Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Beijing Guoan

Beijing Guoan

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Newcastle Jets

Newcastle Jets

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Gole strzelone przez drużynę

Newcastle Jets i Beijing Guoan strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Beijing Guoan0.00Gole / Mecz
x

BEI U siebie

Newcastle Jets0.00Gole / Mecz
x

NEW Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Beijing GuoanBEI
Newcastle JetsNEW
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez BEI i NEW.

Gole stracone przez drużynę

Newcastle Jets i Beijing Guoan tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Beijing Guoan0.00Stracone / Mecz
x

BEI U siebie

Newcastle Jets0.00Stracone / Mecz
x

NEW Na wyjeździe

Stracone na mecz
Beijing GuoanBEI
Newcastle JetsNEW
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez BEI i NEW.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Beijing GuoanBEI
Newcastle JetsNEW
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Beijing GuoanBEI
Newcastle JetsNEW
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Beijing GuoanNewcastle Jets

Śr. łączne rzuty rożne

Beijing Guoan

Beijing Guoan - Rożne zdobyte

Newcastle Jets

Newcastle Jets - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Beijing GuoanBEI
Newcastle JetsNEW
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Beijing GuoanNewcastle Jets

Śr. łączne kartki

Beijing Guoan

Beijing Guoan - Kartki zdobyte

Newcastle Jets

Newcastle Jets - Kartki zdobyte

Kartki
Beijing GuoanBEI
Newcastle JetsNEW
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Beijing GuoanNewcastle Jets

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 22.81

Bardzo zła

Beijing Guoan

Beijing Guoan - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 3.74

Bardzo zła

Newcastle Jets

Newcastle Jets - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 3.74

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Beijing Guoan vs Newcastle Jets Statystyki i H2H - AFC Champions League Elite, 16 lutego 2027

Beijing Guoan podejmuje Newcastle Jets w wtorek 16 lutego w rozgrywkach AFC Champions League Elite. Gospodarze wchodzą w ten mecz w świetnej formie — 5 zwycięstw i 0 remisów z ostatnich 5 — podczas gdy Newcastle Jets zdobyli zaledwie 3 punkty w ostatnich 5 meczach, z 0 zwycięstw.

Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi AFC Champions League Elite.

Beijing Guoan vs Newcastle Jets mają niski potencjał strzelecki?

Beijing Guoan vs Newcastle Jets mają niski potencjał strzelecki — średnio 0.00 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 0% meczów, a BTTS w 0%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Beijing Guoan strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a Newcastle Jets strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Beijing Guoan vs Newcastle Jets?

Beijing Guoan i Newcastle Jets zmierzyły się 0 razy we wszystkich rozgrywkach. Beijing Guoan wygrał 0, Newcastle Jets wygrał 0, a 0 meczów zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 0% spotkań H2H. Ostatni mecz: - (-). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Beijing Guoan vs Newcastle Jets?

Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi AFC Champions League Elite.

Tabela AFC Champions League Elite

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
2200+76
2
2200+76
3
2200+46
4
2200+56
5
2200+36
6
2200+36
7
2200+26
8
2200+36
9
2110+24
10
2110+24
11
2110+24
12
2110+14
13
2101-13
14
2110+14
15
2101-23
16
2101+33
17
210103
18
202002
19
202002
20
2101-13
21
2011-11
22
2011-11
23
2002-30
24
2011-11
25
2002-40
26
2002-20
27
2002-40
28
2002-30
29
2002-50
30
2002-40
31
2002-50
32
2002-80
Mecze
Typy
Value Bets
Generator