Nowość

Nowy silnik typów jest już dostępny. Zobacz dzisiejsze typy

Statystyki meczu

Hồng Lĩnh Hà TĩnhSông Lam Nghệ An
44%

Posiadanie piłki

56%
10

Strzały

7
x
x
5

Strzały celne

5
x
x
1

Rzuty rożne

1
x
x
9

Faule

14
x
x
2

Spalone

0
x
x

Wydarzenia meczu

Sông Lam Nghệ AnHồng Lĩnh Hà Tĩnh
2. połowa

84'

Tan Tai HuynhVan Huy Vuong

79'

Van Quy Le

69'

Ba Sang ThaiHelerson

67'

Phi-Long Karim TranVan Bac Ngo

58'

Tien Dat HuynhVan Luong Ngo

58'

Quang Nam VuDaniel Passira

48'

2-2
Daniel Passira

46'

Xuan Dai PhanBruno Pereira de Albuquerque

46'

Van Lam DangThanh Duc Bui

46'

46'

Van Buu TranHoang Trung Nguyen Nguyen
1. połowa

45'

1-2
Duy Thuong Bui

40'

0-2
Luizão

36'

0-1
Quang Vinh Nguyen

Typy na Hồng Lĩnh Hà Tĩnh vs Sông Lam Nghệ An

Value bety z najwyższą pewnością na ten mecz.

Premium odblokowuje wszystkie typy, rynki i statystyki we wszystkich meczach.

79

Premium feature

Kursy-5.20% EV1.20
74

Premium feature

Kursy16.18% EV1.57

Ten mecz jest dostępny tylko w Premium.

Przeglądaj darmowe typy na inne mecze

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Hồng Lĩnh Hà Tĩnh

Hồng Lĩnh Hà Tĩnh

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Sông Lam Nghệ An

Sông Lam Nghệ An

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Hồng Lĩnh Hà Tĩnh

Hồng Lĩnh Hà Tĩnh

Hồng Lĩnh Hà Tĩnh

11

Rozegrane mecze

Sông Lam Nghệ An

1

Wygrane HLH

7

Remisy

3

Wygrane SLN

Sông Lam Nghệ An

Sông Lam Nghệ An

Statystyki H2H

Śr. goli

1.91

11 meczów

Gospodarz0.91
x
Gość1.00
x

Trend z ostatnich 5

-0.3 Spadek

BTTS

64%

11 meczów

Gospodarz8/11
x
Gość10/11
x

Ost. 5: 3/5 BTTS

Spadek

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Trendy H2H

Sông Lam Nghệ An

Sông Lam Nghệ An Poniżej 6.5 Celnych Strzałów

Strzały · Celne drużyny

100%

11/11

Hồng Lĩnh Hà TĩnhSông Lam Nghệ An
Funkcja Premium

100%

11/11

1.08

Kursy

Hồng Lĩnh Hà TĩnhSông Lam Nghệ An
Funkcja Premium

100%

11/11

Hồng Lĩnh Hà TĩnhSông Lam Nghệ An
Funkcja Premium

100%

11/11

1.06

Kursy

Widzisz 2 z 27 trendów H2H. Odblokuj pełny podział z Premium.

Gole strzelone przez drużynę

Sông Lam Nghệ An i Hồng Lĩnh Hà Tĩnh strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Hồng Lĩnh Hà Tĩnh0.00Gole / Mecz
x

HLH U siebie

Sông Lam Nghệ An0.00Gole / Mecz
x

SLN Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Hồng Lĩnh Hà TĩnhHLH
Sông Lam Nghệ AnSLN
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez HLH i SLN.

Gole stracone przez drużynę

Sông Lam Nghệ An i Hồng Lĩnh Hà Tĩnh tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Hồng Lĩnh Hà Tĩnh0.00Stracone / Mecz
x

HLH U siebie

Sông Lam Nghệ An0.00Stracone / Mecz
x

SLN Na wyjeździe

Stracone na mecz
Hồng Lĩnh Hà TĩnhHLH
Sông Lam Nghệ AnSLN
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez HLH i SLN.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Hồng Lĩnh Hà TĩnhHLH
Sông Lam Nghệ AnSLN
Średnia
Powyżej 0.5
85%
95%
91%
Powyżej 1.5
54%
68%
61%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Hồng Lĩnh Hà TĩnhHLH
Sông Lam Nghệ AnSLN
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Hồng Lĩnh Hà TĩnhSông Lam Nghệ An

Śr. łączne rzuty rożne

Hồng Lĩnh Hà Tĩnh

Hồng Lĩnh Hà Tĩnh - Rożne zdobyte

Sông Lam Nghệ An

Sông Lam Nghệ An - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Hồng Lĩnh Hà TĩnhHLH
Sông Lam Nghệ AnSLN
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Hồng Lĩnh Hà TĩnhSông Lam Nghệ An

Śr. łączne kartki

Hồng Lĩnh Hà Tĩnh

Hồng Lĩnh Hà Tĩnh - Kartki zdobyte

Sông Lam Nghệ An

Sông Lam Nghệ An - Kartki zdobyte

Kartki
Hồng Lĩnh Hà TĩnhHLH
Sông Lam Nghệ AnSLN
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Hồng Lĩnh Hà TĩnhSông Lam Nghệ An

Śr. łączne strzały

21.65/ Mecz
x

Śr. ligi 22.00

Średnia

Hồng Lĩnh Hà Tĩnh

Hồng Lĩnh Hà Tĩnh - Strzały celne

4.10/ Mecz
x

Śr. ligi 4.82

Zła

Sông Lam Nghệ An

Sông Lam Nghệ An - Strzały celne

4.10/ Mecz
x

Śr. ligi 4.82

Zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Hồng Lĩnh Hà Tĩnh vs Sông Lam Nghệ An Statystyki i H2H - V-League, 17 października 2026

Hồng Lĩnh Hà Tĩnh podejmuje Sông Lam Nghệ An w sobota 17 października w rozgrywkach V-League. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 2 zwycięstwa i 1 remis z ostatnich 5 — podczas gdy Sông Lam Nghệ An zdobyli 7 punktów w ostatnich 5 meczach, z 2 zwycięstwa.

W ostatnich 11 spotkaniach Hồng Lĩnh Hà Tĩnh i Sông Lam Nghệ An zmierzyły się 11 razy: Hồng Lĩnh Hà Tĩnh wygrał 1, Sông Lam Nghệ An 3, przy 7 remisów. Over 2.5 padło w 9% ich meczów, a BTTS w 64% spotkań między Hồng Lĩnh Hà Tĩnh a Sông Lam Nghệ An. Hồng Lĩnh Hà Tĩnh strzelają średnio 0.90 gola na mecz, a Sông Lam Nghệ An 1.20.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi V-League.

Hồng Lĩnh Hà Tĩnh vs Sông Lam Nghệ An mają niski potencjał strzelecki?

Hồng Lĩnh Hà Tĩnh vs Sông Lam Nghệ An mają niski potencjał strzelecki — średnio 1.91 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 9% meczów, a BTTS w 64%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Hồng Lĩnh Hà Tĩnh strzelają średnio 0.90 gola i tracą 1.10 na mecz, a Sông Lam Nghệ An strzelają 1.20 i tracą 1.60. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Hồng Lĩnh Hà Tĩnh vs Sông Lam Nghệ An?

Hồng Lĩnh Hà Tĩnh i Sông Lam Nghệ An zmierzyły się 11 razy we wszystkich rozgrywkach. Hồng Lĩnh Hà Tĩnh wygrał 1, Sông Lam Nghệ An wygrał 3, a 7 meczów zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 9% spotkań H2H. Ostatni mecz: Hồng Lĩnh Hà Tĩnh 0-1 Sông Lam Nghệ An (28 lutego 2026). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Hồng Lĩnh Hà Tĩnh vs Sông Lam Nghệ An?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (91%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (61%). Najlepszy typ na gole drużyny: Sông Lam Nghệ An powyżej 0.5 gola (68%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi V-League.

Typy ze statystykami

%
Rynek
Kursy

Hồng Lĩnh Hà Tĩnh Zwycięstwo

3.80

Sông Lam Nghệ An Zwycięstwo

5.06

Remis

3.40
91

Powyżej 0.5 Goli

1.08
61

Powyżej 1.5 Goli

1.44

Powyżej 2.5 Goli

2.37

Powyżej 3.5 Goli

4.33

Obie Drużyny Strzelą

2.00

Powyżej 8.5 Rzutów Rożnych

2.03
Mecze
Typy
Value Bets
Generator