05.03.2024

1 - 1

Zakończony
Adel Al Naqbi
3.4
0.17

Statystyki meczu

Jeonbuk MotorsUlsan HD
36%

Posiadanie piłki

64%
12

Strzały

11
x
x
4

Strzały celne

5
x
x
5

Rzuty rożne

8
x
x
18

Faule

18
x
x
1

Spalone

0
x
x
73%

Skuteczność podań

83%
x
x
1

Żółte kartki

1
x
x
0

Czerwone kartki

0
x
x

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Jeonbuk Motors

Jeonbuk Motors

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Ulsan HD

Ulsan HD

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Jeonbuk Motors

Jeonbuk Motors

Jeonbuk Motors

39

Rozegrane mecze

Ulsan HD

17

Wygrane JEO

9

Remisy

13

Wygrane UHD

Ulsan HD

Ulsan HD

Statystyki H2H

Śr. goli

2.31

39 meczów

Gospodarz1.36
x
Gość0.95
x

Trend z ostatnich 5

+0.3 Wzrost

BTTS

46%

39 meczów

Gospodarz28/39
x
Gość26/39
x

Ost. 5: 2/5 BTTS

Spadek

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Ostatnie mecze

x

Gole strzelone przez drużynę

Ulsan HD i Jeonbuk Motors strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Jeonbuk Motors0.00Gole / Mecz
x

JEO U siebie

Ulsan HD0.00Gole / Mecz
x

UHD Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Jeonbuk MotorsJEO
Ulsan HDUHD
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez JEO i UHD.

Gole stracone przez drużynę

Ulsan HD i Jeonbuk Motors tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Jeonbuk Motors0.00Stracone / Mecz
x

JEO U siebie

Ulsan HD0.00Stracone / Mecz
x

UHD Na wyjeździe

Stracone na mecz
Jeonbuk MotorsJEO
Ulsan HDUHD
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez JEO i UHD.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Jeonbuk MotorsJEO
Ulsan HDUHD
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Jeonbuk MotorsJEO
Ulsan HDUHD
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Jeonbuk MotorsUlsan HD

Śr. łączne rzuty rożne

Jeonbuk Motors

Jeonbuk Motors - Rożne zdobyte

Ulsan HD

Ulsan HD - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Jeonbuk MotorsJEO
Ulsan HDUHD
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Jeonbuk MotorsUlsan HD

Śr. łączne kartki

Jeonbuk Motors

Jeonbuk Motors - Kartki zdobyte

Ulsan HD

Ulsan HD - Kartki zdobyte

Kartki
Jeonbuk MotorsJEO
Ulsan HDUHD
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Jeonbuk MotorsUlsan HD

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 24.81

Bardzo zła

Jeonbuk Motors

Jeonbuk Motors - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.47

Bardzo zła

Ulsan HD

Ulsan HD - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.47

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Jeonbuk Motors vs Ulsan HD Statystyki i H2H - AFC Champions League Elite, 05 marca 2024

Jeonbuk Motors podejmuje Ulsan HD w wtorek 5 marca w rozgrywkach AFC Champions League Elite. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 2 zwycięstwa i 3 remisy z ostatnich 5 — podczas gdy Ulsan HD zdobyli 7 punktów w ostatnich 5 meczach, z 2 zwycięstwa.

W ostatnich 39 spotkaniach Jeonbuk Motors i Ulsan HD zmierzyły się 39 razy: Jeonbuk Motors wygrał 17, Ulsan HD 13, przy 9 remisów. Over 2.5 padło w 38% ich meczów, a BTTS w 46% spotkań między Jeonbuk Motors a Ulsan HD.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi AFC Champions League Elite.

Jeonbuk Motors vs Ulsan HD mają umiarkowany potencjał strzelecki?

Jeonbuk Motors vs Ulsan HD mają umiarkowany potencjał strzelecki — średnio 2.31 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 38% meczów, a BTTS w 46%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Jeonbuk Motors strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a Ulsan HD strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Jeonbuk Motors vs Ulsan HD?

Jeonbuk Motors i Ulsan HD zmierzyły się 39 razy we wszystkich rozgrywkach. Jeonbuk Motors wygrał 17, Ulsan HD wygrał 13, a 9 meczów zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 38% spotkań H2H. Ostatni mecz: Ulsan HD 1-0 Jeonbuk Motors (03 grudnia 2023). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Jeonbuk Motors vs Ulsan HD?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (92%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (66%). Najlepszy typ na gole drużyny: Ulsan HD poniżej 1.5 gola (79%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi AFC Champions League Elite.

Tabela AFC Champions League Elite

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
6321+311
2
6420+614
3
6510+1416
4
6321+411
5
6402+712
6
6411+313
7
6510+1116
8
6501+815
9
6510+916
10
6501+715
11
6312+410
12
6402+512
13
6222+48
14
6411+513
15
6213+37
16
6402+312
17
622208
18
6231+29
19
6303+29
20
6312+810
21
6204-46
22
6303-29
23
6312+210
24
6204-36
25
621307
26
6402+512
27
6213-47
28
6213-37
29
6204-96
30
6222-18
31
6123-35
32
6114-24
33
6006-160
34
6006-170
35
6033-63
36
6204-16
37
6006-130
38
6006-170
39
6204-76
40
6114-74
Mecze
Typy
Value Bets
Generator