SFK Rīga W

SFK Rīga W Statystyki 2022/2023 UEFA Women's Champions League

DLLWW

Podsumowanie sezonu

2022/2023 • UEFA Women's Champions League

Gole strzelone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.75

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
2.00
x

Śr. ligi 1.75

Dobra

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

50%

Dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

100%

Bardzo dobra

BTTS

Obie drużyny strzelą

50%

Dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

0%

Bardzo zła

Czyste konta

0% meczów

0%

Bardzo zła

Strzały

Na mecz

1.50

Bardzo zła

Strzały celne

Na mecz

3.50

Średnia

Bez gola

Bez strzelenia gola

50%

Średnia

Rzuty rożne dla

Na mecz

3.00

Średnia

Kartki dla

Na mecz

1.00

Zła

Statystyki drużyny

2022/2023 • UEFA Women's Champions League

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

SFK Rīga W Attacking

2026/27

Legends

SFK Rīga W
League average

SFK Rīga W Defending

2026/27

Legends

SFK Rīga W
League average

SFK Rīga W — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.75

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
0 min
90 min
90 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
0%
50%
50%
Powyżej 1.5 goli drużyny
0%
50%
50%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Bez gola
0%
50%
50%

SFK Rīga W — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
2.00
x

Śr. ligi 1.75

Dobra

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
0 min
45 min
45 min
Powyżej 0.5 straconych
0%
100%
100%
Powyżej 1.5 straconych
0%
50%
50%
Powyżej 2.5 straconych
0%
50%
50%
Czyste konto
0%
0%
0%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy SFK Rīga W strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
50%
16 - 30 min
0%
31 - 45 min
0%
46 - 60 min
0%
61 - 75 min
0%
76 - 90 min
50%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
0%
100%
100%
Powyżej 1.5
0%
100%
100%
Powyżej 2.5
0%
100%
100%
Powyżej 3.5
0%
0%
0%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
0%
50%
50%
Oba zespoły nie strzelą
100%
50%
50%

Statystyki rzutów rożnych

SFK Rīga W

Śr. łączne rzuty rożne

15.50/ Mecz
x

Śr. ligi 9.52

Bardzo dobra

SFK Rīga W

Rzuty rożne dla

3.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.76

Bardzo zła

SFK Rīga W

Rzuty rożne przeciw

12.50/ Mecz
x

Śr. ligi 4.76

Bardzo dobra

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
0%
100%
100%
Powyżej 8.5
0%
100%
100%
Powyżej 9.5
0%
100%
100%
Powyżej 10.5
0%
100%
100%
Powyżej 11.5
0%
100%
100%
Powyżej 12.5
0%
100%
100%

Statystyki kartek

SFK Rīga W

Śr. łączne kartki

2.50/ Mecz
x

Śr. ligi 2.70

Średnia

SFK Rīga W

Kartki dla

1.00/ Mecz
x

Śr. ligi 1.35

Bardzo zła

SFK Rīga W

Kartki przeciw

1.50/ Mecz
x

Śr. ligi 1.35

Dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
0%
50%
50%
Powyżej 3.5
0%
50%
50%
Powyżej 4.5
0%
50%
50%
Powyżej 5.5
0%
0%
0%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

SFK Rīga W

Śr. łączne strzały

4.00/ Mecz
x

Śr. ligi 19.62

Bardzo zła

SFK Rīga W

Śr. strzały celne

7.50/ Mecz
x

Śr. ligi 8.48

Zła

SFK Rīga W

Śr. skuteczność strzałów

100%/ Mecz
x

Śr. ligi 43.22

Bardzo dobra

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
0%
50%
50%
Powyżej 7.5
0%
50%
50%
Powyżej 8.5
0%
50%
50%
Powyżej 9.5
0%
50%
50%
Powyżej 10.5
0%
50%
50%
SFK Rīga W

Statystyki SFK Rīga W 2022/2023 — UEFA Women's Champions League

SFK Rīga W zajmuje obecnie {position}{suffix} w UEFA Women's Champions League z 0 punktami w 2 meczach (1W 0D 1L). SFK Rīga W strzelił 2 goli i stracił 4 — różnica bramek {gd}. Średnia {ppg} pkt na mecz plasuje zespół na {ppg_rank}{suffix} w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy SFK Rīga W na SmartBet.

Statystyki goli SFK Rīga W 2022/2023

SFK Rīga W średnio strzela 1.00 i traci 2.00 gola na mecz. Over 2.5 pada w 100% meczów. BTTS w 50% spotkań. U siebie: 0.00 strzelonych · 0.00 straconych. Na wyjeździe: 1.00 strzelonych · 2.00 straconych.

Typy i value bety SFK Rīga W 2022/2023

SmartBet generuje typy SFK Rīga W na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (100%), BTTS (50%) oraz gol SFK Rīga W (50%). Skuteczność u siebie: 0% · Na wyjeździe: 50%. Zobacz wszystkie typy UEFA Women's Champions League.

Statystyki BTTS i czystych kont SFK Rīga W 2022/2023

Obie drużyny strzeliły w 50% meczów SFK Rīga W. Czyste konta w 0% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy SFK Rīga W 2022/2023

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 100% meczów SFK Rīga W. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 50% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 0%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy UEFA Women's Champions League.

Forma SFK Rīga W 2022/2023

Aktualna forma: DLLWW — 2W 1D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 0W 0D 0L w 0 meczach. Na wyjeździe: 1W 0D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy UEFA Women's Champions League.

Najczęściej zadawane pytania - SFK Rīga W 2022/2023

Ile goli strzelił SFK Rīga W w sezonie 2022/2023?

SFK Rīga W strzelił 2 goli w 2 meczach — średnio 1.00 na mecz. Stracił 4 (2.00 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli UEFA Women's Champions League.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli SFK Rīga W w sezonie 2022/2023?

Over 2.5 goli pada w 100% meczów SFK Rīga W — 2 z 2 spotkań w UEFA Women's Champions League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy SFK Rīga W gra następny mecz?

Następny mecz SFK Rīga W to o (). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze SFK Rīga W i terminarz UEFA Women's Champions League.

Jaki jest wskaźnik BTTS SFK Rīga W w sezonie 2022/2023?

Obie drużyny strzeliły w 50% meczów SFK Rīga W (1 z 2 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS UEFA Women's Champions League.

Jaki jest bilans SFK Rīga W u siebie w sezonie 2022/2023?

SFK Rīga W wygrał 0 z 0 meczów u siebie (0%), zremisował 0 i przegrał 0. Średnio strzela 0.00 i traci 0.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze SFK Rīga W?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz SFK Rīga W — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela UEFA Women's Champions League

Go to UEFA Women's Champions League
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
6420+1414
2
6510+1816
3
6411+1413
4
6501+2315
5
6312+610
6
6321+411
7
6501+715
8
6411+813
9
6222+38
10
6114-154
11
6231+69
12
6204-136
13
6006-170
14
6024-72
15
6006-240
16
6006-270

Informacje o SFK Rīga W

Oficjalna nazwa klubu

SFK Rīga W

Skrót

Kraj

Latvia

Aktualny trener

Maksym Rakhaiev

Rok założenia

Stadion

-

Adres stadionu

-

Pojemność stadionu

-

Inne drużyny UEFA Women's Champions League

Statystyki, typy i mecze · 2022/2023

Mecze
Typy
Value Bets
Generator