Gamba Osaka

Gamba Osaka Statystyki 2026/2027 J1 League

DWLLW

Następny mecz

J1 LeagueJ1 League
Avispa Fukuoka

Avispa Fukuoka

21.10.2026

Gamba Osaka

Gamba Osaka

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • J1 League

Gole strzelone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.46

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
1.80
x

Śr. ligi 1.46

Bardzo dobra

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

10%

Bardzo zła

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

40%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

50%

Dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

56%

Bardzo dobra

Czyste konta

10% meczów

10%

Zła

Strzały

Na mecz

13.70

Bardzo dobra

Strzały celne

Na mecz

4.10

Średnia

Bez gola

Bez strzelenia gola

50%

Średnia

Rzuty rożne dla

Na mecz

4.70

Dobra

Kartki dla

Na mecz

1.20

Zła

Statystyki drużyny

2026/2027 • J1 League

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Gamba Osaka Attacking

2026/27

Legends

Gamba Osaka
League average

Gamba Osaka Defending

2026/27

Legends

Gamba Osaka
League average

Gamba Osaka — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.46

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
90 min
90 min
90 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
25%
67%
50%
Powyżej 1.5 goli drużyny
25%
33%
30%
Powyżej 2.5 goli drużyny
25%
0%
10%
Bez gola
75%
33%
50%

Gamba Osaka — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.80
x

Śr. ligi 1.46

Bardzo dobra

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
60 min
45 min
50 min
Powyżej 0.5 straconych
75%
100%
90%
Powyżej 1.5 straconych
50%
83%
70%
Powyżej 2.5 straconych
25%
17%
20%
Czyste konto
25%
0%
10%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Gamba Osaka strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
10%
16 - 30 min
0%
31 - 45 min
20%
46 - 60 min
0%
61 - 75 min
10%
76 - 90 min
60%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
75%
100%
90%
Powyżej 1.5
50%
100%
80%
Powyżej 2.5
25%
50%
40%
Powyżej 3.5
25%
50%
40%
Powyżej 4.5
25%
0%
10%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
25%
67%
50%
Oba zespoły nie strzelą
75%
33%
50%

Statystyki rzutów rożnych

Gamba Osaka

Śr. łączne rzuty rożne

11.00/ Mecz
x

Śr. ligi 9.21

Bardzo dobra

Gamba Osaka

Rzuty rożne dla

4.70/ Mecz
x

Śr. ligi 4.61

Średnia

Gamba Osaka

Rzuty rożne przeciw

6.30/ Mecz
x

Śr. ligi 4.61

Bardzo dobra

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
100%
50%
70%
Powyżej 8.5
100%
50%
70%
Powyżej 9.5
100%
50%
70%
Powyżej 10.5
100%
33%
60%
Powyżej 11.5
50%
17%
30%
Powyżej 12.5
25%
17%
20%

Statystyki kartek

Gamba Osaka

Śr. łączne kartki

3.20/ Mecz
x

Śr. ligi 2.91

Średnia

Gamba Osaka

Kartki dla

1.20/ Mecz
x

Śr. ligi 1.46

Bardzo zła

Gamba Osaka

Kartki przeciw

2.00/ Mecz
x

Śr. ligi 1.46

Bardzo dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
100%
67%
80%
Powyżej 3.5
50%
17%
30%
Powyżej 4.5
25%
0%
10%
Powyżej 5.5
25%
0%
10%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

Gamba Osaka

Śr. łączne strzały

30.10/ Mecz
x

Śr. ligi 26.57

Dobra

Gamba Osaka

Śr. strzały celne

9.90/ Mecz
x

Śr. ligi 8.42

Bardzo dobra

Gamba Osaka

Śr. skuteczność strzałów

33%/ Mecz
x

Śr. ligi 31.69

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
100%
83%
90%
Powyżej 7.5
75%
67%
70%
Powyżej 8.5
25%
50%
40%
Powyżej 9.5
25%
33%
30%
Powyżej 10.5
25%
33%
30%
Gamba Osaka

Statystyki Gamba Osaka 2026/2027 — J1 League

Gamba Osaka zajmuje obecnie 10th w J1 League z 0 punktami w 0 meczach (0W 0D 0L). Gamba Osaka strzelił 0 goli i stracił 0 — różnica bramek 0. Średnia 0 pkt na mecz plasuje zespół na 18th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Gamba Osaka na SmartBet.

Statystyki goli Gamba Osaka 2026/2027

Gamba Osaka średnio strzela 1.00 i traci 1.80 gola na mecz. Over 2.5 pada w 40% meczów. BTTS w 50% spotkań. U siebie: 1.00 strzelonych · 1.50 straconych. Na wyjeździe: 1.00 strzelonych · 2.00 straconych.

Typy i value bety Gamba Osaka 2026/2027

SmartBet generuje typy Gamba Osaka na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (40%), BTTS (50%) oraz gol Gamba Osaka (50%). Skuteczność u siebie: 25% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy J1 League.

Statystyki BTTS i czystych kont Gamba Osaka 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 50% meczów Gamba Osaka. Czyste konta w 10% spotkań (u siebie 25% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Gamba Osaka 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 70% meczów Gamba Osaka. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 30% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 40%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy J1 League.

Forma Gamba Osaka 2026/2027

Aktualna forma: DWLLW — 2W 1D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 0W 0D 0L w 0 meczach. Na wyjeździe: 0W 0D 0L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy J1 League.

Najczęściej zadawane pytania - Gamba Osaka 2026/2027

Ile goli strzelił Gamba Osaka w sezonie 2026/2027?

Gamba Osaka strzelił 0 goli w 0 meczach — średnio 1.00 na mecz. Stracił 0 (1.80 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli J1 League.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Gamba Osaka w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 40% meczów Gamba Osaka — 4 z 10 spotkań w J1 League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Gamba Osaka gra następny mecz?

Następny mecz Gamba Osaka to Avispa Fukuoka 21.10.2026 o 10:00 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Gamba Osaka i terminarz J1 League.

Jaki jest wskaźnik BTTS Gamba Osaka w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 50% meczów Gamba Osaka (5 z 10 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS J1 League.

Jaki jest bilans Gamba Osaka u siebie w sezonie 2026/2027?

Gamba Osaka wygrał 1 z 4 meczów u siebie (25%), zremisował 1 i przegrał 2. Średnio strzela 1.00 i traci 1.50 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Gamba Osaka?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Gamba Osaka — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela J1 League

Go to J1 League
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
000000
2
9702+721
3
000000
4
000000
5
9621+1620
6
000000
7
9621+1220
8
000000
9
000000
10
9621+920
11
000000
12
000000
13
000000
14
000000
15
9612+519
16
9513+316
17
000000
18
000000
19
000000
20
000000
21
9432+415
22
000000
23
000000
24
9342+313
25
000000
26
000000
27
9414013
28
000000
29
9414-113
30
000000
31
9405-512
32
9333-512
33
9234-19
34
9234-59
35
9306-69
36
9225-58
37
9216-27
38
9135-86
39
9126-115
40
9045-104
Nadchodzące
21 paź
A
Avispa FukuokaAvispa Fukuoka
24 paź
H
Kyoto SangaKyoto Sanga
28 paź
H
Buriram UnitedBuriram United
1 lis
A
Machida ZelviaMachida Zelvia
4 lis
A
Pohang SteelersPohang Steelers

Informacje o Gamba Osaka

Oficjalna nazwa klubu

Gamba Osaka

Skrót

GAM

Kraj

Japan

Aktualny trener

Tomokazu Myojin

Rok założenia

1980

Stadion

Panasonic Stadium Suita

Adres stadionu

Suita, Osaka, Japan

Pojemność stadionu

39694

Mecze
Typy
Value Bets
Generator
Gamba Osaka Statystyki 2026/2027 | SmartBet