
Następny mecz
Premier Division
Drogheda United
16.10.2026

Derry City
Podsumowanie sezonu
2026 • Premier Division
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.40
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.40
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
24%
ZłaPowyżej 2.5 gola
Na mecz
55%
ŚredniaBTTS
Obie drużyny strzelą
61%
DobraPosiadanie piłki
Śr. na mecz
39%
DobraCzyste konta
27% meczów
27%
ŚredniaStrzały
Na mecz
10.73
DobraStrzały celne
Na mecz
3.45
ŚredniaBez gola
Bez strzelenia gola
24%
ZłaRzuty rożne dla
Na mecz
4.03
DobraKartki dla
Na mecz
2.03
ŚredniaDrogheda United Attacking
2026/27
Legends
Drogheda United Defending
2026/27
Legends
Drogheda United — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.40
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Drogheda United — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.40
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Drogheda United strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 10.26

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 5.13

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 5.13
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 4.31

Kartki dla
Śr. ligi 2.16

Kartki przeciw
Śr. ligi 2.16
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 27.40

Śr. strzały celne
Śr. ligi 8.88

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 32.41
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Drogheda United 2026 — Premier Division
Drogheda United zajmuje obecnie 9th w Premier Division z 34 punktami w 33 meczach (8W 10D 15L). Drogheda United strzelił 39 goli i stracił 54 — różnica bramek -15. Średnia 1.03 pkt na mecz plasuje zespół na 9th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Drogheda United na SmartBet.
Statystyki goli Drogheda United 2026
Drogheda United średnio strzela 1.18 i traci 1.64 gola na mecz. Over 2.5 pada w 55% meczów. BTTS w 61% spotkań. U siebie: 1.13 strzelonych · 1.31 straconych. Na wyjeździe: 1.24 strzelonych · 1.94 straconych.
Typy i value bety Drogheda United 2026
SmartBet generuje typy Drogheda United na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (55%), BTTS (61%) oraz gol Drogheda United (76%). Skuteczność u siebie: 25% · Na wyjeździe: 24%. Zobacz wszystkie typy Premier Division.
Statystyki BTTS i czystych kont Drogheda United 2026
Obie drużyny strzeliły w 61% meczów Drogheda United. Czyste konta w 27% spotkań (u siebie 44% · na wyjeździe 12%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Drogheda United 2026
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 76% meczów Drogheda United. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 39% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 39%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Premier Division.
Forma Drogheda United 2026
Aktualna forma: LWWLL — 2W 0D 3L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 4W 6D 6L w 16 meczach. Na wyjeździe: 4W 4D 9L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Premier Division.
Najczęściej zadawane pytania - Drogheda United 2026
Ile goli strzelił Drogheda United w sezonie 2026?
Drogheda United strzelił 39 goli w 33 meczach — średnio 1.18 na mecz. Stracił 54 (1.64 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Premier Division.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Drogheda United w sezonie 2026?
Over 2.5 goli pada w 55% meczów Drogheda United — 18 z 33 spotkań w Premier Division. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Drogheda United gra następny mecz?
Następny mecz Drogheda United to Derry City 16.10.2026 o 18:45 (Hunky Dorys Park). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Drogheda United i terminarz Premier Division.
Jaki jest wskaźnik BTTS Drogheda United w sezonie 2026?
Obie drużyny strzeliły w 61% meczów Drogheda United (20 z 33 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Premier Division.
Jaki jest bilans Drogheda United u siebie w sezonie 2026?
Drogheda United wygrał 4 z 16 meczów u siebie (25%), zremisował 6 i przegrał 6. Średnio strzela 1.13 i traci 1.31 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Drogheda United?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Drogheda United — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela Premier Division
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 32 | 18 | 8 | 6 | +20 | 62 | |
2 | 32 | 17 | 8 | 7 | +27 | 59 | |
3 | 32 | 17 | 8 | 7 | +19 | 59 | |
4 | 33 | 10 | 13 | 10 | +1 | 43 | |
5 | 32 | 9 | 14 | 9 | +3 | 41 | |
6 | 33 | 10 | 11 | 12 | -5 | 41 | |
7 | 32 | 9 | 11 | 12 | -6 | 38 | |
8 | 32 | 7 | 13 | 12 | -10 | 34 | |
9 | 33 | 8 | 10 | 15 | -15 | 34 | |
10 | 33 | 5 | 8 | 20 | -34 | 23 |
Informacje o Drogheda United
Oficjalna nazwa klubu
Drogheda United
Skrót
DRO
Kraj
Republic of Ireland
Aktualny trener
Kevin Doherty
Rok założenia
1975
Stadion
Hunky Dorys Park
Adres stadionu
Windmill Road
Pojemność stadionu
2000
Inne drużyny Premier Division
Statystyki, typy i mecze · 2026







