
Następny mecz
Serie B
Ponte Preta
24.10.2026

Fortaleza
Podsumowanie sezonu
2026 • Serie B
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.18
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.18
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
9%
Bardzo złaPowyżej 2.5 gola
Na mecz
41%
ŚredniaBTTS
Obie drużyny strzelą
41%
ŚredniaPosiadanie piłki
Śr. na mecz
41%
DobraCzyste konta
9% meczów
9%
Bardzo złaStrzały
Na mecz
10.18
DobraStrzały celne
Na mecz
3.24
ŚredniaBez gola
Bez strzelenia gola
53%
ŚredniaRzuty rożne dla
Na mecz
4.00
DobraKartki dla
Na mecz
3.41
DobraStatystyki drużyny
2026 • Serie B
Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.
Legenda
Ponte Preta Attacking
2026/27
Legends
Ponte Preta Defending
2026/27
Legends
Ponte Preta — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.18
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Ponte Preta — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.18
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Ponte Preta strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 10.64

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 5.32

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 5.32
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 4.72

Kartki dla
Śr. ligi 2.36

Kartki przeciw
Śr. ligi 2.36
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 27.72

Śr. strzały celne
Śr. ligi 8.47

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 30.56
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Ponte Preta 2026 — Serie B
Ponte Preta zajmuje obecnie 20th w Serie B z 14 punktami w 34 meczach (3W 5D 26L). Ponte Preta strzelił 19 goli i stracił 74 — różnica bramek -55. Średnia 0.41 pkt na mecz plasuje zespół na 20th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Ponte Preta na SmartBet.
Statystyki goli Ponte Preta 2026
Ponte Preta średnio strzela 0.56 i traci 2.18 gola na mecz. Over 2.5 pada w 41% meczów. BTTS w 41% spotkań. U siebie: 0.65 strzelonych · 1.53 straconych. Na wyjeździe: 0.47 strzelonych · 2.82 straconych.
Typy i value bety Ponte Preta 2026
SmartBet generuje typy Ponte Preta na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (41%), BTTS (41%) oraz gol Ponte Preta (47%). Skuteczność u siebie: 12% · Na wyjeździe: 6%. Zobacz wszystkie typy Serie B.
Statystyki BTTS i czystych kont Ponte Preta 2026
Obie drużyny strzeliły w 41% meczów Ponte Preta. Czyste konta w 9% spotkań (u siebie 18% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Ponte Preta 2026
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 82% meczów Ponte Preta. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 41% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 35%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Serie B.
Forma Ponte Preta 2026
Aktualna forma: LLLLD — 0W 1D 4L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 2W 5D 10L w 17 meczach. Na wyjeździe: 1W 0D 16L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Serie B.
Najczęściej zadawane pytania - Ponte Preta 2026
Ile goli strzelił Ponte Preta w sezonie 2026?
Ponte Preta strzelił 19 goli w 34 meczach — średnio 0.56 na mecz. Stracił 74 (2.18 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Serie B.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Ponte Preta w sezonie 2026?
Over 2.5 goli pada w 41% meczów Ponte Preta — 14 z 34 spotkań w Serie B. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Ponte Preta gra następny mecz?
Następny mecz Ponte Preta to Fortaleza 24.10.2026 o 21:30 (Estádio Moisés Lucarelli). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Ponte Preta i terminarz Serie B.
Jaki jest wskaźnik BTTS Ponte Preta w sezonie 2026?
Obie drużyny strzeliły w 41% meczów Ponte Preta (14 z 34 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Serie B.
Jaki jest bilans Ponte Preta u siebie w sezonie 2026?
Ponte Preta wygrał 2 z 17 meczów u siebie (12%), zremisował 5 i przegrał 10. Średnio strzela 0.65 i traci 1.53 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Ponte Preta?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Ponte Preta — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela Serie B
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 33 | 18 | 7 | 8 | +15 | 61 | |
2 | 33 | 17 | 9 | 7 | +31 | 60 | |
3 | 33 | 17 | 9 | 7 | +18 | 60 | |
4 | 34 | 16 | 12 | 6 | +12 | 60 | |
5 | 33 | 16 | 8 | 9 | +6 | 56 | |
6 | 34 | 14 | 12 | 8 | +10 | 54 | |
7 | 33 | 15 | 7 | 11 | +4 | 52 | |
8 | 34 | 13 | 12 | 9 | +8 | 51 | |
9 | 33 | 14 | 6 | 13 | -6 | 48 | |
10 | 33 | 13 | 9 | 11 | -1 | 48 | |
11 | 33 | 11 | 14 | 8 | +6 | 47 | |
12 | 33 | 12 | 10 | 11 | +10 | 46 | |
13 | 33 | 10 | 13 | 10 | +1 | 43 | |
14 | 33 | 11 | 9 | 13 | -3 | 42 | |
15 | 33 | 11 | 9 | 13 | -5 | 42 | |
16 | 33 | 11 | 8 | 14 | -1 | 41 | |
17 | 33 | 10 | 6 | 17 | -10 | 36 | |
18 | 33 | 7 | 8 | 18 | -7 | 29 | |
19 | 33 | 4 | 5 | 24 | -33 | 17 | |
20 | 34 | 3 | 5 | 26 | -55 | 14 |
Informacje o Ponte Preta
Oficjalna nazwa klubu
Ponte Preta
Skrót
Kraj
Brazil
Aktualny trener
Gilson Kleina
Rok założenia
1900
Stadion
Estádio Moisés Lucarelli
Adres stadionu
Praça Dr. Francisco Ursaia 1900 / Rua Proença, Jardim Proença
Pojemność stadionu
19722
Inne drużyny Serie B
Statystyki, typy i mecze · 2026

















