Incheon United

Incheon United Statystyki 2026 K League 1

WWDWD

Następny mecz

K League 1K League 1
Daejeon Citizen

Daejeon Citizen

08.11.2026

Incheon United

Incheon United

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026 • K League 1

Gole strzelone

/ Mecz
1.29
x

Śr. ligi 1.25

Średnia

Gole stracone

/ Mecz
1.03
x

Śr. ligi 1.25

Bardzo zła

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

38%

Średnia

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

47%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

56%

Dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

52%

Bardzo dobra

Czyste konta

29% meczów

29%

Średnia

Strzały

Na mecz

11.15

Dobra

Strzały celne

Na mecz

3.94

Średnia

Bez gola

Bez strzelenia gola

21%

Zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

4.15

Dobra

Kartki dla

Na mecz

1.94

Zła

Statystyki drużyny

2026 • K League 1

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Incheon United Attacking

2026/27

Legends

Incheon United
League average

Incheon United Defending

2026/27

Legends

Incheon United
League average

Incheon United — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.29
x

Śr. ligi 1.25

Średnia

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
67 min
73 min
70 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
82%
76%
79%
Powyżej 1.5 goli drużyny
29%
35%
32%
Powyżej 2.5 goli drużyny
18%
12%
15%
Bez gola
18%
24%
21%

Incheon United — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.03
x

Śr. ligi 1.25

Bardzo zła

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
90 min
85 min
87 min
Powyżej 0.5 straconych
76%
65%
71%
Powyżej 1.5 straconych
18%
29%
24%
Powyżej 2.5 straconych
6%
12%
9%
Czyste konto
24%
35%
29%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Incheon United strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
5%
16 - 30 min
14%
31 - 45 min
34%
46 - 60 min
9%
61 - 75 min
18%
76 - 90 min
20%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
88%
94%
Powyżej 1.5
71%
59%
65%
Powyżej 2.5
47%
47%
47%
Powyżej 3.5
18%
18%
18%
Powyżej 4.5
0%
12%
6%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
59%
53%
56%
Oba zespoły nie strzelą
41%
47%
44%

Statystyki rzutów rożnych

Incheon United

Śr. łączne rzuty rożne

7.74/ Mecz
x

Śr. ligi 8.52

Średnia

Incheon United

Rzuty rożne dla

4.15/ Mecz
x

Śr. ligi 4.26

Średnia

Incheon United

Rzuty rożne przeciw

3.59/ Mecz
x

Śr. ligi 4.26

Bardzo zła

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
53%
53%
53%
Powyżej 8.5
35%
29%
32%
Powyżej 9.5
24%
18%
21%
Powyżej 10.5
18%
12%
15%
Powyżej 11.5
12%
12%
12%
Powyżej 12.5
12%
6%
9%

Statystyki kartek

Incheon United

Śr. łączne kartki

4.21/ Mecz
x

Śr. ligi 3.71

Dobra

Incheon United

Kartki dla

1.94/ Mecz
x

Śr. ligi 1.86

Średnia

Incheon United

Kartki przeciw

2.26/ Mecz
x

Śr. ligi 1.86

Bardzo dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
71%
76%
74%
Powyżej 3.5
71%
59%
65%
Powyżej 4.5
53%
41%
47%
Powyżej 5.5
29%
18%
24%
Powyżej 6.5
12%
18%
15%

Statystyki strzałów

Incheon United

Śr. łączne strzały

20.97/ Mecz
x

Śr. ligi 24.33

Zła

Incheon United

Śr. strzały celne

7.59/ Mecz
x

Śr. ligi 8.28

Średnia

Incheon United

Śr. skuteczność strzałów

36%/ Mecz
x

Śr. ligi 34.03

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
71%
47%
59%
Powyżej 7.5
53%
47%
50%
Powyżej 8.5
35%
35%
35%
Powyżej 9.5
24%
29%
26%
Powyżej 10.5
24%
18%
21%
Incheon United

Statystyki Incheon United 2026 — K League 1

Incheon United zajmuje obecnie 2nd w K League 1 z 3 punktami w 1 meczach (1W 0D 0L). Incheon United strzelił 1 goli i stracił 0 — różnica bramek +1. Średnia 3 pkt na mecz plasuje zespół na 3rd w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Incheon United na SmartBet.

Statystyki goli Incheon United 2026

Incheon United średnio strzela 1.29 i traci 1.03 gola na mecz. Over 2.5 pada w 47% meczów. BTTS w 56% spotkań. U siebie: 1.35 strzelonych · 1.00 straconych. Na wyjeździe: 1.24 strzelonych · 1.06 straconych.

Typy i value bety Incheon United 2026

SmartBet generuje typy Incheon United na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (47%), BTTS (56%) oraz gol Incheon United (79%). Skuteczność u siebie: 41% · Na wyjeździe: 35%. Zobacz wszystkie typy K League 1.

Statystyki BTTS i czystych kont Incheon United 2026

Obie drużyny strzeliły w 56% meczów Incheon United. Czyste konta w 29% spotkań (u siebie 24% · na wyjeździe 35%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Incheon United 2026

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 62% meczów Incheon United. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 38% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 29%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy K League 1.

Forma Incheon United 2026

Aktualna forma: W — 1W 0D 0L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 0W 0D 0L w 0 meczach. Na wyjeździe: 1W 0D 0L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy K League 1.

Najczęściej zadawane pytania - Incheon United 2026

Ile goli strzelił Incheon United w sezonie 2026?

Incheon United strzelił 1 goli w 1 meczach — średnio 1.00 na mecz. Stracił 0 (0.00 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli K League 1.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Incheon United w sezonie 2026?

Over 2.5 goli pada w 47% meczów Incheon United — 16 z 34 spotkań w K League 1. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Incheon United gra następny mecz?

Następny mecz Incheon United to Daejeon Citizen 08.11.2026 o 05:00 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Incheon United i terminarz K League 1.

Jaki jest wskaźnik BTTS Incheon United w sezonie 2026?

Obie drużyny strzeliły w 56% meczów Incheon United (19 z 34 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS K League 1.

Jaki jest bilans Incheon United u siebie w sezonie 2026?

Incheon United wygrał 7 z 17 meczów u siebie (41%), zremisował 4 i przegrał 6. Średnio strzela 1.35 i traci 1.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Incheon United?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Incheon United — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela K League 1

Go to K League 1
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
1100+13
2
1100+13
3
332076+3267
4
3315612+551
5
101001
6
1100+13
7
101001
8
101001
9
33131010+1249
10
101001
11
3312129+1048
12
101001
13
101001
14
3311157+1048
15
1001-10
16
1001-10
17
33121011+846
18
1001-10
19
33121011+246
20
33101310-843
21
3311913-942
22
335199-834
23
3371115-1532
24
3331218-3921
Nadchodzące
8 lis
A
Daejeon CitizenDaejeon Citizen
21 lis
H
Ulsan HDUlsan HD
29 lis
H
GangwonGangwon
6 gru
A
Jeonbuk MotorsJeonbuk Motors

Informacje o Incheon United

Oficjalna nazwa klubu

Incheon United

Skrót

INC

Kraj

South Korea

Aktualny trener

Jung-Hwan Yoon

Rok założenia

2003

Stadion

Sungui Arena Park

Adres stadionu

Dowon-dong, Jung-gu

Pojemność stadionu

20891

Mecze
Typy
Value Bets
Generator