/2027 • 1. Lig
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.23
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.23
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
40%
DobraPowyżej 2.5 gola
Na mecz
60%
DobraBTTS
Obie drużyny strzelą
60%
DobraPosiadanie piłki
Śr. na mecz
54%
Bardzo dobraCzyste konta
20% meczów
20%
ŚredniaStrzały
Na mecz
10.40
DobraStrzały celne
Na mecz
3.00
ŚredniaBez gola
Bez strzelenia gola
20%
ZłaRzuty rożne dla
Na mecz
4.20
DobraKartki dla
Na mecz
2.60
ŚredniaAntalyaspor Attacking
2026/27
Legends
Antalyaspor Defending
2026/27
Legends
Antalyaspor — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.23
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Antalyaspor — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.23
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Antalyaspor strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 8.28

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 4.14

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 4.14
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 4.24

Kartki dla
Śr. ligi 2.12

Kartki przeciw
Śr. ligi 2.12
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 23.83

Śr. strzały celne
Śr. ligi 7.66

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 32.14
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Antalyaspor 2026/2027 — 1. Lig
Antalyaspor zajmuje obecnie 12th w 1. Lig z 6 punktami w 5 meczach (2W 0D 3L). Antalyaspor strzelił 8 goli i stracił 10 — różnica bramek -2. Średnia 1.2 pkt na mecz plasuje zespół na 12th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Antalyaspor na SmartBet.
Statystyki goli Antalyaspor 2026/2027
Antalyaspor średnio strzela 1.60 i traci 2.00 gola na mecz. Over 2.5 pada w 60% meczów. BTTS w 60% spotkań. U siebie: 2.33 strzelonych · 2.67 straconych. Na wyjeździe: 0.50 strzelonych · 1.00 straconych.
Typy i value bety Antalyaspor 2026/2027
SmartBet generuje typy Antalyaspor na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (60%), BTTS (60%) oraz gol Antalyaspor (80%). Skuteczność u siebie: 33% · Na wyjeździe: 50%. Zobacz wszystkie typy 1. Lig.
Statystyki BTTS i czystych kont Antalyaspor 2026/2027
Obie drużyny strzeliły w 60% meczów Antalyaspor. Czyste konta w 20% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 50%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Antalyaspor 2026/2027
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 100% meczów Antalyaspor. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 20% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 60%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy 1. Lig.
Forma Antalyaspor 2026/2027
Aktualna forma: WLLLW — 2W 0D 3L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 1W 0D 2L w 3 meczach. Na wyjeździe: 1W 0D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy 1. Lig.
Najczęściej zadawane pytania - Antalyaspor 2026/2027
Ile goli strzelił Antalyaspor w sezonie 2026/2027?
Antalyaspor strzelił 8 goli w 5 meczach — średnio 1.60 na mecz. Stracił 10 (2.00 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli 1. Lig.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Antalyaspor w sezonie 2026/2027?
Over 2.5 goli pada w 60% meczów Antalyaspor — 3 z 5 spotkań w 1. Lig. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Antalyaspor gra następny mecz?
Następny mecz Antalyaspor to Sivasspor 06.09.2026 o 17:00 (Antalya Stadyumu). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Antalyaspor i terminarz 1. Lig.
Jaki jest wskaźnik BTTS Antalyaspor w sezonie 2026/2027?
Obie drużyny strzeliły w 60% meczów Antalyaspor (3 z 5 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS 1. Lig.
Jaki jest bilans Antalyaspor u siebie w sezonie 2026/2027?
Antalyaspor wygrał 1 z 3 meczów u siebie (33%), zremisował 0 i przegrał 2. Średnio strzela 2.33 i traci 2.67 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Antalyaspor?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Antalyaspor — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela 1. Lig
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | 3 | 1 | 1 | +4 | 10 | |
2 | 4 | 3 | 1 | 0 | +4 | 10 | |
3 | 4 | 3 | 0 | 1 | +4 | 9 | |
4 | 4 | 3 | 0 | 1 | +3 | 9 | |
5 | 4 | 2 | 2 | 0 | +5 | 8 | |
6 | 5 | 2 | 2 | 1 | +4 | 8 | |
7 | 4 | 2 | 2 | 0 | +4 | 8 | |
8 | 5 | 2 | 2 | 1 | +1 | 8 | |
9 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 7 | |
10 | 5 | 1 | 3 | 1 | +2 | 6 | |
11 | 4 | 2 | 0 | 2 | +1 | 6 | |
12 | 5 | 2 | 0 | 3 | -2 | 6 | |
13 | 5 | 1 | 2 | 2 | -4 | 5 | |
14 | 4 | 1 | 1 | 2 | -4 | 4 | |
15 | 4 | 0 | 3 | 1 | -1 | 3 | |
16 | 5 | 0 | 3 | 2 | -2 | 3 | |
17 | 4 | 0 | 3 | 1 | -2 | 3 | |
18 | 4 | 0 | 2 | 2 | -3 | 2 | |
19 | 4 | 0 | 2 | 2 | -4 | 2 | |
20 | 5 | 0 | 0 | 5 | -10 | 0 |
Informacje o Antalyaspor
Oficjalna nazwa klubu
Antalyaspor
Skrót
ANT
Kraj
Turkey
Aktualny trener
Bülent Korkmaz
Rok założenia
1966
Stadion
Antalya Stadyumu
Adres stadionu
100. Yıl Bulvarı
Pojemność stadionu
32537
Inne drużyny 1. Lig
Statystyki, typy i mecze · 2026/2027

















