Sivasspor
1. Lig1. Lig11th

Sivasspor Statystyki 2026/2027 1. Lig

DDWDD

Następny mecz

1. Lig1. Lig
Ümraniyespor

Ümraniyespor

24.10.2026

Sivasspor

Sivasspor

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • 1. Lig

Gole strzelone

/ Mecz
1.36
x

Śr. ligi 1.31

Średnia

Gole stracone

/ Mecz
1.27
x

Śr. ligi 1.31

Średnia

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

18%

Zła

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

45%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

82%

Bardzo dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

45%

Dobra

Czyste konta

9% meczów

9%

Bardzo zła

Strzały

Na mecz

12.36

Dobra

Strzały celne

Na mecz

4.00

Średnia

Bez gola

Bez strzelenia gola

18%

Bardzo zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

3.82

Średnia

Kartki dla

Na mecz

2.36

Średnia

Statystyki drużyny

2026/2027 • 1. Lig

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Sivasspor Attacking

2026/27

Legends

Sivasspor
League average

Sivasspor Defending

2026/27

Legends

Sivasspor
League average

Sivasspor — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.36
x

Śr. ligi 1.31

Średnia

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
54 min
90 min
66 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
83%
80%
82%
Powyżej 1.5 goli drużyny
50%
20%
36%
Powyżej 2.5 goli drużyny
17%
0%
9%
Bez gola
17%
20%
18%

Sivasspor — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.27
x

Śr. ligi 1.31

Średnia

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
77 min
64 min
71 min
Powyżej 0.5 straconych
83%
100%
91%
Powyżej 1.5 straconych
33%
40%
36%
Powyżej 2.5 straconych
0%
0%
0%
Czyste konto
17%
0%
9%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Sivasspor strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
7%
16 - 30 min
27%
31 - 45 min
13%
46 - 60 min
7%
61 - 75 min
47%
76 - 90 min
0%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
83%
100%
91%
Powyżej 1.5
83%
100%
91%
Powyżej 2.5
50%
40%
45%
Powyżej 3.5
50%
0%
27%
Powyżej 4.5
17%
0%
9%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
83%
80%
82%
Oba zespoły nie strzelą
17%
20%
18%

Statystyki rzutów rożnych

Sivasspor

Śr. łączne rzuty rożne

9.09/ Mecz
x

Śr. ligi 8.62

Średnia

Sivasspor

Rzuty rożne dla

3.82/ Mecz
x

Śr. ligi 4.31

Zła

Sivasspor

Rzuty rożne przeciw

5.27/ Mecz
x

Śr. ligi 4.31

Bardzo dobra

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
83%
60%
73%
Powyżej 8.5
67%
60%
64%
Powyżej 9.5
67%
40%
55%
Powyżej 10.5
17%
20%
18%
Powyżej 11.5
17%
0%
9%
Powyżej 12.5
17%
0%
9%

Statystyki kartek

Sivasspor

Śr. łączne kartki

5.09/ Mecz
x

Śr. ligi 4.35

Bardzo dobra

Sivasspor

Kartki dla

2.36/ Mecz
x

Śr. ligi 2.17

Średnia

Sivasspor

Kartki przeciw

2.73/ Mecz
x

Śr. ligi 2.17

Bardzo dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
83%
100%
91%
Powyżej 3.5
83%
80%
82%
Powyżej 4.5
50%
80%
64%
Powyżej 5.5
33%
80%
55%
Powyżej 6.5
0%
20%
9%

Statystyki strzałów

Sivasspor

Śr. łączne strzały

28.18/ Mecz
x

Śr. ligi 24.55

Dobra

Sivasspor

Śr. strzały celne

8.36/ Mecz
x

Śr. ligi 7.87

Średnia

Sivasspor

Śr. skuteczność strzałów

30%/ Mecz
x

Śr. ligi 32.06

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
83%
100%
91%
Powyżej 7.5
67%
40%
55%
Powyżej 8.5
33%
40%
36%
Powyżej 9.5
17%
40%
27%
Powyżej 10.5
0%
20%
9%
Sivasspor

Statystyki Sivasspor 2026/2027 — 1. Lig

Sivasspor zajmuje obecnie 11th w 1. Lig z 12 punktami w 10 meczach (2W 6D 2L). Sivasspor strzelił 14 goli i stracił 13 — różnica bramek +1. Średnia 1.2 pkt na mecz plasuje zespół na 11th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Sivasspor na SmartBet.

Statystyki goli Sivasspor 2026/2027

Sivasspor średnio strzela 1.36 i traci 1.27 gola na mecz. Over 2.5 pada w 45% meczów. BTTS w 82% spotkań. U siebie: 1.67 strzelonych · 1.17 straconych. Na wyjeździe: 1.00 strzelonych · 1.40 straconych.

Typy i value bety Sivasspor 2026/2027

SmartBet generuje typy Sivasspor na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (45%), BTTS (82%) oraz gol Sivasspor (82%). Skuteczność u siebie: 17% · Na wyjeździe: 20%. Zobacz wszystkie typy 1. Lig.

Statystyki BTTS i czystych kont Sivasspor 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 82% meczów Sivasspor. Czyste konta w 9% spotkań (u siebie 17% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Sivasspor 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 73% meczów Sivasspor. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 55% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 45%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy 1. Lig.

Forma Sivasspor 2026/2027

Aktualna forma: WDDWD — 2W 3D 0L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 1W 4D 0L w 5 meczach. Na wyjeździe: 1W 2D 2L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy 1. Lig.

Najczęściej zadawane pytania - Sivasspor 2026/2027

Ile goli strzelił Sivasspor w sezonie 2026/2027?

Sivasspor strzelił 14 goli w 10 meczach — średnio 1.40 na mecz. Stracił 13 (1.30 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli 1. Lig.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Sivasspor w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 45% meczów Sivasspor — 5 z 11 spotkań w 1. Lig. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Sivasspor gra następny mecz?

Następny mecz Sivasspor to Ümraniyespor 24.10.2026 o 10:30 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Sivasspor i terminarz 1. Lig.

Jaki jest wskaźnik BTTS Sivasspor w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 82% meczów Sivasspor (9 z 11 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS 1. Lig.

Jaki jest bilans Sivasspor u siebie w sezonie 2026/2027?

Sivasspor wygrał 1 z 6 meczów u siebie (17%), zremisował 5 i przegrał 0. Średnio strzela 1.67 i traci 1.17 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Sivasspor?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Sivasspor — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela 1. Lig

Go to 1. Lig
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
10811+1725
2
10712+1122
3
10622+620
4
10613+319
5
10532+618
6
10451+917
7
10433-115
8
10505-215
9
10352+914
10
10343013
11
10262+112
12
10262-212
13
10253+211
14
10244-110
15
10244-710
16
10163-59
17
10235-109
18
9144-37
19
10127-155
20
9018-181
Nadchodzące
24 paź
A
ÜmraniyesporÜmraniyespor
1 lis
H
BolusporBoluspor
7 lis
A
Vanspor FKVanspor FK
22 lis
A
BursasporBursaspor
29 lis
H
Bodrum FKBodrum FK

Informacje o Sivasspor

Oficjalna nazwa klubu

Sivasspor

Skrót

SIV

Kraj

Turkey

Aktualny trener

İsmet Taşdemir

Rok założenia

1967

Stadion

Yeni Sivas 4 Eylül Stadyumu

Adres stadionu

Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı

Pojemność stadionu

27532

Mecze
Typy
Value Bets
Generator