Slaven Koprivnica

Slaven Koprivnica Statystyki 2026/2027 1. HNL

WDLWL

Następny mecz

1. HNL1. HNL
Slaven Koprivnica

Slaven Koprivnica

Dzisiaj

Dinamo Zagreb

Dinamo Zagreb

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • 1. HNL

Gole strzelone

/ Mecz
1.22
x

Śr. ligi 1.56

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
1.89
x

Śr. ligi 1.56

Bardzo dobra

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

33%

Średnia

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

67%

Dobra

BTTS

Obie drużyny strzelą

44%

Średnia

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

43%

Dobra

Czyste konta

11% meczów

11%

Zła

Strzały

Na mecz

11.67

Dobra

Strzały celne

Na mecz

4.00

Średnia

Bez gola

Bez strzelenia gola

44%

Średnia

Rzuty rożne dla

Na mecz

3.89

Średnia

Kartki dla

Na mecz

2.11

Średnia

Statystyki drużyny

2026/2027 • 1. HNL

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Slaven Koprivnica Attacking

2026/27

Legends

Slaven Koprivnica
League average

Slaven Koprivnica Defending

2026/27

Legends

Slaven Koprivnica
League average

Slaven Koprivnica — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.22
x

Śr. ligi 1.56

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
40 min
225 min
74 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
100%
20%
56%
Powyżej 1.5 goli drużyny
75%
20%
44%
Powyżej 2.5 goli drużyny
25%
0%
11%
Bez gola
0%
80%
44%

Slaven Koprivnica — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.89
x

Śr. ligi 1.56

Bardzo dobra

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
60 min
41 min
48 min
Powyżej 0.5 straconych
75%
100%
89%
Powyżej 1.5 straconych
25%
80%
56%
Powyżej 2.5 straconych
25%
40%
33%
Czyste konto
25%
0%
11%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Slaven Koprivnica strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
0%
16 - 30 min
18%
31 - 45 min
9%
46 - 60 min
27%
61 - 75 min
36%
76 - 90 min
9%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
100%
80%
89%
Powyżej 2.5
75%
60%
67%
Powyżej 3.5
50%
20%
33%
Powyżej 4.5
50%
0%
22%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
75%
20%
44%
Oba zespoły nie strzelą
25%
80%
56%

Statystyki rzutów rożnych

Slaven Koprivnica

Śr. łączne rzuty rożne

9.44/ Mecz
x

Śr. ligi 9.62

Średnia

Slaven Koprivnica

Rzuty rożne dla

3.89/ Mecz
x

Śr. ligi 4.81

Bardzo zła

Slaven Koprivnica

Rzuty rożne przeciw

5.56/ Mecz
x

Śr. ligi 4.81

Bardzo dobra

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
100%
60%
78%
Powyżej 8.5
100%
40%
67%
Powyżej 9.5
75%
40%
56%
Powyżej 10.5
0%
40%
22%
Powyżej 11.5
0%
20%
11%
Powyżej 12.5
0%
20%
11%

Statystyki kartek

Slaven Koprivnica

Śr. łączne kartki

4.00/ Mecz
x

Śr. ligi 3.96

Średnia

Slaven Koprivnica

Kartki dla

2.11/ Mecz
x

Śr. ligi 1.98

Średnia

Slaven Koprivnica

Kartki przeciw

1.89/ Mecz
x

Śr. ligi 1.98

Średnia

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
50%
60%
56%
Powyżej 3.5
25%
60%
44%
Powyżej 4.5
25%
60%
44%
Powyżej 5.5
25%
40%
33%
Powyżej 6.5
25%
40%
33%

Statystyki strzałów

Slaven Koprivnica

Śr. łączne strzały

28.44/ Mecz
x

Śr. ligi 27.40

Średnia

Slaven Koprivnica

Śr. strzały celne

8.78/ Mecz
x

Śr. ligi 9.34

Średnia

Slaven Koprivnica

Śr. skuteczność strzałów

31%/ Mecz
x

Śr. ligi 34.09

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
100%
60%
78%
Powyżej 7.5
100%
60%
78%
Powyżej 8.5
75%
40%
56%
Powyżej 9.5
50%
20%
33%
Powyżej 10.5
50%
20%
33%
Slaven Koprivnica

Statystyki Slaven Koprivnica 2026/2027 — 1. HNL

Slaven Koprivnica zajmuje obecnie 8th w 1. HNL z 10 punktami w 9 meczach (3W 1D 5L). Slaven Koprivnica strzelił 11 goli i stracił 17 — różnica bramek -6. Średnia 1.11 pkt na mecz plasuje zespół na 7th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Slaven Koprivnica na SmartBet.

Statystyki goli Slaven Koprivnica 2026/2027

Slaven Koprivnica średnio strzela 1.22 i traci 1.89 gola na mecz. Over 2.5 pada w 67% meczów. BTTS w 44% spotkań. U siebie: 2.25 strzelonych · 1.50 straconych. Na wyjeździe: 0.40 strzelonych · 2.20 straconych.

Typy i value bety Slaven Koprivnica 2026/2027

SmartBet generuje typy Slaven Koprivnica na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (67%), BTTS (44%) oraz gol Slaven Koprivnica (56%). Skuteczność u siebie: 75% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy 1. HNL.

Statystyki BTTS i czystych kont Slaven Koprivnica 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 44% meczów Slaven Koprivnica. Czyste konta w 11% spotkań (u siebie 25% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Slaven Koprivnica 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 78% meczów Slaven Koprivnica. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 56% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 44%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy 1. HNL.

Forma Slaven Koprivnica 2026/2027

Aktualna forma: LWLDW — 2W 1D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 3W 0D 1L w 4 meczach. Na wyjeździe: 0W 1D 4L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy 1. HNL.

Najczęściej zadawane pytania - Slaven Koprivnica 2026/2027

Ile goli strzelił Slaven Koprivnica w sezonie 2026/2027?

Slaven Koprivnica strzelił 11 goli w 9 meczach — średnio 1.22 na mecz. Stracił 17 (1.89 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli 1. HNL.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Slaven Koprivnica w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 67% meczów Slaven Koprivnica — 6 z 9 spotkań w 1. HNL. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Slaven Koprivnica gra następny mecz?

Następny mecz Slaven Koprivnica to Dinamo Zagreb 18.10.2026 o 16:00 (Gradski Stadion). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Slaven Koprivnica i terminarz 1. HNL.

Jaki jest wskaźnik BTTS Slaven Koprivnica w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 44% meczów Slaven Koprivnica (4 z 9 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS 1. HNL.

Jaki jest bilans Slaven Koprivnica u siebie w sezonie 2026/2027?

Slaven Koprivnica wygrał 3 z 4 meczów u siebie (75%), zremisował 0 i przegrał 1. Średnio strzela 2.25 i traci 1.50 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Slaven Koprivnica?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Slaven Koprivnica — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela 1. HNL

Go to 1. HNL
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
9612+919
2
9531+718
3
10523+417
4
9522+417
5
8512+716
6
10334+112
7
10316-410
8
9315-610
9
10217-147
10
10136-86
Nadchodzące
18 paź
H
Dinamo ZagrebDinamo Zagreb
24 paź
A
VaraždinVaraždin
30 paź
H
Istra 1961Istra 1961
7 lis
A
GoricaGorica
21 lis
H
OsijekOsijek

Informacje o Slaven Koprivnica

Oficjalna nazwa klubu

Slaven Koprivnica

Skrót

SLB

Kraj

Croatia

Aktualny trener

SilvijoČabraja

Rok założenia

1912

Stadion

Gradski Stadion

Adres stadionu

Mihovila Pavleka Miškine bb 12

Pojemność stadionu

3205

Inne drużyny 1. HNL

Statystyki, typy i mecze · 2026/2027

Mecze
Typy
Value Bets
Generator