
Następny mecz
UEFA Youth League
Napoli U19
20.10.2026

Bodø / Glimt U19
Podsumowanie sezonu
2026/2027 • UEFA Youth League
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.93
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.93
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
0%
Bardzo złaPowyżej 2.5 gola
Na mecz
100%
Bardzo dobraBTTS
Obie drużyny strzelą
50%
DobraPosiadanie piłki
Śr. na mecz
32%
ŚredniaCzyste konta
0% meczów
0%
Bardzo złaStrzały
Na mecz
4.00
ZłaStrzały celne
Na mecz
2.00
ZłaBez gola
Bez strzelenia gola
50%
ŚredniaRzuty rożne dla
Na mecz
2.00
ZłaKartki dla
Na mecz
0.50
Bardzo złaStatystyki drużyny
2026/2027 • UEFA Youth League
Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.
Legenda
Bodø / Glimt U19 Attacking
2026/27
Legends
Bodø / Glimt U19 Defending
2026/27
Legends
Bodø / Glimt U19 — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.93
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Bodø / Glimt U19 — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.93
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Bodø / Glimt U19 strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 9.70

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 4.85

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 4.85
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 3.18

Kartki dla
Śr. ligi 1.59

Kartki przeciw
Śr. ligi 1.59
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 26.64

Śr. strzały celne
Śr. ligi 11.29

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 42.38
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Bodø / Glimt U19 2026/2027 — UEFA Youth League
Bodø / Glimt U19 zajmuje obecnie 36th w UEFA Youth League z 0 punktami w 2 meczach (0W 0D 2L). Bodø / Glimt U19 strzelił 1 goli i stracił 11 — różnica bramek -10. Średnia 0 pkt na mecz plasuje zespół na 36th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Bodø / Glimt U19 na SmartBet.
Statystyki goli Bodø / Glimt U19 2026/2027
Bodø / Glimt U19 średnio strzela 0.50 i traci 5.50 gola na mecz. Over 2.5 pada w 100% meczów. BTTS w 50% spotkań. U siebie: 0.00 strzelonych · 5.00 straconych. Na wyjeździe: 1.00 strzelonych · 6.00 straconych.
Typy i value bety Bodø / Glimt U19 2026/2027
SmartBet generuje typy Bodø / Glimt U19 na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (100%), BTTS (50%) oraz gol Bodø / Glimt U19 (50%). Skuteczność u siebie: 0% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy UEFA Youth League.
Statystyki BTTS i czystych kont Bodø / Glimt U19 2026/2027
Obie drużyny strzeliły w 50% meczów Bodø / Glimt U19. Czyste konta w 0% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Bodø / Glimt U19 2026/2027
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 100% meczów Bodø / Glimt U19. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 100% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 100%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy UEFA Youth League.
Forma Bodø / Glimt U19 2026/2027
Aktualna forma: LL — 0W 0D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 0W 0D 1L w 1 meczach. Na wyjeździe: 0W 0D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy UEFA Youth League.
Najczęściej zadawane pytania - Bodø / Glimt U19 2026/2027
Ile goli strzelił Bodø / Glimt U19 w sezonie 2026/2027?
Bodø / Glimt U19 strzelił 1 goli w 2 meczach — średnio 0.50 na mecz. Stracił 11 (5.50 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli UEFA Youth League.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Bodø / Glimt U19 w sezonie 2026/2027?
Over 2.5 goli pada w 100% meczów Bodø / Glimt U19 — 2 z 2 spotkań w UEFA Youth League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Bodø / Glimt U19 gra następny mecz?
Następny mecz Bodø / Glimt U19 to Napoli U19 20.10.2026 o 12:00 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Bodø / Glimt U19 i terminarz UEFA Youth League.
Jaki jest wskaźnik BTTS Bodø / Glimt U19 w sezonie 2026/2027?
Obie drużyny strzeliły w 50% meczów Bodø / Glimt U19 (1 z 2 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS UEFA Youth League.
Jaki jest bilans Bodø / Glimt U19 u siebie w sezonie 2026/2027?
Bodø / Glimt U19 wygrał 0 z 1 meczów u siebie (0%), zremisował 0 i przegrał 1. Średnio strzela 0.00 i traci 5.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Bodø / Glimt U19?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Bodø / Glimt U19 — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela UEFA Youth League
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 2 | 0 | 0 | +7 | 6 | |
2 | 2 | 2 | 0 | 0 | +6 | 6 | |
3 | 2 | 2 | 0 | 0 | +6 | 6 | |
4 | 2 | 2 | 0 | 0 | +4 | 6 | |
5 | 2 | 2 | 0 | 0 | +4 | 6 | |
6 | 2 | 2 | 0 | 0 | +2 | 6 | |
7 | 2 | 1 | 1 | 0 | +5 | 4 | |
8 | 2 | 1 | 1 | 0 | +3 | 4 | |
9 | 2 | 1 | 1 | 0 | +2 | 4 | |
10 | 2 | 1 | 1 | 0 | +2 | 4 | |
11 | 2 | 1 | 1 | 0 | +1 | 4 | |
12 | 2 | 1 | 1 | 0 | +1 | 4 | |
13 | 2 | 1 | 0 | 1 | +4 | 3 | |
14 | 2 | 1 | 0 | 1 | +4 | 3 | |
15 | 2 | 1 | 0 | 1 | +3 | 3 | |
16 | 2 | 1 | 0 | 1 | +2 | 3 | |
17 | 2 | 1 | 0 | 1 | +1 | 3 | |
18 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | |
19 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | |
20 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | |
21 | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 3 | |
22 | 2 | 1 | 0 | 1 | -3 | 3 | |
23 | 2 | 1 | 0 | 1 | -3 | 3 | |
24 | 2 | 1 | 0 | 1 | -4 | 3 | |
25 | 2 | 0 | 1 | 1 | -1 | 1 | |
26 | 2 | 0 | 1 | 1 | -1 | 1 | |
27 | 2 | 0 | 1 | 1 | -1 | 1 | |
28 | 2 | 0 | 1 | 1 | -2 | 1 | |
29 | 2 | 0 | 1 | 1 | -3 | 1 | |
30 | 2 | 0 | 1 | 1 | -5 | 1 | |
31 | 2 | 0 | 0 | 2 | -2 | 0 | |
32 | 2 | 0 | 0 | 2 | -3 | 0 | |
33 | 2 | 0 | 0 | 2 | -4 | 0 | |
34 | 2 | 0 | 0 | 2 | -6 | 0 | |
35 | 2 | 0 | 0 | 2 | -8 | 0 | |
36 | 2 | 0 | 0 | 2 | -10 | 0 |
Informacje o Bodø / Glimt U19
Oficjalna nazwa klubu
Bodø / Glimt U19
Skrót
Kraj
Norway
Aktualny trener
-
Rok założenia
Stadion
-
Adres stadionu
-
Pojemność stadionu
-
Inne drużyny UEFA Youth League
Statystyki, typy i mecze · 2026/2027

































