
Następny mecz
Serie B
Athletic Club
04.09.2026

Vila Nova
Podsumowanie sezonu
2026 • Serie B
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.14
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.14
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
52%
Bardzo dobraPowyżej 2.5 gola
Na mecz
40%
ŚredniaBTTS
Obie drużyny strzelą
44%
ŚredniaPosiadanie piłki
Śr. na mecz
52%
DobraCzyste konta
32% meczów
32%
DobraStrzały
Na mecz
13.44
Bardzo dobraStrzały celne
Na mecz
4.16
ŚredniaBez gola
Bez strzelenia gola
28%
ZłaRzuty rożne dla
Na mecz
5.16
DobraKartki dla
Na mecz
2.72
ŚredniaVila Nova Attacking
2026/27
Legends
Vila Nova Defending
2026/27
Legends
Vila Nova — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.14
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Vila Nova — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.14
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Vila Nova strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 10.63

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 5.32

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 5.32
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 4.75

Kartki dla
Śr. ligi 2.38

Kartki przeciw
Śr. ligi 2.38
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 27.08

Śr. strzały celne
Śr. ligi 8.44

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 31.17
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Vila Nova 2026 — Serie B
Vila Nova zajmuje obecnie 2nd w Serie B z 44 punktami w 25 meczach (13W 5D 7L). Vila Nova strzelił 37 goli i stracił 25 — różnica bramek +12. Średnia 1.76 pkt na mecz plasuje zespół na 2nd w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Vila Nova na SmartBet.
Statystyki goli Vila Nova 2026
Vila Nova średnio strzela 1.48 i traci 1.00 gola na mecz. Over 2.5 pada w 40% meczów. BTTS w 44% spotkań. U siebie: 2.17 strzelonych · 0.92 straconych. Na wyjeździe: 0.85 strzelonych · 1.08 straconych.
Typy i value bety Vila Nova 2026
SmartBet generuje typy Vila Nova na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (40%), BTTS (44%) oraz gol Vila Nova (72%). Skuteczność u siebie: 75% · Na wyjeździe: 31%. Zobacz wszystkie typy Serie B.
Statystyki BTTS i czystych kont Vila Nova 2026
Obie drużyny strzeliły w 44% meczów Vila Nova. Czyste konta w 32% spotkań (u siebie 33% · na wyjeździe 31%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Vila Nova 2026
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 76% meczów Vila Nova. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 32% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 36%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Serie B.
Forma Vila Nova 2026
Aktualna forma: LWWDW — 3W 1D 1L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 9W 2D 1L w 12 meczach. Na wyjeździe: 4W 3D 6L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Serie B.
Najczęściej zadawane pytania - Vila Nova 2026
Ile goli strzelił Vila Nova w sezonie 2026?
Vila Nova strzelił 37 goli w 25 meczach — średnio 1.48 na mecz. Stracił 25 (1.00 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Serie B.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Vila Nova w sezonie 2026?
Over 2.5 goli pada w 40% meczów Vila Nova — 10 z 25 spotkań w Serie B. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Vila Nova gra następny mecz?
Następny mecz Vila Nova to Athletic Club 04.09.2026 o 23:30 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Vila Nova i terminarz Serie B.
Jaki jest wskaźnik BTTS Vila Nova w sezonie 2026?
Obie drużyny strzeliły w 44% meczów Vila Nova (11 z 25 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Serie B.
Jaki jest bilans Vila Nova u siebie w sezonie 2026?
Vila Nova wygrał 9 z 12 meczów u siebie (75%), zremisował 2 i przegrał 1. Średnio strzela 2.17 i traci 0.92 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Vila Nova?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Vila Nova — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela Serie B
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 25 | 13 | 7 | 5 | +13 | 46 | |
2 | 25 | 13 | 5 | 7 | +12 | 44 | |
3 | 25 | 12 | 8 | 5 | +7 | 44 | |
4 | 25 | 12 | 7 | 6 | +19 | 43 | |
5 | 25 | 11 | 8 | 6 | +6 | 41 | |
6 | 25 | 11 | 6 | 8 | +2 | 39 | |
7 | 25 | 10 | 9 | 6 | +5 | 39 | |
8 | 25 | 9 | 11 | 5 | +9 | 38 | |
9 | 25 | 10 | 7 | 8 | -1 | 37 | |
10 | 25 | 10 | 6 | 9 | -5 | 36 | |
11 | 25 | 8 | 12 | 5 | +4 | 36 | |
12 | 25 | 9 | 7 | 9 | +2 | 34 | |
13 | 25 | 8 | 10 | 7 | -1 | 34 | |
14 | 25 | 8 | 8 | 9 | +5 | 32 | |
15 | 25 | 8 | 7 | 10 | +1 | 31 | |
16 | 25 | 8 | 5 | 12 | -4 | 29 | |
17 | 25 | 7 | 7 | 11 | -7 | 28 | |
18 | 25 | 5 | 7 | 13 | -7 | 22 | |
19 | 25 | 3 | 5 | 17 | -24 | 14 | |
20 | 25 | 2 | 4 | 19 | -36 | 10 |
Informacje o Vila Nova
Oficjalna nazwa klubu
Vila Nova
Skrót
Kraj
Brazil
Aktualny trener
Augusto Sérgio Ferreira
Rok założenia
1943
Stadion
Estádio Onésio Brasileiro Alvarenga
Adres stadionu
Rua 256 354, Setor Universitário, Bairro Centro
Pojemność stadionu
11788
Inne drużyny Serie B
Statystyki, typy i mecze · 2026

















