
Następny mecz
Serie B
Ponte Preta
06.09.2026

São Bernardo
Podsumowanie sezonu
2026 • Serie B
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.14
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.14
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
32%
ŚredniaPowyżej 2.5 gola
Na mecz
48%
ŚredniaBTTS
Obie drużyny strzelą
64%
Bardzo dobraPosiadanie piłki
Śr. na mecz
51%
DobraCzyste konta
20% meczów
20%
ŚredniaStrzały
Na mecz
12.64
DobraStrzały celne
Na mecz
4.52
DobraBez gola
Bez strzelenia gola
20%
ZłaRzuty rożne dla
Na mecz
5.00
DobraKartki dla
Na mecz
2.32
ŚredniaSão Bernardo Attacking
2026/27
Legends
São Bernardo Defending
2026/27
Legends
São Bernardo — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.14
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
São Bernardo — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.14
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy São Bernardo strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 10.63

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 5.32

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 5.32
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 4.75

Kartki dla
Śr. ligi 2.38

Kartki przeciw
Śr. ligi 2.38
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 27.08

Śr. strzały celne
Śr. ligi 8.44

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 31.17
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki São Bernardo 2026 — Serie B
São Bernardo zajmuje obecnie 14th w Serie B z 32 punktami w 25 meczach (8W 8D 9L). São Bernardo strzelił 34 goli i stracił 29 — różnica bramek +5. Średnia 1.28 pkt na mecz plasuje zespół na 14th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy São Bernardo na SmartBet.
Statystyki goli São Bernardo 2026
São Bernardo średnio strzela 1.36 i traci 1.16 gola na mecz. Over 2.5 pada w 48% meczów. BTTS w 64% spotkań. U siebie: 1.08 strzelonych · 1.15 straconych. Na wyjeździe: 1.67 strzelonych · 1.17 straconych.
Typy i value bety São Bernardo 2026
SmartBet generuje typy São Bernardo na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (48%), BTTS (64%) oraz gol São Bernardo (80%). Skuteczność u siebie: 15% · Na wyjeździe: 50%. Zobacz wszystkie typy Serie B.
Statystyki BTTS i czystych kont São Bernardo 2026
Obie drużyny strzeliły w 64% meczów São Bernardo. Czyste konta w 20% spotkań (u siebie 23% · na wyjeździe 17%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy São Bernardo 2026
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 68% meczów São Bernardo. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 28% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 40%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Serie B.
Forma São Bernardo 2026
Aktualna forma: WLDDL — 1W 2D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 2W 6D 5L w 13 meczach. Na wyjeździe: 6W 2D 4L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Serie B.
Najczęściej zadawane pytania - São Bernardo 2026
Ile goli strzelił São Bernardo w sezonie 2026?
São Bernardo strzelił 34 goli w 25 meczach — średnio 1.36 na mecz. Stracił 29 (1.16 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Serie B.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli São Bernardo w sezonie 2026?
Over 2.5 goli pada w 48% meczów São Bernardo — 12 z 25 spotkań w Serie B. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy São Bernardo gra następny mecz?
Następny mecz São Bernardo to Ponte Preta 06.09.2026 o 21:30 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze São Bernardo i terminarz Serie B.
Jaki jest wskaźnik BTTS São Bernardo w sezonie 2026?
Obie drużyny strzeliły w 64% meczów São Bernardo (16 z 25 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Serie B.
Jaki jest bilans São Bernardo u siebie w sezonie 2026?
São Bernardo wygrał 2 z 13 meczów u siebie (15%), zremisował 6 i przegrał 5. Średnio strzela 1.08 i traci 1.15 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze São Bernardo?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz São Bernardo — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela Serie B
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 25 | 13 | 7 | 5 | +13 | 46 | |
2 | 25 | 13 | 5 | 7 | +12 | 44 | |
3 | 25 | 12 | 8 | 5 | +7 | 44 | |
4 | 25 | 12 | 7 | 6 | +19 | 43 | |
5 | 25 | 11 | 8 | 6 | +6 | 41 | |
6 | 25 | 11 | 6 | 8 | +2 | 39 | |
7 | 25 | 10 | 9 | 6 | +5 | 39 | |
8 | 25 | 9 | 11 | 5 | +9 | 38 | |
9 | 25 | 10 | 7 | 8 | -1 | 37 | |
10 | 25 | 10 | 6 | 9 | -5 | 36 | |
11 | 25 | 8 | 12 | 5 | +4 | 36 | |
12 | 25 | 9 | 7 | 9 | +2 | 34 | |
13 | 25 | 8 | 10 | 7 | -1 | 34 | |
14 | 25 | 8 | 8 | 9 | +5 | 32 | |
15 | 25 | 8 | 7 | 10 | +1 | 31 | |
16 | 25 | 8 | 5 | 12 | -4 | 29 | |
17 | 25 | 7 | 7 | 11 | -7 | 28 | |
18 | 25 | 5 | 7 | 13 | -7 | 22 | |
19 | 25 | 3 | 5 | 17 | -24 | 14 | |
20 | 25 | 2 | 4 | 19 | -36 | 10 |
Informacje o São Bernardo
Oficjalna nazwa klubu
São Bernardo
Skrót
Kraj
Brazil
Aktualny trener
Vinícius Bergantin
Rok założenia
2004
Stadion
Estádio Primeiro de Maio
Adres stadionu
Rua Olavo Bilac 240
Pojemność stadionu
6072
Inne drużyny Serie B
Statystyki, typy i mecze · 2026

















