VfL Wolfsburg

VfL Wolfsburg Statystyki 2026/2027 2. Bundesliga

WDWLD

Następny mecz

2. Bundesliga2. Bundesliga
VfL Bochum 1848

VfL Bochum 1848

23.10.2026

VfL Wolfsburg

VfL Wolfsburg

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • 2. Bundesliga

Gole strzelone

/ Mecz
2.75
x

Śr. ligi 1.56

Bardzo dobra

Gole stracone

/ Mecz
1.63
x

Śr. ligi 1.56

Średnia

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

50%

Dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

63%

Dobra

BTTS

Obie drużyny strzelą

63%

Bardzo dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

57%

Bardzo dobra

Czyste konta

25% meczów

25%

Średnia

Strzały

Na mecz

19.38

Bardzo dobra

Strzały celne

Na mecz

7.13

Bardzo dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

25%

Zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

6.63

Bardzo dobra

Kartki dla

Na mecz

2.38

Średnia

Statystyki drużyny

2026/2027 • 2. Bundesliga

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

VfL Wolfsburg Attacking

2026/27

Legends

VfL Wolfsburg
League average

VfL Wolfsburg Defending

2026/27

Legends

VfL Wolfsburg
League average

VfL Wolfsburg — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
2.75
x

Śr. ligi 1.56

Bardzo dobra

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
30 min
36 min
33 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
75%
75%
75%
Powyżej 1.5 goli drużyny
75%
50%
63%
Powyżej 2.5 goli drużyny
75%
50%
63%
Bez gola
25%
25%
25%

VfL Wolfsburg — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.63
x

Śr. ligi 1.56

Średnia

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
60 min
51 min
55 min
Powyżej 0.5 straconych
75%
75%
75%
Powyżej 1.5 straconych
25%
50%
38%
Powyżej 2.5 straconych
25%
25%
25%
Czyste konto
25%
25%
25%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy VfL Wolfsburg strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
23%
16 - 30 min
14%
31 - 45 min
18%
46 - 60 min
0%
61 - 75 min
14%
76 - 90 min
32%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
75%
100%
88%
Powyżej 1.5
75%
50%
63%
Powyżej 2.5
75%
50%
63%
Powyżej 3.5
75%
50%
63%
Powyżej 4.5
50%
50%
50%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
75%
50%
63%
Oba zespoły nie strzelą
25%
50%
37%

Statystyki rzutów rożnych

VfL Wolfsburg

Śr. łączne rzuty rożne

13.75/ Mecz
x

Śr. ligi 11.42

Bardzo dobra

VfL Wolfsburg

Rzuty rożne dla

6.63/ Mecz
x

Śr. ligi 5.71

Bardzo dobra

VfL Wolfsburg

Rzuty rożne przeciw

7.13/ Mecz
x

Śr. ligi 5.71

Bardzo dobra

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
100%
100%
100%
Powyżej 8.5
100%
100%
100%
Powyżej 9.5
100%
100%
100%
Powyżej 10.5
100%
100%
100%
Powyżej 11.5
75%
100%
88%
Powyżej 12.5
50%
75%
63%

Statystyki kartek

VfL Wolfsburg

Śr. łączne kartki

4.13/ Mecz
x

Śr. ligi 4.32

Średnia

VfL Wolfsburg

Kartki dla

2.38/ Mecz
x

Śr. ligi 2.16

Dobra

VfL Wolfsburg

Kartki przeciw

1.75/ Mecz
x

Śr. ligi 2.16

Bardzo zła

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
75%
75%
75%
Powyżej 3.5
75%
50%
63%
Powyżej 4.5
75%
25%
50%
Powyżej 5.5
25%
25%
25%
Powyżej 6.5
25%
0%
13%

Statystyki strzałów

VfL Wolfsburg

Śr. łączne strzały

36.38/ Mecz
x

Śr. ligi 30.70

Bardzo dobra

VfL Wolfsburg

Śr. strzały celne

12.50/ Mecz
x

Śr. ligi 10.61

Bardzo dobra

VfL Wolfsburg

Śr. skuteczność strzałów

34%/ Mecz
x

Śr. ligi 34.56

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
100%
75%
88%
Powyżej 7.5
100%
75%
88%
Powyżej 8.5
75%
75%
75%
Powyżej 9.5
50%
50%
50%
Powyżej 10.5
50%
50%
50%
VfL Wolfsburg

Statystyki VfL Wolfsburg 2026/2027 — 2. Bundesliga

VfL Wolfsburg zajmuje obecnie 3rd w 2. Bundesliga z 15 punktami w 8 meczach (4W 3D 1L). VfL Wolfsburg strzelił 22 goli i stracił 13 — różnica bramek +9. Średnia 1.88 pkt na mecz plasuje zespół na 3rd w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy VfL Wolfsburg na SmartBet.

Statystyki goli VfL Wolfsburg 2026/2027

VfL Wolfsburg średnio strzela 2.75 i traci 1.63 gola na mecz. Over 2.5 pada w 63% meczów. BTTS w 63% spotkań. U siebie: 3.00 strzelonych · 1.50 straconych. Na wyjeździe: 2.50 strzelonych · 1.75 straconych.

Typy i value bety VfL Wolfsburg 2026/2027

SmartBet generuje typy VfL Wolfsburg na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (63%), BTTS (63%) oraz gol VfL Wolfsburg (75%). Skuteczność u siebie: 50% · Na wyjeździe: 50%. Zobacz wszystkie typy 2. Bundesliga.

Statystyki BTTS i czystych kont VfL Wolfsburg 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 63% meczów VfL Wolfsburg. Czyste konta w 25% spotkań (u siebie 25% · na wyjeździe 25%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy VfL Wolfsburg 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 63% meczów VfL Wolfsburg. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 63% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 50%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy 2. Bundesliga.

Forma VfL Wolfsburg 2026/2027

Aktualna forma: DLWDW — 2W 2D 1L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 2W 2D 0L w 4 meczach. Na wyjeździe: 2W 1D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy 2. Bundesliga.

Najczęściej zadawane pytania - VfL Wolfsburg 2026/2027

Ile goli strzelił VfL Wolfsburg w sezonie 2026/2027?

VfL Wolfsburg strzelił 22 goli w 8 meczach — średnio 2.75 na mecz. Stracił 13 (1.63 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli 2. Bundesliga.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli VfL Wolfsburg w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 63% meczów VfL Wolfsburg — 5 z 8 spotkań w 2. Bundesliga. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy VfL Wolfsburg gra następny mecz?

Następny mecz VfL Wolfsburg to VfL Bochum 1848 23.10.2026 o 16:30 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze VfL Wolfsburg i terminarz 2. Bundesliga.

Jaki jest wskaźnik BTTS VfL Wolfsburg w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 63% meczów VfL Wolfsburg (5 z 8 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS 2. Bundesliga.

Jaki jest bilans VfL Wolfsburg u siebie w sezonie 2026/2027?

VfL Wolfsburg wygrał 2 z 4 meczów u siebie (50%), zremisował 2 i przegrał 0. Średnio strzela 3.00 i traci 1.50 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze VfL Wolfsburg?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz VfL Wolfsburg — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela 2. Bundesliga

Go to 2. Bundesliga
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
8710+1122
2
8530+1018
3
8431+915
4
8431+415
5
8422014
6
7412+513
7
7241+210
8
8233-19
9
8233-19
10
7223-18
11
7223-38
12
8215-27
13
8215-47
14
7214-57
15
7214-67
16
8053-45
17
7124-65
18
7124-85
Nadchodzące
23 paź
A
VfL Bochum 1848VfL Bochum 1848
28 paź
A
SC FreiburgSC Freiburg
31 paź
H
OsnabrückOsnabrück
7 lis
A
Hertha BSCHertha BSC
21 lis
H
Holstein KielHolstein Kiel

Informacje o VfL Wolfsburg

Oficjalna nazwa klubu

VfL Wolfsburg

Skrót

WOB

Kraj

Germany

Aktualny trener

Tobias Strobl

Rok założenia

1945

Stadion

Volkswagen Arena

Adres stadionu

In den Allerwiesen 1

Pojemność stadionu

30000

Mecze
Typy
Value Bets
Generator