Szolnoki MÁV
NB INB I16th

Szolnoki MÁV Statystyki 2010/2011 NB I

LWLLL

Podsumowanie sezonu

2010/2011 • NB I

Gole strzelone

/ Mecz
0.87
x

Śr. ligi 1.44

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
1.87
x

Śr. ligi 1.44

Bardzo dobra

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

17%

Zła

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

60%

Dobra

BTTS

Obie drużyny strzelą

53%

Dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

0%

Bardzo zła

Czyste konta

17% meczów

17%

Zła

Strzały

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Strzały celne

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Bez gola

Bez strzelenia gola

40%

Średnia

Rzuty rożne dla

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Kartki dla

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Statystyki drużyny

2010/2011 • NB I

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Szolnoki MÁV Attacking

2026/27

Legends

Szolnoki MÁV
League average

Szolnoki MÁV Defending

2026/27

Legends

Szolnoki MÁV
League average

Szolnoki MÁV — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
0.87
x

Śr. ligi 1.44

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
84 min
134 min
103 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
67%
53%
60%
Powyżej 1.5 goli drużyny
33%
13%
23%
Powyżej 2.5 goli drużyny
7%
0%
3%
Bez gola
33%
47%
40%

Szolnoki MÁV — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.87
x

Śr. ligi 1.44

Bardzo dobra

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
52 min
45 min
48 min
Powyżej 0.5 straconych
87%
80%
83%
Powyżej 1.5 straconych
53%
53%
53%
Powyżej 2.5 straconych
27%
47%
37%
Czyste konto
13%
20%
17%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Szolnoki MÁV strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
0%
16 - 30 min
31%
31 - 45 min
23%
46 - 60 min
19%
61 - 75 min
12%
76 - 90 min
15%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
93%
87%
90%
Powyżej 1.5
80%
60%
70%
Powyżej 2.5
67%
53%
60%
Powyżej 3.5
33%
40%
37%
Powyżej 4.5
7%
13%
10%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
60%
47%
53%
Oba zespoły nie strzelą
40%
53%
47%

Statystyki rzutów rożnych

Szolnoki MÁV

Śr. łączne rzuty rożne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.00

Średnia

Szolnoki MÁV

Rzuty rożne dla

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.00

Średnia

Szolnoki MÁV

Rzuty rożne przeciw

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.00

Średnia

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
0%
0%
0%
Powyżej 8.5
0%
0%
0%
Powyżej 9.5
0%
0%
0%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Powyżej 11.5
0%
0%
0%
Powyżej 12.5
0%
0%
0%

Statystyki kartek

Szolnoki MÁV

Śr. łączne kartki

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.46

Bardzo zła

Szolnoki MÁV

Kartki dla

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 2.23

Bardzo zła

Szolnoki MÁV

Kartki przeciw

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 2.23

Bardzo zła

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
0%
0%
0%
Powyżej 3.5
0%
0%
0%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
Powyżej 5.5
0%
0%
0%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

Szolnoki MÁV

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.00

Średnia

Szolnoki MÁV

Śr. strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.00

Średnia

Szolnoki MÁV

Śr. skuteczność strzałów

0%/ Mecz
x

Śr. ligi 0.00

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
0%
0%
0%
Powyżej 7.5
0%
0%
0%
Powyżej 8.5
0%
0%
0%
Powyżej 9.5
0%
0%
0%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Szolnoki MÁV

Statystyki Szolnoki MÁV 2010/2011 — NB I

Szolnoki MÁV zajmuje obecnie 16th w NB I z 21 punktami w 30 meczach (5W 6D 19L). Szolnoki MÁV strzelił 26 goli i stracił 56 — różnica bramek -30. Średnia 0.7 pkt na mecz plasuje zespół na 16th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Szolnoki MÁV na SmartBet.

Statystyki goli Szolnoki MÁV 2010/2011

Szolnoki MÁV średnio strzela 0.87 i traci 1.87 gola na mecz. Over 2.5 pada w 60% meczów. BTTS w 53% spotkań. U siebie: 1.07 strzelonych · 1.73 straconych. Na wyjeździe: 0.67 strzelonych · 2.00 straconych.

Typy i value bety Szolnoki MÁV 2010/2011

SmartBet generuje typy Szolnoki MÁV na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (60%), BTTS (53%) oraz gol Szolnoki MÁV (60%). Skuteczność u siebie: 27% · Na wyjeździe: 7%. Zobacz wszystkie typy NB I.

Statystyki BTTS i czystych kont Szolnoki MÁV 2010/2011

Obie drużyny strzeliły w 53% meczów Szolnoki MÁV. Czyste konta w 17% spotkań (u siebie 13% · na wyjeździe 20%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Szolnoki MÁV 2010/2011

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 73% meczów Szolnoki MÁV. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 33% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 0%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy NB I.

Forma Szolnoki MÁV 2010/2011

Aktualna forma: DLLLL — 0W 1D 4L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 4W 3D 8L w 15 meczach. Na wyjeździe: 1W 3D 11L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy NB I.

Najczęściej zadawane pytania - Szolnoki MÁV 2010/2011

Ile goli strzelił Szolnoki MÁV w sezonie 2010/2011?

Szolnoki MÁV strzelił 26 goli w 30 meczach — średnio 0.87 na mecz. Stracił 56 (1.87 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli NB I.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Szolnoki MÁV w sezonie 2010/2011?

Over 2.5 goli pada w 60% meczów Szolnoki MÁV — 18 z 30 spotkań w NB I. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Szolnoki MÁV gra następny mecz?

Następny mecz Szolnoki MÁV to o (). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Szolnoki MÁV i terminarz NB I.

Jaki jest wskaźnik BTTS Szolnoki MÁV w sezonie 2010/2011?

Obie drużyny strzeliły w 53% meczów Szolnoki MÁV (16 z 30 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS NB I.

Jaki jest bilans Szolnoki MÁV u siebie w sezonie 2010/2011?

Szolnoki MÁV wygrał 4 z 15 meczów u siebie (27%), zremisował 3 i przegrał 8. Średnio strzela 1.07 i traci 1.73 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Szolnoki MÁV?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Szolnoki MÁV — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela NB I

Go to NB I
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
301875+3061
2
301758+1656
3
3015510+750
4
3014610+448
5
3012108+1046
6
3013611+1245
7
3013413-143
8
3010119+541
9
3011811+641
10
3011712-340
11
3011712-1240
12
3011316-536
13
3010515-1335
14
3081012-1234
15
308616-1430
16
305619-3021

Informacje o Szolnoki MÁV

Oficjalna nazwa klubu

Szolnoki MÁV

Skrót

Kraj

Hungary

Aktualny trener

Béla Lengyel

Rok założenia

1910

Stadion

Tiszaligeti Stadion

Adres stadionu

Vésõ út 1.

Pojemność stadionu

7000

Mecze
Typy
Value Bets
Generator