Waterford United

Waterford United Statystyki 2026 Premier Division

LDDWD

Następny mecz

Premier DivisionPremier Division
Bohemians

Bohemians

16.10.2026

Waterford United

Waterford United

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026 • Premier Division

Gole strzelone

/ Mecz
1.38
x

Śr. ligi 1.40

Średnia

Gole stracone

/ Mecz
1.69
x

Śr. ligi 1.40

Bardzo dobra

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

22%

Zła

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

47%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

59%

Dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

38%

Średnia

Czyste konta

19% meczów

19%

Zła

Strzały

Na mecz

13.50

Bardzo dobra

Strzały celne

Na mecz

4.16

Średnia

Bez gola

Bez strzelenia gola

31%

Zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

5.44

Bardzo dobra

Kartki dla

Na mecz

2.34

Średnia

Waterford United Attacking

2026/27

Legends

Waterford United
League average

Waterford United Defending

2026/27

Legends

Waterford United
League average

Waterford United — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.38
x

Śr. ligi 1.40

Średnia

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
65 min
65 min
65 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
75%
63%
69%
Powyżej 1.5 goli drużyny
38%
44%
41%
Powyżej 2.5 goli drużyny
19%
25%
22%
Bez gola
25%
38%
31%

Waterford United — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.69
x

Śr. ligi 1.40

Bardzo dobra

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
76 min
41 min
53 min
Powyżej 0.5 straconych
81%
81%
81%
Powyżej 1.5 straconych
31%
69%
50%
Powyżej 2.5 straconych
6%
38%
22%
Czyste konto
19%
19%
19%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Waterford United strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
7%
16 - 30 min
9%
31 - 45 min
30%
46 - 60 min
18%
61 - 75 min
14%
76 - 90 min
23%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
94%
88%
91%
Powyżej 1.5
81%
81%
81%
Powyżej 2.5
38%
56%
47%
Powyżej 3.5
31%
50%
41%
Powyżej 4.5
6%
50%
28%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
63%
56%
59%
Oba zespoły nie strzelą
37%
44%
41%

Statystyki rzutów rożnych

Waterford United

Śr. łączne rzuty rożne

11.66/ Mecz
x

Śr. ligi 10.26

Dobra

Waterford United

Rzuty rożne dla

5.44/ Mecz
x

Śr. ligi 5.13

Średnia

Waterford United

Rzuty rożne przeciw

6.22/ Mecz
x

Śr. ligi 5.13

Bardzo dobra

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
94%
81%
88%
Powyżej 8.5
88%
81%
84%
Powyżej 9.5
69%
63%
66%
Powyżej 10.5
50%
56%
53%
Powyżej 11.5
50%
50%
50%
Powyżej 12.5
38%
31%
34%

Statystyki kartek

Waterford United

Śr. łączne kartki

4.31/ Mecz
x

Śr. ligi 4.31

Średnia

Waterford United

Kartki dla

2.34/ Mecz
x

Śr. ligi 2.16

Średnia

Waterford United

Kartki przeciw

1.97/ Mecz
x

Śr. ligi 2.16

Średnia

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
94%
81%
88%
Powyżej 3.5
75%
44%
59%
Powyżej 4.5
63%
31%
47%
Powyżej 5.5
31%
19%
25%
Powyżej 6.5
13%
19%
16%

Statystyki strzałów

Waterford United

Śr. łączne strzały

31.09/ Mecz
x

Śr. ligi 27.40

Dobra

Waterford United

Śr. strzały celne

9.81/ Mecz
x

Śr. ligi 8.88

Dobra

Waterford United

Śr. skuteczność strzałów

32%/ Mecz
x

Śr. ligi 32.41

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
81%
88%
84%
Powyżej 7.5
69%
81%
75%
Powyżej 8.5
50%
75%
63%
Powyżej 9.5
31%
56%
44%
Powyżej 10.5
19%
50%
34%
Waterford United

Statystyki Waterford United 2026 — Premier Division

Waterford United zajmuje obecnie 8th w Premier Division z 34 punktami w 32 meczach (7W 13D 12L). Waterford United strzelił 44 goli i stracił 54 — różnica bramek -10. Średnia 1.06 pkt na mecz plasuje zespół na 8th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Waterford United na SmartBet.

Statystyki goli Waterford United 2026

Waterford United średnio strzela 1.38 i traci 1.69 gola na mecz. Over 2.5 pada w 47% meczów. BTTS w 59% spotkań. U siebie: 1.38 strzelonych · 1.19 straconych. Na wyjeździe: 1.38 strzelonych · 2.19 straconych.

Typy i value bety Waterford United 2026

SmartBet generuje typy Waterford United na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (47%), BTTS (59%) oraz gol Waterford United (69%). Skuteczność u siebie: 25% · Na wyjeździe: 19%. Zobacz wszystkie typy Premier Division.

Statystyki BTTS i czystych kont Waterford United 2026

Obie drużyny strzeliły w 59% meczów Waterford United. Czyste konta w 19% spotkań (u siebie 19% · na wyjeździe 19%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Waterford United 2026

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 81% meczów Waterford United. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 38% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 44%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Premier Division.

Forma Waterford United 2026

Aktualna forma: DWDDL — 1W 3D 1L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 4W 9D 3L w 16 meczach. Na wyjeździe: 3W 4D 9L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Premier Division.

Najczęściej zadawane pytania - Waterford United 2026

Ile goli strzelił Waterford United w sezonie 2026?

Waterford United strzelił 44 goli w 32 meczach — średnio 1.38 na mecz. Stracił 54 (1.69 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Premier Division.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Waterford United w sezonie 2026?

Over 2.5 goli pada w 47% meczów Waterford United — 15 z 32 spotkań w Premier Division. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Waterford United gra następny mecz?

Następny mecz Waterford United to Bohemians 16.10.2026 o 18:45 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Waterford United i terminarz Premier Division.

Jaki jest wskaźnik BTTS Waterford United w sezonie 2026?

Obie drużyny strzeliły w 59% meczów Waterford United (19 z 32 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Premier Division.

Jaki jest bilans Waterford United u siebie w sezonie 2026?

Waterford United wygrał 4 z 16 meczów u siebie (25%), zremisował 9 i przegrał 3. Średnio strzela 1.38 i traci 1.19 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Waterford United?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Waterford United — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Premier Division

Go to Premier Division
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
321886+2062
2
321787+2759
3
321787+1959
4
33101310+143
5
329149+341
6
33101112-541
7
3291112-638
8
3271312-1034
9
3381015-1534
10
335820-3423
Nadchodzące
16 paź
A
BohemiansBohemians
19 paź
H
Galway UnitedGalway United
23 paź
H
Drogheda UnitedDrogheda United
30 paź
A
ShelbourneShelbourne

Informacje o Waterford United

Oficjalna nazwa klubu

Waterford United

Skrót

Kraj

Republic of Ireland

Aktualny trener

Graham Coughlan

Rok założenia

1930

Stadion

Waterford Regional Sports Centre

Adres stadionu

Cork Road, Kilbarry

Pojemność stadionu

5500

Inne drużyny Premier Division

Statystyki, typy i mecze · 2026

Mecze
Typy
Value Bets
Generator