Vitesse

Vitesse Statystyki 2026/2027 Eerste Divisie

WLDLW

Następny mecz

KNVB BekerKNVB Beker
HHC

HHC

02.12.2020

Vitesse

Vitesse

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • Eerste Divisie

Gole strzelone

/ Mecz
1.45
x

Śr. ligi 1.76

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
1.36
x

Śr. ligi 1.76

Bardzo zła

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

45%

Dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

55%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

55%

Dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

47%

Dobra

Czyste konta

9% meczów

9%

Bardzo zła

Strzały

Na mecz

15.09

Bardzo dobra

Strzały celne

Na mecz

4.09

Średnia

Bez gola

Bez strzelenia gola

36%

Zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

5.55

Bardzo dobra

Kartki dla

Na mecz

2.27

Średnia

Statystyki drużyny

2026/2027 • Eerste Divisie

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Vitesse Attacking

2026/27

Legends

Vitesse
League average

Vitesse Defending

2026/27

Legends

Vitesse
League average

Vitesse — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.45
x

Śr. ligi 1.76

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
56 min
68 min
62 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
80%
50%
64%
Powyżej 1.5 goli drużyny
60%
33%
45%
Powyżej 2.5 goli drużyny
20%
33%
27%
Bez gola
20%
50%
36%

Vitesse — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.36
x

Śr. ligi 1.76

Bardzo zła

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
56 min
77 min
66 min
Powyżej 0.5 straconych
100%
83%
91%
Powyżej 1.5 straconych
40%
33%
36%
Powyżej 2.5 straconych
20%
0%
9%
Czyste konto
0%
17%
9%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Vitesse strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
6%
16 - 30 min
19%
31 - 45 min
25%
46 - 60 min
19%
61 - 75 min
19%
76 - 90 min
13%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
100%
67%
82%
Powyżej 2.5
80%
33%
55%
Powyżej 3.5
40%
33%
36%
Powyżej 4.5
0%
17%
9%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
80%
33%
55%
Oba zespoły nie strzelą
20%
67%
45%

Statystyki rzutów rożnych

Vitesse

Śr. łączne rzuty rożne

9.82/ Mecz
x

Śr. ligi 10.17

Średnia

Vitesse

Rzuty rożne dla

5.55/ Mecz
x

Śr. ligi 5.09

Średnia

Vitesse

Rzuty rożne przeciw

4.27/ Mecz
x

Śr. ligi 5.09

Bardzo zła

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
100%
67%
82%
Powyżej 8.5
80%
67%
73%
Powyżej 9.5
60%
50%
55%
Powyżej 10.5
0%
50%
27%
Powyżej 11.5
0%
33%
18%
Powyżej 12.5
0%
17%
9%

Statystyki kartek

Vitesse

Śr. łączne kartki

4.27/ Mecz
x

Śr. ligi 3.51

Bardzo dobra

Vitesse

Kartki dla

2.27/ Mecz
x

Śr. ligi 1.76

Bardzo dobra

Vitesse

Kartki przeciw

2.00/ Mecz
x

Śr. ligi 1.76

Dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
80%
100%
91%
Powyżej 3.5
80%
50%
64%
Powyżej 4.5
40%
50%
45%
Powyżej 5.5
40%
33%
36%
Powyżej 6.5
0%
17%
9%

Statystyki strzałów

Vitesse

Śr. łączne strzały

28.45/ Mecz
x

Śr. ligi 29.24

Średnia

Vitesse

Śr. strzały celne

8.73/ Mecz
x

Śr. ligi 10.29

Bardzo zła

Vitesse

Śr. skuteczność strzałów

31%/ Mecz
x

Śr. ligi 35.19

Zła

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
80%
67%
73%
Powyżej 7.5
60%
50%
55%
Powyżej 8.5
60%
50%
55%
Powyżej 9.5
40%
50%
45%
Powyżej 10.5
40%
17%
27%
Vitesse

Statystyki Vitesse 2026/2027 — Eerste Divisie

Vitesse zajmuje obecnie 6th w Eerste Divisie z 17 punktami w 11 meczach (5W 2D 4L). Vitesse strzelił 16 goli i stracił 15 — różnica bramek +1. Średnia 1.55 pkt na mecz plasuje zespół na 8th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Vitesse na SmartBet.

Statystyki goli Vitesse 2026/2027

Vitesse średnio strzela 1.45 i traci 1.36 gola na mecz. Over 2.5 pada w 55% meczów. BTTS w 55% spotkań. U siebie: 1.60 strzelonych · 1.60 straconych. Na wyjeździe: 1.33 strzelonych · 1.17 straconych.

Typy i value bety Vitesse 2026/2027

SmartBet generuje typy Vitesse na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (55%), BTTS (55%) oraz gol Vitesse (64%). Skuteczność u siebie: 40% · Na wyjeździe: 50%. Zobacz wszystkie typy Eerste Divisie.

Statystyki BTTS i czystych kont Vitesse 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 55% meczów Vitesse. Czyste konta w 9% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 17%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Vitesse 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 82% meczów Vitesse. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 45% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 45%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Eerste Divisie.

Forma Vitesse 2026/2027

Aktualna forma: WLDLW — 2W 1D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 2W 2D 1L w 5 meczach. Na wyjeździe: 3W 0D 3L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Eerste Divisie.

Najczęściej zadawane pytania - Vitesse 2026/2027

Ile goli strzelił Vitesse w sezonie 2026/2027?

Vitesse strzelił 16 goli w 11 meczach — średnio 1.45 na mecz. Stracił 15 (1.36 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Eerste Divisie.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Vitesse w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 55% meczów Vitesse — 6 z 11 spotkań w Eerste Divisie. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Vitesse gra następny mecz?

Następny mecz Vitesse to HHC 02.12.2020 o 18:45 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Vitesse i terminarz Eerste Divisie.

Jaki jest wskaźnik BTTS Vitesse w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 55% meczów Vitesse (6 z 11 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Eerste Divisie.

Jaki jest bilans Vitesse u siebie w sezonie 2026/2027?

Vitesse wygrał 2 z 5 meczów u siebie (40%), zremisował 2 i przegrał 1. Średnio strzela 1.60 i traci 1.60 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Vitesse?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Vitesse — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Eerste Divisie

Go to Eerste Divisie
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
10811+1925
2
11713+1422
3
11713+1222
4
11713+522
5
11623+320
6
11524+117
7
10442+216
8
10514-716
9
10505+515
10
11425+414
11
10352+414
12
11425-314
13
10343-213
14
11407-112
15
11326-811
16
10325-1011
17
11236-59
18
10226-128
19
10226-148
20
10217-77
Nadchodzące
2 gru
A
HHCHHC
23 paź
H
FC EmmenFC Emmen
28 paź
A
VVV-VenloVVV-Venlo
2 lis
A
Jong AjaxJong Ajax
8 lis
H
De GraafschapDe Graafschap

Informacje o Vitesse

Oficjalna nazwa klubu

Vitesse

Skrót

VIT

Kraj

Netherlands

Aktualny trener

Rüdiger Rehm

Rok założenia

1892

Stadion

GelreDome

Adres stadionu

Batavierenweg 25

Pojemność stadionu

25500

Inne drużyny Eerste Divisie

Statystyki, typy i mecze · 2026/2027

Mecze
Typy
Value Bets
Generator