Công An Hồ Chí Minh

Công An Hồ Chí Minh Statystyki 2026/2027 V-League

LWWDL

Następny mecz

V-LeagueV-League
Công an Hà Nội

Công an Hà Nội

07.11.2026

Công An Hồ Chí Minh

Công An Hồ Chí Minh

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • V-League

Gole strzelone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.35

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
0.67
x

Śr. ligi 1.35

Bardzo zła

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

50%

Dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

17%

Bardzo zła

BTTS

Obie drużyny strzelą

33%

Średnia

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

54%

Bardzo dobra

Czyste konta

33% meczów

33%

Dobra

Strzały

Na mecz

11.67

Dobra

Strzały celne

Na mecz

4.17

Średnia

Bez gola

Bez strzelenia gola

33%

Zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

5.33

Bardzo dobra

Kartki dla

Na mecz

1.83

Zła

Statystyki drużyny

2026/2027 • V-League

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Công An Hồ Chí Minh Attacking

2026/27

Legends

Công An Hồ Chí Minh
League average

Công An Hồ Chí Minh Defending

2026/27

Legends

Công An Hồ Chí Minh
League average

Công An Hồ Chí Minh — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.35

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
68 min
134 min
90 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
67%
67%
67%
Powyżej 1.5 goli drużyny
33%
0%
17%
Powyżej 2.5 goli drużyny
33%
0%
17%
Bez gola
33%
33%
33%

Công An Hồ Chí Minh — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
0.67
x

Śr. ligi 1.35

Bardzo zła

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
134 min
134 min
134 min
Powyżej 0.5 straconych
67%
67%
67%
Powyżej 1.5 straconych
0%
0%
0%
Powyżej 2.5 straconych
0%
0%
0%
Czyste konto
33%
33%
33%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Công An Hồ Chí Minh strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
0%
16 - 30 min
33%
31 - 45 min
0%
46 - 60 min
17%
61 - 75 min
17%
76 - 90 min
33%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
33%
33%
33%
Powyżej 2.5
33%
0%
17%
Powyżej 3.5
33%
0%
17%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
33%
33%
33%
Oba zespoły nie strzelą
67%
67%
67%

Statystyki rzutów rożnych

Công An Hồ Chí Minh

Śr. łączne rzuty rożne

11.17/ Mecz
x

Śr. ligi 9.17

Bardzo dobra

Công An Hồ Chí Minh

Rzuty rożne dla

5.33/ Mecz
x

Śr. ligi 4.59

Bardzo dobra

Công An Hồ Chí Minh

Rzuty rożne przeciw

5.83/ Mecz
x

Śr. ligi 4.59

Bardzo dobra

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
67%
100%
83%
Powyżej 8.5
67%
100%
83%
Powyżej 9.5
67%
100%
83%
Powyżej 10.5
67%
100%
83%
Powyżej 11.5
0%
67%
33%
Powyżej 12.5
0%
67%
33%

Statystyki kartek

Công An Hồ Chí Minh

Śr. łączne kartki

3.67/ Mecz
x

Śr. ligi 3.00

Bardzo dobra

Công An Hồ Chí Minh

Kartki dla

1.83/ Mecz
x

Śr. ligi 1.50

Bardzo dobra

Công An Hồ Chí Minh

Kartki przeciw

1.83/ Mecz
x

Śr. ligi 1.50

Bardzo dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
67%
67%
67%
Powyżej 3.5
67%
33%
50%
Powyżej 4.5
33%
33%
33%
Powyżej 5.5
33%
33%
33%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

Công An Hồ Chí Minh

Śr. łączne strzały

20.50/ Mecz
x

Śr. ligi 20.93

Średnia

Công An Hồ Chí Minh

Śr. strzały celne

7.83/ Mecz
x

Śr. ligi 9.02

Zła

Công An Hồ Chí Minh

Śr. skuteczność strzałów

38%/ Mecz
x

Śr. ligi 43.10

Zła

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
67%
100%
83%
Powyżej 7.5
33%
100%
67%
Powyżej 8.5
0%
67%
33%
Powyżej 9.5
0%
33%
17%
Powyżej 10.5
0%
33%
17%
Công An Hồ Chí Minh

Statystyki Công An Hồ Chí Minh 2026/2027 — V-League

Công An Hồ Chí Minh zajmuje obecnie 6th w V-League z 10 punktami w 6 meczach (3W 1D 2L). Công An Hồ Chí Minh strzelił 6 goli i stracił 4 — różnica bramek +2. Średnia 1.67 pkt na mecz plasuje zespół na 6th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Công An Hồ Chí Minh na SmartBet.

Statystyki goli Công An Hồ Chí Minh 2026/2027

Công An Hồ Chí Minh średnio strzela 1.00 i traci 0.67 gola na mecz. Over 2.5 pada w 17% meczów. BTTS w 33% spotkań. U siebie: 1.33 strzelonych · 0.67 straconych. Na wyjeździe: 0.67 strzelonych · 0.67 straconych.

Typy i value bety Công An Hồ Chí Minh 2026/2027

SmartBet generuje typy Công An Hồ Chí Minh na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (17%), BTTS (33%) oraz gol Công An Hồ Chí Minh (67%). Skuteczność u siebie: 67% · Na wyjeździe: 33%. Zobacz wszystkie typy V-League.

Statystyki BTTS i czystych kont Công An Hồ Chí Minh 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 33% meczów Công An Hồ Chí Minh. Czyste konta w 33% spotkań (u siebie 33% · na wyjeździe 33%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Công An Hồ Chí Minh 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 67% meczów Công An Hồ Chí Minh. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 0% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 17%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy V-League.

Forma Công An Hồ Chí Minh 2026/2027

Aktualna forma: LDWWL — 2W 1D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 2W 0D 1L w 3 meczach. Na wyjeździe: 1W 1D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy V-League.

Najczęściej zadawane pytania - Công An Hồ Chí Minh 2026/2027

Ile goli strzelił Công An Hồ Chí Minh w sezonie 2026/2027?

Công An Hồ Chí Minh strzelił 6 goli w 6 meczach — średnio 1.00 na mecz. Stracił 4 (0.67 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli V-League.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Công An Hồ Chí Minh w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 17% meczów Công An Hồ Chí Minh — 1 z 6 spotkań w V-League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Công An Hồ Chí Minh gra następny mecz?

Następny mecz Công An Hồ Chí Minh to Công an Hà Nội 07.11.2026 o 12:15 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Công An Hồ Chí Minh i terminarz V-League.

Jaki jest wskaźnik BTTS Công An Hồ Chí Minh w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 33% meczów Công An Hồ Chí Minh (2 z 6 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS V-League.

Jaki jest bilans Công An Hồ Chí Minh u siebie w sezonie 2026/2027?

Công An Hồ Chí Minh wygrał 2 z 3 meczów u siebie (67%), zremisował 0 i przegrał 1. Średnio strzela 1.33 i traci 0.67 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Công An Hồ Chí Minh?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Công An Hồ Chí Minh — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela V-League

Go to V-League

Informacje o Công An Hồ Chí Minh

Oficjalna nazwa klubu

Công An Hồ Chí Minh

Skrót

CAT

Kraj

Vietnam

Aktualny trener

Arthur Diles

Rok założenia

1975

Stadion

Sân vận động Thống Nhất

Adres stadionu

138 Đào Duy Từ, Phường 6, Quận 10 Điện

Pojemność stadionu

15000

Mecze
Typy
Value Bets
Generator