Rabotnički U19

Rabotnički U19

LL

Podsumowanie sezonu

2025/2026 • UEFA Youth League

Gole strzelone

/ Mecz
0.50
x

Śr. ligi 1.93

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
6.00
x

Śr. ligi 1.93

Bardzo dobra

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

0%

Bardzo zła

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

100%

Bardzo dobra

BTTS

Obie drużyny strzelą

50%

Dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

17%

Zła

Czyste konta

0% meczów

0%

Bardzo zła

Strzały

Na mecz

2.00

Bardzo zła

Strzały celne

Na mecz

0.50

Bardzo zła

Bez gola

Bez strzelenia gola

50%

Średnia

Rzuty rożne dla

Na mecz

2.50

Zła

Kartki dla

Na mecz

2.00

Średnia

Rabotnički U19 Attacking

2026/27

Legends

Rabotnički U19
League average

Rabotnički U19 Defending

2026/27

Legends

Rabotnički U19
League average

Rabotnički U19 — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
0.50
x

Śr. ligi 1.93

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
90 min
0 min
180 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
100%
0%
50%
Powyżej 1.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Bez gola
0%
100%
50%

Rabotnički U19 — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
6.00
x

Śr. ligi 1.93

Bardzo dobra

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
13 min
18 min
15 min
Powyżej 0.5 straconych
100%
100%
100%
Powyżej 1.5 straconych
100%
100%
100%
Powyżej 2.5 straconych
100%
100%
100%
Czyste konto
0%
0%
0%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Rabotnički U19 strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
0%
16 - 30 min
0%
31 - 45 min
100%
46 - 60 min
0%
61 - 75 min
0%
76 - 90 min
0%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
100%
100%
100%
Powyżej 2.5
100%
100%
100%
Powyżej 3.5
100%
100%
100%
Powyżej 4.5
100%
100%
100%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
100%
0%
50%
Oba zespoły nie strzelą
0%
100%
50%

Statystyki rzutów rożnych

Rabotnički U19

Śr. łączne rzuty rożne

6.00/ Mecz
x

Śr. ligi 9.26

Bardzo zła

Rabotnički U19

Rzuty rożne dla

2.50/ Mecz
x

Śr. ligi 4.63

Bardzo zła

Rabotnički U19

Rzuty rożne przeciw

3.50/ Mecz
x

Śr. ligi 4.63

Bardzo zła

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
100%
0%
50%
Powyżej 8.5
100%
0%
50%
Powyżej 9.5
100%
0%
50%
Powyżej 10.5
100%
0%
50%
Powyżej 11.5
100%
0%
50%
Powyżej 12.5
0%
0%
0%

Statystyki kartek

Rabotnički U19

Śr. łączne kartki

2.50/ Mecz
x

Śr. ligi 4.52

Bardzo zła

Rabotnički U19

Kartki dla

2.00/ Mecz
x

Śr. ligi 2.26

Zła

Rabotnički U19

Kartki przeciw

0.50/ Mecz
x

Śr. ligi 2.26

Bardzo zła

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
0%
100%
50%
Powyżej 3.5
0%
0%
0%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
Powyżej 5.5
0%
0%
0%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

Rabotnički U19

Śr. łączne strzały

17.00/ Mecz
x

Śr. ligi 24.32

Bardzo zła

Rabotnički U19

Śr. strzały celne

10.00/ Mecz
x

Śr. ligi 10.00

Średnia

Rabotnički U19

Śr. skuteczność strzałów

59%/ Mecz
x

Śr. ligi 41.12

Bardzo dobra

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
100%
0%
50%
Powyżej 7.5
100%
0%
50%
Powyżej 8.5
100%
0%
50%
Powyżej 9.5
100%
0%
50%
Powyżej 10.5
100%
0%
50%
Rabotnički U19

Statystyki Rabotnički U19 2025/2026 — UEFA Youth League

Rabotnički U19 zajmuje obecnie {position}{suffix} w UEFA Youth League z 0 punktami w 2 meczach (0W 0D 2L). Rabotnički U19 strzelił 1 goli i stracił 12 — różnica bramek {gd}. Średnia {ppg} pkt na mecz plasuje zespół na {ppg_rank}{suffix} w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Rabotnički U19 na SmartBet.

Statystyki goli Rabotnički U19 2025/2026

Rabotnički U19 średnio strzela 0.50 i traci 6.00 gola na mecz. Over 2.5 pada w 100% meczów. BTTS w 50% spotkań. U siebie: 1.00 strzelonych · 7.00 straconych. Na wyjeździe: 0.00 strzelonych · 5.00 straconych.

Typy i value bety Rabotnički U19 2025/2026

SmartBet generuje typy Rabotnički U19 na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (100%), BTTS (50%) oraz gol Rabotnički U19 (50%). Skuteczność u siebie: 0% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy UEFA Youth League.

Statystyki BTTS i czystych kont Rabotnički U19 2025/2026

Obie drużyny strzeliły w 50% meczów Rabotnički U19. Czyste konta w 0% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Rabotnički U19 2025/2026

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 100% meczów Rabotnički U19. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 50% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 50%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy UEFA Youth League.

Forma Rabotnički U19 2025/2026

Aktualna forma: LL — 0W 0D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 0W 0D 1L w 1 meczach. Na wyjeździe: 0W 0D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy UEFA Youth League.

Najczęściej zadawane pytania - Rabotnički U19 2025/2026

Ile goli strzelił Rabotnički U19 w sezonie 2025/2026?

Rabotnički U19 strzelił 1 goli w 2 meczach — średnio 0.50 na mecz. Stracił 12 (6.00 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli UEFA Youth League.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Rabotnički U19 w sezonie 2025/2026?

Over 2.5 goli pada w 100% meczów Rabotnički U19 — 2 z 2 spotkań w UEFA Youth League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Rabotnički U19 gra następny mecz?

Następny mecz Rabotnički U19 to o (). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Rabotnički U19 i terminarz UEFA Youth League.

Jaki jest wskaźnik BTTS Rabotnički U19 w sezonie 2025/2026?

Obie drużyny strzeliły w 50% meczów Rabotnički U19 (1 z 2 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS UEFA Youth League.

Jaki jest bilans Rabotnički U19 u siebie w sezonie 2025/2026?

Rabotnički U19 wygrał 0 z 1 meczów u siebie (0%), zremisował 0 i przegrał 1. Średnio strzela 1.00 i traci 7.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Rabotnički U19?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Rabotnički U19 — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela UEFA Youth League

Go to UEFA Youth League
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
6510+1416
2
6501+1915
3
6501+815
4
6501+715
5
6501+515
6
6420+1014
7
6411+813
8
6411+413
9
6402+1412
10
6402+1012
11
6402+512
12
6330+312
13
6321+911
14
6321+611
15
6312+810
16
6312-510
17
6312-710
18
6303+109
19
6222+48
20
6222-18
21
6213+27
22
6213+17
23
621307
24
6213-27
25
6132-36
26
6123+15
27
6114-64
28
6114-74
29
6114-74
30
6114-104
31
6114-114
32
6114-154
33
6105-73
34
6006-110
35
6006-270
36
6006-290

Informacje o Rabotnički U19

Oficjalna nazwa klubu

Rabotnički U19

Skrót

Kraj

North Macedonia

Aktualny trener

-

Rok założenia

Stadion

-

Adres stadionu

-

Pojemność stadionu

-

Mecze
Prognozy
Value Bets
Generator