Speranţa Nisporeni

Speranţa Nisporeni Statystyki 2019/2020 Europa League

LL

Podsumowanie sezonu

2019/2020 • Europa League

Gole strzelone

/ Mecz
0.00
x

Śr. ligi 1.39

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
4.50
x

Śr. ligi 1.39

Bardzo dobra

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

0%

Bardzo zła

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

100%

Bardzo dobra

BTTS

Obie drużyny strzelą

0%

Bardzo zła

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

41%

Dobra

Czyste konta

0% meczów

0%

Bardzo zła

Strzały

Na mecz

10.50

Dobra

Strzały celne

Na mecz

2.00

Zła

Bez gola

Bez strzelenia gola

100%

Bardzo dobra

Rzuty rożne dla

Na mecz

2.50

Zła

Kartki dla

Na mecz

1.50

Zła

Statystyki drużyny

2019/2020 • Europa League

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Speranţa Nisporeni Attacking

2026/27

Legends

Speranţa Nisporeni
League average

Speranţa Nisporeni Defending

2026/27

Legends

Speranţa Nisporeni
League average

Speranţa Nisporeni — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
0.00
x

Śr. ligi 1.39

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
0 min
0 min
0 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Powyżej 1.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Bez gola
100%
100%
100%

Speranţa Nisporeni — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
4.50
x

Śr. ligi 1.39

Bardzo dobra

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
30 min
15 min
20 min
Powyżej 0.5 straconych
100%
100%
100%
Powyżej 1.5 straconych
100%
100%
100%
Powyżej 2.5 straconych
100%
100%
100%
Czyste konto
0%
0%
0%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Speranţa Nisporeni strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
0%
16 - 30 min
0%
31 - 45 min
0%
46 - 60 min
0%
61 - 75 min
0%
76 - 90 min
0%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
100%
100%
100%
Powyżej 2.5
100%
100%
100%
Powyżej 3.5
0%
100%
50%
Powyżej 4.5
0%
100%
50%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
0%
0%
0%
Oba zespoły nie strzelą
100%
100%
100%

Statystyki rzutów rożnych

Speranţa Nisporeni

Śr. łączne rzuty rożne

9.50/ Mecz
x

Śr. ligi 9.60

Średnia

Speranţa Nisporeni

Rzuty rożne dla

2.50/ Mecz
x

Śr. ligi 4.80

Bardzo zła

Speranţa Nisporeni

Rzuty rożne przeciw

7.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.80

Bardzo dobra

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
100%
100%
100%
Powyżej 8.5
100%
100%
100%
Powyżej 9.5
100%
0%
50%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Powyżej 11.5
0%
0%
0%
Powyżej 12.5
0%
0%
0%

Statystyki kartek

Speranţa Nisporeni

Śr. łączne kartki

1.50/ Mecz
x

Śr. ligi 4.50

Bardzo zła

Speranţa Nisporeni

Kartki dla

1.50/ Mecz
x

Śr. ligi 2.25

Bardzo zła

Speranţa Nisporeni

Kartki przeciw

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 2.25

Bardzo zła

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
0%
0%
0%
Powyżej 3.5
0%
0%
0%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
Powyżej 5.5
0%
0%
0%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

Speranţa Nisporeni

Śr. łączne strzały

23.50/ Mecz
x

Śr. ligi 20.91

Dobra

Speranţa Nisporeni

Śr. strzały celne

8.50/ Mecz
x

Śr. ligi 8.35

Średnia

Speranţa Nisporeni

Śr. skuteczność strzałów

36%/ Mecz
x

Śr. ligi 39.93

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
0%
100%
50%
Powyżej 7.5
0%
100%
50%
Powyżej 8.5
0%
100%
50%
Powyżej 9.5
0%
100%
50%
Powyżej 10.5
0%
100%
50%
Speranţa Nisporeni

Statystyki Speranţa Nisporeni 2019/2020 — Europa League

Speranţa Nisporeni zajmuje obecnie {position}{suffix} w Europa League z 0 punktami w 2 meczach (0W 0D 2L). Speranţa Nisporeni strzelił 0 goli i stracił 9 — różnica bramek {gd}. Średnia {ppg} pkt na mecz plasuje zespół na {ppg_rank}{suffix} w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Speranţa Nisporeni na SmartBet.

Statystyki goli Speranţa Nisporeni 2019/2020

Speranţa Nisporeni średnio strzela 0.00 i traci 4.50 gola na mecz. Over 2.5 pada w 100% meczów. BTTS w 0% spotkań. U siebie: 0.00 strzelonych · 3.00 straconych. Na wyjeździe: 0.00 strzelonych · 6.00 straconych.

Typy i value bety Speranţa Nisporeni 2019/2020

SmartBet generuje typy Speranţa Nisporeni na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (100%), BTTS (0%) oraz gol Speranţa Nisporeni (0%). Skuteczność u siebie: 0% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy Europa League.

Statystyki BTTS i czystych kont Speranţa Nisporeni 2019/2020

Obie drużyny strzeliły w 0% meczów Speranţa Nisporeni. Czyste konta w 0% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Speranţa Nisporeni 2019/2020

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 100% meczów Speranţa Nisporeni. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 100% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 0%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Europa League.

Forma Speranţa Nisporeni 2019/2020

Aktualna forma: LL — 0W 0D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 0W 0D 1L w 1 meczach. Na wyjeździe: 0W 0D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Europa League.

Najczęściej zadawane pytania - Speranţa Nisporeni 2019/2020

Ile goli strzelił Speranţa Nisporeni w sezonie 2019/2020?

Speranţa Nisporeni strzelił 0 goli w 2 meczach — średnio 0.00 na mecz. Stracił 9 (4.50 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Europa League.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Speranţa Nisporeni w sezonie 2019/2020?

Over 2.5 goli pada w 100% meczów Speranţa Nisporeni — 2 z 2 spotkań w Europa League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Speranţa Nisporeni gra następny mecz?

Następny mecz Speranţa Nisporeni to o (). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Speranţa Nisporeni i terminarz Europa League.

Jaki jest wskaźnik BTTS Speranţa Nisporeni w sezonie 2019/2020?

Obie drużyny strzeliły w 0% meczów Speranţa Nisporeni (0 z 2 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Europa League.

Jaki jest bilans Speranţa Nisporeni u siebie w sezonie 2019/2020?

Speranţa Nisporeni wygrał 0 z 1 meczów u siebie (0%), zremisował 0 i przegrał 1. Średnio strzela 0.00 i traci 3.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Speranţa Nisporeni?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Speranţa Nisporeni — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Europa League

Go to Europa League
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
6330+412
2
6420+614
3
6321+211
4
6321+711
5
6411+813
6
6312-210
7
6321+811
8
6501+1115
9
6312-110
10
6411+713
11
6411+413
12
6411+813
13
6402+412
14
6411+613
15
6231+69
16
6231+79
17
6231+29
18
6231+19
19
6402+412
20
6303-29
21
6321+211
22
6312+210
23
622208
24
6402+212
25
6222+18
26
6222-38
27
6222-38
28
6222-28
29
6141-27
30
6042-24
31
6114-34
32
6123-35
33
6303-49
34
622208
35
6204-36
36
614107
37
6114-34
38
6123-65
39
6123-15
40
6105-93
41
6015-81
42
6105-153
43
6123-35
44
6123-25
45
6015-81
46
6114-104
47
6033-33
48
6033-43

Informacje o Speranţa Nisporeni

Oficjalna nazwa klubu

Speranţa Nisporeni

Skrót

CSF

Kraj

Moldova

Aktualny trener

Iurie Osipenco

Rok założenia

1991

Stadion

Complexul Sportiv Raional

Adres stadionu

Str. Tricolorului

Pojemność stadionu

3160

Inne drużyny Europa League

Statystyki, typy i mecze · 2019/2020

Mecze
Typy
Value Bets
Generator
Speranţa Nisporeni Statystyki 2019/2020 | SmartBet