Daejeon Citizen

Daejeon Citizen Statystyki 2026 K League 1

LDLWW

Następny mecz

K League 1K League 1
Daejeon Citizen

Daejeon Citizen

08.11.2026

Incheon United

Incheon United

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026 • K League 1

Gole strzelone

/ Mecz
1.56
x

Śr. ligi 1.25

Bardzo dobra

Gole stracone

/ Mecz
1.21
x

Śr. ligi 1.25

Średnia

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

38%

Średnia

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

53%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

56%

Dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

54%

Bardzo dobra

Czyste konta

26% meczów

26%

Średnia

Strzały

Na mecz

12.97

Bardzo dobra

Strzały celne

Na mecz

4.29

Dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

29%

Zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

4.88

Dobra

Kartki dla

Na mecz

1.44

Zła

Statystyki drużyny

2026 • K League 1

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Daejeon Citizen Attacking

2026/27

Legends

Daejeon Citizen
League average

Daejeon Citizen Defending

2026/27

Legends

Daejeon Citizen
League average

Daejeon Citizen — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.56
x

Śr. ligi 1.25

Bardzo dobra

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
64 min
53 min
58 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
71%
71%
71%
Powyżej 1.5 goli drużyny
53%
47%
50%
Powyżej 2.5 goli drużyny
18%
24%
21%
Bez gola
29%
29%
29%

Daejeon Citizen — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.21
x

Śr. ligi 1.25

Średnia

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
70 min
80 min
74 min
Powyżej 0.5 straconych
82%
65%
74%
Powyżej 1.5 straconych
47%
24%
35%
Powyżej 2.5 straconych
0%
18%
9%
Czyste konto
18%
35%
26%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Daejeon Citizen strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
8%
16 - 30 min
9%
31 - 45 min
11%
46 - 60 min
21%
61 - 75 min
17%
76 - 90 min
34%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
94%
82%
88%
Powyżej 1.5
82%
71%
76%
Powyżej 2.5
53%
53%
53%
Powyżej 3.5
29%
41%
35%
Powyżej 4.5
12%
29%
21%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
59%
53%
56%
Oba zespoły nie strzelą
41%
47%
44%

Statystyki rzutów rożnych

Daejeon Citizen

Śr. łączne rzuty rożne

8.76/ Mecz
x

Śr. ligi 8.52

Średnia

Daejeon Citizen

Rzuty rożne dla

4.88/ Mecz
x

Śr. ligi 4.26

Dobra

Daejeon Citizen

Rzuty rożne przeciw

3.88/ Mecz
x

Śr. ligi 4.26

Średnia

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
71%
76%
74%
Powyżej 8.5
59%
59%
59%
Powyżej 9.5
29%
41%
35%
Powyżej 10.5
24%
29%
26%
Powyżej 11.5
18%
18%
18%
Powyżej 12.5
0%
18%
9%

Statystyki kartek

Daejeon Citizen

Śr. łączne kartki

3.35/ Mecz
x

Śr. ligi 3.71

Średnia

Daejeon Citizen

Kartki dla

1.44/ Mecz
x

Śr. ligi 1.86

Bardzo zła

Daejeon Citizen

Kartki przeciw

1.91/ Mecz
x

Śr. ligi 1.86

Średnia

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
65%
71%
68%
Powyżej 3.5
41%
41%
41%
Powyżej 4.5
29%
18%
24%
Powyżej 5.5
12%
12%
12%
Powyżej 6.5
6%
0%
3%

Statystyki strzałów

Daejeon Citizen

Śr. łączne strzały

24.65/ Mecz
x

Śr. ligi 24.33

Średnia

Daejeon Citizen

Śr. strzały celne

8.53/ Mecz
x

Śr. ligi 8.28

Średnia

Daejeon Citizen

Śr. skuteczność strzałów

35%/ Mecz
x

Śr. ligi 34.03

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
76%
76%
76%
Powyżej 7.5
53%
76%
65%
Powyżej 8.5
47%
41%
44%
Powyżej 9.5
35%
35%
35%
Powyżej 10.5
12%
35%
24%
Daejeon Citizen

Statystyki Daejeon Citizen 2026 — K League 1

Daejeon Citizen zajmuje obecnie 3rd w K League 1 z 49 punktami w 33 meczach (13W 10D 10L). Daejeon Citizen strzelił 53 goli i stracił 41 — różnica bramek +12. Średnia 1.48 pkt na mecz plasuje zespół na 6th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Daejeon Citizen na SmartBet.

Statystyki goli Daejeon Citizen 2026

Daejeon Citizen średnio strzela 1.56 i traci 1.21 gola na mecz. Over 2.5 pada w 53% meczów. BTTS w 56% spotkań. U siebie: 1.41 strzelonych · 1.29 straconych. Na wyjeździe: 1.71 strzelonych · 1.12 straconych.

Typy i value bety Daejeon Citizen 2026

SmartBet generuje typy Daejeon Citizen na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (53%), BTTS (56%) oraz gol Daejeon Citizen (71%). Skuteczność u siebie: 35% · Na wyjeździe: 41%. Zobacz wszystkie typy K League 1.

Statystyki BTTS i czystych kont Daejeon Citizen 2026

Obie drużyny strzeliły w 56% meczów Daejeon Citizen. Czyste konta w 26% spotkań (u siebie 18% · na wyjeździe 35%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Daejeon Citizen 2026

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 59% meczów Daejeon Citizen. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 24% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 62%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy K League 1.

Forma Daejeon Citizen 2026

Aktualna forma: DDWWW — 3W 2D 0L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 6W 6D 5L w 17 meczach. Na wyjeździe: 7W 4D 5L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy K League 1.

Najczęściej zadawane pytania - Daejeon Citizen 2026

Ile goli strzelił Daejeon Citizen w sezonie 2026?

Daejeon Citizen strzelił 53 goli w 33 meczach — średnio 1.61 na mecz. Stracił 41 (1.24 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli K League 1.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Daejeon Citizen w sezonie 2026?

Over 2.5 goli pada w 53% meczów Daejeon Citizen — 18 z 34 spotkań w K League 1. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Daejeon Citizen gra następny mecz?

Następny mecz Daejeon Citizen to Incheon United 08.11.2026 o 05:00 (Daejeon World Cup Stadium). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Daejeon Citizen i terminarz K League 1.

Jaki jest wskaźnik BTTS Daejeon Citizen w sezonie 2026?

Obie drużyny strzeliły w 56% meczów Daejeon Citizen (19 z 34 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS K League 1.

Jaki jest bilans Daejeon Citizen u siebie w sezonie 2026?

Daejeon Citizen wygrał 6 z 17 meczów u siebie (35%), zremisował 6 i przegrał 5. Średnio strzela 1.41 i traci 1.29 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Daejeon Citizen?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Daejeon Citizen — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela K League 1

Go to K League 1
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
1100+13
2
1100+13
3
332076+3267
4
3315612+551
5
101001
6
1100+13
7
101001
8
101001
9
33131010+1249
10
101001
11
3312129+1048
12
101001
13
101001
14
3311157+1048
15
1001-10
16
1001-10
17
33121011+846
18
1001-10
19
33121011+246
20
33101310-843
21
3311913-942
22
335199-834
23
3371115-1532
24
3331218-3921
Nadchodzące
8 lis
H
Incheon UnitedIncheon United
21 lis
A
GangwonGangwon
24 lis
H
Beijing GuoanBeijing Guoan
28 lis
A
SeoulSeoul

Informacje o Daejeon Citizen

Oficjalna nazwa klubu

Daejeon Citizen

Skrót

Kraj

South Korea

Aktualny trener

Sun-Hong Hwang

Rok założenia

1997

Stadion

Daejeon World Cup Stadium

Adres stadionu

270 Noeun-dong, Yuseong-gu

Pojemność stadionu

40407

Inne drużyny K League 1

Statystyki, typy i mecze · 2026

Mecze
Typy
Value Bets
Generator