
Następny mecz
Ligat ha'Al
Maccabi Haifa
07.11.2026

Maccabi Netanya
Podsumowanie sezonu
2026/2027 • Ligat ha'Al
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.52
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.52
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
67%
Bardzo dobraPowyżej 2.5 gola
Na mecz
100%
Bardzo dobraBTTS
Obie drużyny strzelą
89%
Bardzo dobraPosiadanie piłki
Śr. na mecz
59%
Bardzo dobraCzyste konta
11% meczów
11%
ZłaStrzały
Na mecz
17.89
Bardzo dobraStrzały celne
Na mecz
5.78
Bardzo dobraBez gola
Bez strzelenia gola
0%
Bardzo złaRzuty rożne dla
Na mecz
5.67
Bardzo dobraKartki dla
Na mecz
3.22
DobraStatystyki drużyny
2026/2027 • Ligat ha'Al
Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.
Legenda
Maccabi Haifa Attacking
2026/27
Legends
Maccabi Haifa Defending
2026/27
Legends
Maccabi Haifa — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.52
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Maccabi Haifa — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.52
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Maccabi Haifa strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 9.16

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 4.58

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 4.58
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 4.85

Kartki dla
Śr. ligi 2.42

Kartki przeciw
Śr. ligi 2.42
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 28.19

Śr. strzały celne
Śr. ligi 9.46

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 33.56
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Maccabi Haifa 2026/2027 — Ligat ha'Al
Maccabi Haifa zajmuje obecnie 4th w Ligat ha'Al z 18 punktami w 9 meczach (6W 0D 3L). Maccabi Haifa strzelił 21 goli i stracił 16 — różnica bramek +5. Średnia 2 pkt na mecz plasuje zespół na 4th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Maccabi Haifa na SmartBet.
Statystyki goli Maccabi Haifa 2026/2027
Maccabi Haifa średnio strzela 2.33 i traci 1.78 gola na mecz. Over 2.5 pada w 100% meczów. BTTS w 89% spotkań. U siebie: 2.25 strzelonych · 2.25 straconych. Na wyjeździe: 2.40 strzelonych · 1.40 straconych.
Typy i value bety Maccabi Haifa 2026/2027
SmartBet generuje typy Maccabi Haifa na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (100%), BTTS (89%) oraz gol Maccabi Haifa (100%). Skuteczność u siebie: 75% · Na wyjeździe: 60%. Zobacz wszystkie typy Ligat ha'Al.
Statystyki BTTS i czystych kont Maccabi Haifa 2026/2027
Obie drużyny strzeliły w 89% meczów Maccabi Haifa. Czyste konta w 11% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 20%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Maccabi Haifa 2026/2027
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 78% meczów Maccabi Haifa. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 44% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 89%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Ligat ha'Al.
Forma Maccabi Haifa 2026/2027
Aktualna forma: WWWLL — 3W 0D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 3W 0D 1L w 4 meczach. Na wyjeździe: 3W 0D 2L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Ligat ha'Al.
Najczęściej zadawane pytania - Maccabi Haifa 2026/2027
Ile goli strzelił Maccabi Haifa w sezonie 2026/2027?
Maccabi Haifa strzelił 21 goli w 9 meczach — średnio 2.33 na mecz. Stracił 16 (1.78 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Ligat ha'Al.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Maccabi Haifa w sezonie 2026/2027?
Over 2.5 goli pada w 100% meczów Maccabi Haifa — 9 z 9 spotkań w Ligat ha'Al. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Maccabi Haifa gra następny mecz?
Następny mecz Maccabi Haifa to Maccabi Netanya 07.11.2026 o 15:30 (Sammy Ofer Stadium). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Maccabi Haifa i terminarz Ligat ha'Al.
Jaki jest wskaźnik BTTS Maccabi Haifa w sezonie 2026/2027?
Obie drużyny strzeliły w 89% meczów Maccabi Haifa (8 z 9 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Ligat ha'Al.
Jaki jest bilans Maccabi Haifa u siebie w sezonie 2026/2027?
Maccabi Haifa wygrał 3 z 4 meczów u siebie (75%), zremisował 0 i przegrał 1. Średnio strzela 2.25 i traci 2.25 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Maccabi Haifa?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Maccabi Haifa — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela Ligat ha'Al
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 9 | 7 | 2 | 0 | +21 | 23 | |
2 | 9 | 7 | 1 | 1 | +14 | 22 | |
3 | 9 | 7 | 1 | 1 | +10 | 22 | |
4 | 9 | 6 | 0 | 3 | +5 | 18 | |
5 | 9 | 5 | 2 | 2 | +3 | 17 | |
6 | 9 | 3 | 3 | 3 | 0 | 12 | |
7 | 9 | 3 | 3 | 3 | -3 | 12 | |
8 | 9 | 2 | 5 | 2 | +1 | 11 | |
9 | 9 | 3 | 0 | 6 | -7 | 9 | |
10 | 9 | 2 | 2 | 5 | -7 | 8 | |
11 | 9 | 2 | 0 | 7 | -13 | 6 | |
12 | 9 | 1 | 1 | 7 | -10 | 4 | |
13 | 9 | 1 | 1 | 7 | -10 | 4 | |
14 | 9 | 2 | 3 | 4 | -4 | 3 |
Informacje o Maccabi Haifa
Oficjalna nazwa klubu
Maccabi Haifa
Skrót
MHA
Kraj
Israel
Aktualny trener
Barak Bakhar
Rok założenia
1913
Stadion
Sammy Ofer Stadium
Adres stadionu
2 Rothenberg Street
Pojemność stadionu
30942
Inne drużyny Ligat ha'Al
Statystyki, typy i mecze · 2026/2027











