
Następny mecz
V-League
Hồng Lĩnh Hà Tĩnh
06.11.2026

Nam Định
Podsumowanie sezonu
2026/2027 • V-League
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.35
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.35
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
67%
Bardzo dobraPowyżej 2.5 gola
Na mecz
67%
DobraBTTS
Obie drużyny strzelą
33%
ŚredniaPosiadanie piłki
Śr. na mecz
51%
DobraCzyste konta
50% meczów
50%
Bardzo dobraStrzały
Na mecz
12.00
DobraStrzały celne
Na mecz
6.50
Bardzo dobraBez gola
Bez strzelenia gola
17%
Bardzo złaRzuty rożne dla
Na mecz
5.33
Bardzo dobraKartki dla
Na mecz
2.17
ŚredniaStatystyki drużyny
2026/2027 • V-League
Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.
Legenda
Nam Định Attacking
2026/27
Legends
Nam Định Defending
2026/27
Legends
Nam Định — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.35
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Nam Định — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.35
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Nam Định strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 9.17

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 4.59

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 4.59
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 3.00

Kartki dla
Śr. ligi 1.50

Kartki przeciw
Śr. ligi 1.50
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 20.93

Śr. strzały celne
Śr. ligi 9.02

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 43.10
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Nam Định 2026/2027 — V-League
Nam Định zajmuje obecnie 1st w V-League z 13 punktami w 6 meczach (4W 1D 1L). Nam Định strzelił 14 goli i stracił 5 — różnica bramek +9. Średnia 2.17 pkt na mecz plasuje zespół na 1st w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Nam Định na SmartBet.
Statystyki goli Nam Định 2026/2027
Nam Định średnio strzela 2.33 i traci 0.83 gola na mecz. Over 2.5 pada w 67% meczów. BTTS w 33% spotkań. U siebie: 2.67 strzelonych · 0.67 straconych. Na wyjeździe: 2.00 strzelonych · 1.00 straconych.
Typy i value bety Nam Định 2026/2027
SmartBet generuje typy Nam Định na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (67%), BTTS (33%) oraz gol Nam Định (83%). Skuteczność u siebie: 67% · Na wyjeździe: 67%. Zobacz wszystkie typy V-League.
Statystyki BTTS i czystych kont Nam Định 2026/2027
Obie drużyny strzeliły w 33% meczów Nam Định. Czyste konta w 50% spotkań (u siebie 33% · na wyjeździe 67%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Nam Định 2026/2027
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 50% meczów Nam Định. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 17% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 67%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy V-League.
Forma Nam Định 2026/2027
Aktualna forma: LDWWW — 3W 1D 1L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 2W 1D 0L w 3 meczach. Na wyjeździe: 2W 0D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy V-League.
Najczęściej zadawane pytania - Nam Định 2026/2027
Ile goli strzelił Nam Định w sezonie 2026/2027?
Nam Định strzelił 14 goli w 6 meczach — średnio 2.33 na mecz. Stracił 5 (0.83 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli V-League.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Nam Định w sezonie 2026/2027?
Over 2.5 goli pada w 67% meczów Nam Định — 4 z 6 spotkań w V-League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Nam Định gra następny mecz?
Następny mecz Nam Định to Hồng Lĩnh Hà Tĩnh 06.11.2026 o 11:00 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Nam Định i terminarz V-League.
Jaki jest wskaźnik BTTS Nam Định w sezonie 2026/2027?
Obie drużyny strzeliły w 33% meczów Nam Định (2 z 6 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS V-League.
Jaki jest bilans Nam Định u siebie w sezonie 2026/2027?
Nam Định wygrał 2 z 3 meczów u siebie (67%), zremisował 1 i przegrał 0. Średnio strzela 2.67 i traci 0.67 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Nam Định?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Nam Định — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela V-League
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | 4 | 1 | 1 | +9 | 13 | |
2 | 6 | 3 | 3 | 0 | +6 | 12 | |
3 | 6 | 3 | 2 | 1 | +5 | 11 | |
4 | 6 | 3 | 2 | 1 | +2 | 11 | |
5 | 6 | 3 | 1 | 2 | +3 | 10 | |
6 | 6 | 3 | 1 | 2 | +2 | 10 | |
7 | 6 | 3 | 0 | 3 | +2 | 9 | |
8 | 6 | 3 | 0 | 3 | -3 | 9 | |
9 | 6 | 3 | 0 | 3 | -3 | 9 | |
10 | 6 | 2 | 2 | 2 | 0 | 8 | |
11 | 6 | 2 | 2 | 2 | -1 | 8 | |
12 | 6 | 1 | 1 | 4 | -4 | 4 | |
13 | 6 | 1 | 0 | 5 | -7 | 3 | |
14 | 6 | 0 | 1 | 5 | -11 | 1 |
Informacje o Nam Định
Oficjalna nazwa klubu
Nam Định
Skrót
NDF
Kraj
Vietnam
Aktualny trener
Trung Kiên Nguyễn
Rok założenia
1965
Stadion
Sân vận động Thiên Trường
Adres stadionu
-
Pojemność stadionu
30000
Inne drużyny V-League
Statystyki, typy i mecze · 2026/2027











