Ninh Bình

Ninh Bình Statystyki 2026/2027 V-League

LLWDW

Następny mecz

V-LeagueV-League
Ninh Bình

Ninh Bình

07.11.2026

Bac Ninh

Bac Ninh

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • V-League

Gole strzelone

/ Mecz
2.00
x

Śr. ligi 1.35

Bardzo dobra

Gole stracone

/ Mecz
1.50
x

Śr. ligi 1.35

Dobra

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

50%

Dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

67%

Dobra

BTTS

Obie drużyny strzelą

83%

Bardzo dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

53%

Bardzo dobra

Czyste konta

0% meczów

0%

Bardzo zła

Strzały

Na mecz

11.83

Dobra

Strzały celne

Na mecz

5.67

Bardzo dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

17%

Bardzo zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

5.17

Dobra

Kartki dla

Na mecz

1.17

Zła

Statystyki drużyny

2026/2027 • V-League

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Ninh Bình Attacking

2026/27

Legends

Ninh Bình
League average

Ninh Bình Defending

2026/27

Legends

Ninh Bình
League average

Ninh Bình — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
2.00
x

Śr. ligi 1.35

Bardzo dobra

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
45 min
45 min
45 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
67%
100%
83%
Powyżej 1.5 goli drużyny
67%
33%
50%
Powyżej 2.5 goli drużyny
33%
33%
33%
Bez gola
33%
0%
17%

Ninh Bình — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.50
x

Śr. ligi 1.35

Dobra

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
54 min
68 min
60 min
Powyżej 0.5 straconych
100%
100%
100%
Powyżej 1.5 straconych
33%
33%
33%
Powyżej 2.5 straconych
33%
0%
17%
Czyste konto
0%
0%
0%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Ninh Bình strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
17%
16 - 30 min
8%
31 - 45 min
17%
46 - 60 min
25%
61 - 75 min
17%
76 - 90 min
17%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
67%
100%
83%
Powyżej 2.5
67%
67%
67%
Powyżej 3.5
33%
33%
33%
Powyżej 4.5
33%
33%
33%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
67%
100%
83%
Oba zespoły nie strzelą
33%
0%
17%

Statystyki rzutów rożnych

Ninh Bình

Śr. łączne rzuty rożne

9.00/ Mecz
x

Śr. ligi 9.17

Średnia

Ninh Bình

Rzuty rożne dla

5.17/ Mecz
x

Śr. ligi 4.59

Dobra

Ninh Bình

Rzuty rożne przeciw

3.83/ Mecz
x

Śr. ligi 4.59

Bardzo zła

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
67%
67%
67%
Powyżej 8.5
67%
33%
50%
Powyżej 9.5
67%
33%
50%
Powyżej 10.5
67%
0%
33%
Powyżej 11.5
33%
0%
17%
Powyżej 12.5
33%
0%
17%

Statystyki kartek

Ninh Bình

Śr. łączne kartki

2.67/ Mecz
x

Śr. ligi 3.00

Zła

Ninh Bình

Kartki dla

1.17/ Mecz
x

Śr. ligi 1.50

Bardzo zła

Ninh Bình

Kartki przeciw

1.50/ Mecz
x

Śr. ligi 1.50

Średnia

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
33%
33%
33%
Powyżej 3.5
33%
0%
17%
Powyżej 4.5
33%
0%
17%
Powyżej 5.5
33%
0%
17%
Powyżej 6.5
33%
0%
17%

Statystyki strzałów

Ninh Bình

Śr. łączne strzały

22.00/ Mecz
x

Śr. ligi 20.93

Średnia

Ninh Bình

Śr. strzały celne

10.83/ Mecz
x

Śr. ligi 9.02

Bardzo dobra

Ninh Bình

Śr. skuteczność strzałów

49%/ Mecz
x

Śr. ligi 43.10

Dobra

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
100%
100%
100%
Powyżej 7.5
100%
100%
100%
Powyżej 8.5
100%
67%
83%
Powyżej 9.5
67%
67%
67%
Powyżej 10.5
0%
67%
33%
Ninh Bình

Statystyki Ninh Bình 2026/2027 — V-League

Ninh Bình zajmuje obecnie 5th w V-League z 10 punktami w 6 meczach (3W 1D 2L). Ninh Bình strzelił 12 goli i stracił 9 — różnica bramek +3. Średnia 1.67 pkt na mecz plasuje zespół na 5th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Ninh Bình na SmartBet.

Statystyki goli Ninh Bình 2026/2027

Ninh Bình średnio strzela 2.00 i traci 1.50 gola na mecz. Over 2.5 pada w 67% meczów. BTTS w 83% spotkań. U siebie: 2.00 strzelonych · 1.67 straconych. Na wyjeździe: 2.00 strzelonych · 1.33 straconych.

Typy i value bety Ninh Bình 2026/2027

SmartBet generuje typy Ninh Bình na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (67%), BTTS (83%) oraz gol Ninh Bình (83%). Skuteczność u siebie: 67% · Na wyjeździe: 33%. Zobacz wszystkie typy V-League.

Statystyki BTTS i czystych kont Ninh Bình 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 83% meczów Ninh Bình. Czyste konta w 0% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Ninh Bình 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 67% meczów Ninh Bình. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 33% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 67%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy V-League.

Forma Ninh Bình 2026/2027

Aktualna forma: WDWLL — 2W 1D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 2W 0D 1L w 3 meczach. Na wyjeździe: 1W 1D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy V-League.

Najczęściej zadawane pytania - Ninh Bình 2026/2027

Ile goli strzelił Ninh Bình w sezonie 2026/2027?

Ninh Bình strzelił 12 goli w 6 meczach — średnio 2.00 na mecz. Stracił 9 (1.50 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli V-League.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Ninh Bình w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 67% meczów Ninh Bình — 4 z 6 spotkań w V-League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Ninh Bình gra następny mecz?

Następny mecz Ninh Bình to Bac Ninh 07.11.2026 o 11:00 (Gospodarz). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Ninh Bình i terminarz V-League.

Jaki jest wskaźnik BTTS Ninh Bình w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 83% meczów Ninh Bình (5 z 6 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS V-League.

Jaki jest bilans Ninh Bình u siebie w sezonie 2026/2027?

Ninh Bình wygrał 2 z 3 meczów u siebie (67%), zremisował 0 i przegrał 1. Średnio strzela 2.00 i traci 1.67 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Ninh Bình?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Ninh Bình — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela V-League

Go to V-League
Nadchodzące
7 lis
H
Bac NinhBac Ninh
22 lis
A
Đà NẵngĐà Nẵng

Informacje o Ninh Bình

Oficjalna nazwa klubu

Ninh Bình

Skrót

NIBI2

Kraj

Vietnam

Aktualny trener

Dinh Nghiem Chu

Rok założenia

Stadion

-

Adres stadionu

-

Pojemność stadionu

-

Mecze
Typy
Value Bets
Generator