
Następny mecz
Pro League
Standard Liège
05.09.2026

Antwerp
Podsumowanie sezonu
2026/2027 • Pro League
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.66
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.66
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
50%
DobraPowyżej 2.5 gola
Na mecz
75%
DobraBTTS
Obie drużyny strzelą
75%
Bardzo dobraPosiadanie piłki
Śr. na mecz
52%
DobraCzyste konta
25% meczów
25%
ŚredniaStrzały
Na mecz
13.00
Bardzo dobraStrzały celne
Na mecz
5.00
DobraBez gola
Bez strzelenia gola
0%
Bardzo złaRzuty rożne dla
Na mecz
4.25
DobraKartki dla
Na mecz
1.75
ZłaStandard Liège Attacking
2026/27
Legends
Standard Liège Defending
2026/27
Legends
Standard Liège — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.66
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Standard Liège — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.66
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Standard Liège strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 9.76

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 4.88

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 4.88
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 2.80

Kartki dla
Śr. ligi 1.40

Kartki przeciw
Śr. ligi 1.40
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 29.24

Śr. strzały celne
Śr. ligi 9.53

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 32.59
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Standard Liège 2026/2027 — Pro League
Standard Liège zajmuje obecnie 5th w Pro League z 8 punktami w 4 meczach (2W 2D 0L). Standard Liège strzelił 9 goli i stracił 6 — różnica bramek +3. Średnia 2 pkt na mecz plasuje zespół na 6th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Standard Liège na SmartBet.
Statystyki goli Standard Liège 2026/2027
Standard Liège średnio strzela 2.25 i traci 1.50 gola na mecz. Over 2.5 pada w 75% meczów. BTTS w 75% spotkań. U siebie: 2.00 strzelonych · 1.00 straconych. Na wyjeździe: 2.50 strzelonych · 2.00 straconych.
Typy i value bety Standard Liège 2026/2027
SmartBet generuje typy Standard Liège na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (75%), BTTS (75%) oraz gol Standard Liège (100%). Skuteczność u siebie: 50% · Na wyjeździe: 50%. Zobacz wszystkie typy Pro League.
Statystyki BTTS i czystych kont Standard Liège 2026/2027
Obie drużyny strzeliły w 75% meczów Standard Liège. Czyste konta w 25% spotkań (u siebie 50% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Standard Liège 2026/2027
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 75% meczów Standard Liège. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 50% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 100%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Pro League.
Forma Standard Liège 2026/2027
Aktualna forma: DDWW — 2W 2D 0L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 1W 1D 0L w 2 meczach. Na wyjeździe: 1W 1D 0L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Pro League.
Najczęściej zadawane pytania - Standard Liège 2026/2027
Ile goli strzelił Standard Liège w sezonie 2026/2027?
Standard Liège strzelił 9 goli w 4 meczach — średnio 2.25 na mecz. Stracił 6 (1.50 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Pro League.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Standard Liège w sezonie 2026/2027?
Over 2.5 goli pada w 75% meczów Standard Liège — 3 z 4 spotkań w Pro League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Standard Liège gra następny mecz?
Następny mecz Standard Liège to Antwerp 05.09.2026 o 18:45 (Stade Maurice Dufrasne). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Standard Liège i terminarz Pro League.
Jaki jest wskaźnik BTTS Standard Liège w sezonie 2026/2027?
Obie drużyny strzeliły w 75% meczów Standard Liège (3 z 4 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Pro League.
Jaki jest bilans Standard Liège u siebie w sezonie 2026/2027?
Standard Liège wygrał 1 z 2 meczów u siebie (50%), zremisował 1 i przegrał 0. Średnio strzela 2.00 i traci 1.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Standard Liège?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Standard Liège — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela Pro League
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | 4 | 0 | 0 | +7 | 12 | |
2 | 4 | 3 | 0 | 1 | +6 | 9 | |
3 | 3 | 3 | 0 | 0 | +4 | 9 | |
4 | 4 | 2 | 2 | 0 | +5 | 8 | |
5 | 4 | 2 | 2 | 0 | +3 | 8 | |
6 | 3 | 2 | 1 | 0 | +7 | 7 | |
7 | 4 | 2 | 1 | 1 | +4 | 7 | |
8 | 4 | 2 | 1 | 1 | +4 | 7 | |
9 | 4 | 2 | 1 | 1 | +1 | 7 | |
10 | 3 | 1 | 2 | 0 | +3 | 5 | |
11 | 3 | 1 | 0 | 2 | -3 | 3 | |
12 | 4 | 1 | 0 | 3 | -8 | 3 | |
13 | 4 | 0 | 2 | 2 | -2 | 2 | |
14 | 4 | 0 | 2 | 2 | -4 | 2 | |
15 | 4 | 0 | 1 | 3 | -4 | 1 | |
16 | 4 | 0 | 1 | 3 | -9 | 1 | |
17 | 3 | 0 | 0 | 3 | -6 | 0 | |
18 | 3 | 0 | 0 | 3 | -8 | 0 |
Informacje o Standard Liège
Oficjalna nazwa klubu
Standard Liège
Skrót
STL
Kraj
Belgium
Aktualny trener
Vincent Euvrard
Rok założenia
1898
Stadion
Stade Maurice Dufrasne
Adres stadionu
Rue de la Centrale 2, Sclessin
Pojemność stadionu
27670
Inne drużyny Pro League
Statystyki, typy i mecze · 2026/2027















