17.02.2022

2 - 3

Zakończony
Maurizio Mariani
3.79
0.13

Statystyki meczu

FenerbahçeSlavia Praha
50%

Posiadanie piłki

50%
10

Strzały

11
x
x
3

Strzały celne

5
x
x
2

Rzuty rożne

5
x
x
4

Faule

15
x
x
3

Spalone

3
x
x
79%

Skuteczność podań

76%
x
x
2

Żółte kartki

1
x
x
0

Czerwone kartki

0
x
x

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Fenerbahçe

Fenerbahçe

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Slavia Praha

Slavia Praha

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Fenerbahçe

Fenerbahçe

Fenerbahçe

3

Rozegrane mecze

Slavia Praha

1

Wygrane FEN

0

Remisy

2

Wygrane SLA

Slavia Praha

Slavia Praha

Statystyki H2H

Śr. goli

4.33

3 meczów

Gospodarz2.00
x
Gość2.33
x

Trend z ostatnich 5

BTTS

100%

3 meczów

Gospodarz3/3
x
Gość3/3
x

Ost. 5: 3/3 BTTS

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Gole strzelone przez drużynę

SLA i FEN strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Fenerbahçe0.00Gole / Mecz
x

FEN U siebie

Slavia Praha0.00Gole / Mecz
x

SLA Na wyjeździe

Strzelone na mecz
FenerbahçeFEN
Slavia PrahaSLA
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez FEN i SLA.

Gole stracone przez drużynę

SLA i FEN tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Fenerbahçe0.00Stracone / Mecz
x

FEN U siebie

Slavia Praha0.00Stracone / Mecz
x

SLA Na wyjeździe

Stracone na mecz
FenerbahçeFEN
Slavia PrahaSLA
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez FEN i SLA.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
FenerbahçeFEN
Slavia PrahaSLA
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
FenerbahçeFEN
Slavia PrahaSLA
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

FenerbahçeSlavia Praha

Śr. łączne rzuty rożne

Fenerbahçe

Fenerbahçe - Rożne zdobyte

Slavia Praha

Slavia Praha - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
FenerbahçeFEN
Slavia PrahaSLA
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

FenerbahçeSlavia Praha

Śr. łączne kartki

Fenerbahçe

Fenerbahçe - Kartki zdobyte

Slavia Praha

Slavia Praha - Kartki zdobyte

Kartki
FenerbahçeFEN
Slavia PrahaSLA
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

FenerbahçeSlavia Praha

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 9.05

Bardzo zła

Fenerbahçe

Fenerbahçe - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.19

Bardzo zła

Slavia Praha

Slavia Praha - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.19

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Fenerbahçe vs Slavia Praha — statystyki, typy i H2H — Europa Conference League, 17 lutego 2022

Fenerbahçe podejmuje Slavia Praha w czwartek 17 lutego w rozgrywkach Europa Conference League. Gospodarze wchodzą w ten mecz w świetnej formie — 3 zwycięstwa i 1 remis z ostatnich 5 — podczas gdy Slavia Praha zdobyli 11 punktów w ostatnich 5 meczach, z 3 zwycięstwa.

W ostatnich 3 spotkaniach Fenerbahçe i Slavia Praha zmierzyły się 3 razy: Fenerbahçe wygrał 1, Slavia Praha 2, przy 0 remisów. Over 2.5 padło w 100% ich meczów, a BTTS w 100% spotkań między Fenerbahçe a Slavia Praha.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Europa Conference League.

Fenerbahçe vs Slavia Praha mają wysoki potencjał strzelecki?

Fenerbahçe vs Slavia Praha mają wysoki potencjał strzelecki — średnio 4.33 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 100% meczów, a BTTS w 100%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Fenerbahçe strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a Slavia Praha strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Fenerbahçe vs Slavia Praha?

Fenerbahçe i Slavia Praha zmierzyły się 3 razy we wszystkich rozgrywkach. Fenerbahçe wygrał 1, Slavia Praha wygrał 2, a 0 meczów zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 100% spotkań H2H. Ostatni mecz: - (-). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Fenerbahçe vs Slavia Praha?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (100%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (100%). Najlepszy typ na gole drużyny: Fenerbahçe powyżej 0.5 gola (100%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Europa Conference League.

Europa Conference League

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
6501+1015
2
6411+413
3
6411+713
4
6420+514
5
6420+814
6
6510+1116
7
5320+611
8
6420+514
9
6321+411
10
614107
11
6321+211
12
6312+310
13
6222+28
14
6321+1011
15
6222+18
16
6330+912
17
521207
18
6132-36
19
6042-54
20
6204-106
21
6213-17
22
6222+18
23
6132-26
24
6213-67
25
6114-34
26
6006-150
27
6015-101
28
6015-111
29
6105-93
30
6123-35
31
6024-52
32
6114-54
Mecze
Prognozy
Value Bets
Generator