Yokohama F. Marinos

Yokohama F. Marinos Statystyki 2026/2027 J1 League

DDWDW

Następny mecz

J1 LeagueJ1 League
Yokohama F. Marinos

Yokohama F. Marinos

21.10.2026

Tokyo Verdy

Tokyo Verdy

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • J1 League

Gole strzelone

/ Mecz
1.30
x

Śr. ligi 1.46

Zła

Gole stracone

/ Mecz
0.90
x

Śr. ligi 1.46

Bardzo zła

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

40%

Dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

20%

Zła

BTTS

Obie drużyny strzelą

40%

Średnia

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

50%

Dobra

Czyste konta

60% meczów

60%

Bardzo dobra

Strzały

Na mecz

11.70

Dobra

Strzały celne

Na mecz

3.20

Średnia

Bez gola

Bez strzelenia gola

20%

Zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

3.70

Średnia

Kartki dla

Na mecz

1.70

Zła

Statystyki drużyny

2026/2027 • J1 League

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Yokohama F. Marinos Attacking

2026/27

Legends

Yokohama F. Marinos
League average

Yokohama F. Marinos Defending

2026/27

Legends

Yokohama F. Marinos
League average

Yokohama F. Marinos — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.30
x

Śr. ligi 1.46

Zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
51 min
90 min
69 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
100%
67%
80%
Powyżej 1.5 goli drużyny
50%
33%
40%
Powyżej 2.5 goli drużyny
25%
0%
10%
Bez gola
0%
33%
20%

Yokohama F. Marinos — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
0.90
x

Śr. ligi 1.46

Bardzo zła

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
72 min
134 min
100 min
Powyżej 0.5 straconych
50%
33%
40%
Powyżej 1.5 straconych
25%
17%
20%
Powyżej 2.5 straconych
25%
17%
20%
Czyste konto
50%
67%
60%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Yokohama F. Marinos strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
31%
16 - 30 min
15%
31 - 45 min
8%
46 - 60 min
23%
61 - 75 min
8%
76 - 90 min
15%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
67%
80%
Powyżej 1.5
75%
50%
60%
Powyżej 2.5
25%
17%
20%
Powyżej 3.5
25%
17%
20%
Powyżej 4.5
25%
17%
20%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
50%
33%
40%
Oba zespoły nie strzelą
50%
67%
60%

Statystyki rzutów rożnych

Yokohama F. Marinos

Śr. łączne rzuty rożne

9.00/ Mecz
x

Śr. ligi 9.21

Średnia

Yokohama F. Marinos

Rzuty rożne dla

3.70/ Mecz
x

Śr. ligi 4.61

Bardzo zła

Yokohama F. Marinos

Rzuty rożne przeciw

5.30/ Mecz
x

Śr. ligi 4.61

Dobra

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
50%
67%
60%
Powyżej 8.5
25%
67%
50%
Powyżej 9.5
0%
50%
30%
Powyżej 10.5
0%
50%
30%
Powyżej 11.5
0%
33%
20%
Powyżej 12.5
0%
17%
10%

Statystyki kartek

Yokohama F. Marinos

Śr. łączne kartki

4.00/ Mecz
x

Śr. ligi 2.91

Bardzo dobra

Yokohama F. Marinos

Kartki dla

1.70/ Mecz
x

Śr. ligi 1.46

Bardzo dobra

Yokohama F. Marinos

Kartki przeciw

2.30/ Mecz
x

Śr. ligi 1.46

Bardzo dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
75%
67%
70%
Powyżej 3.5
50%
67%
60%
Powyżej 4.5
50%
50%
50%
Powyżej 5.5
25%
33%
30%
Powyżej 6.5
0%
17%
10%

Statystyki strzałów

Yokohama F. Marinos

Śr. łączne strzały

24.90/ Mecz
x

Śr. ligi 26.57

Średnia

Yokohama F. Marinos

Śr. strzały celne

6.90/ Mecz
x

Śr. ligi 8.42

Bardzo zła

Yokohama F. Marinos

Śr. skuteczność strzałów

28%/ Mecz
x

Śr. ligi 31.69

Zła

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
75%
50%
60%
Powyżej 7.5
50%
33%
40%
Powyżej 8.5
25%
17%
20%
Powyżej 9.5
0%
17%
10%
Powyżej 10.5
0%
17%
10%
Yokohama F. Marinos

Statystyki Yokohama F. Marinos 2026/2027 — J1 League

Yokohama F. Marinos zajmuje obecnie 4th w J1 League z 0 punktami w 0 meczach (0W 0D 0L). Yokohama F. Marinos strzelił 0 goli i stracił 0 — różnica bramek 0. Średnia 0 pkt na mecz plasuje zespół na 7th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Yokohama F. Marinos na SmartBet.

Statystyki goli Yokohama F. Marinos 2026/2027

Yokohama F. Marinos średnio strzela 1.30 i traci 0.90 gola na mecz. Over 2.5 pada w 20% meczów. BTTS w 40% spotkań. U siebie: 1.75 strzelonych · 1.25 straconych. Na wyjeździe: 1.00 strzelonych · 0.67 straconych.

Typy i value bety Yokohama F. Marinos 2026/2027

SmartBet generuje typy Yokohama F. Marinos na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (20%), BTTS (40%) oraz gol Yokohama F. Marinos (80%). Skuteczność u siebie: 50% · Na wyjeździe: 33%. Zobacz wszystkie typy J1 League.

Statystyki BTTS i czystych kont Yokohama F. Marinos 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 40% meczów Yokohama F. Marinos. Czyste konta w 60% spotkań (u siebie 50% · na wyjeździe 67%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Yokohama F. Marinos 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 60% meczów Yokohama F. Marinos. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 20% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 30%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy J1 League.

Forma Yokohama F. Marinos 2026/2027

Aktualna forma: DDWDW — 2W 3D 0L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 0W 0D 0L w 0 meczach. Na wyjeździe: 0W 0D 0L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy J1 League.

Najczęściej zadawane pytania - Yokohama F. Marinos 2026/2027

Ile goli strzelił Yokohama F. Marinos w sezonie 2026/2027?

Yokohama F. Marinos strzelił 0 goli w 0 meczach — średnio 1.30 na mecz. Stracił 0 (0.90 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli J1 League.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Yokohama F. Marinos w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 20% meczów Yokohama F. Marinos — 2 z 10 spotkań w J1 League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Yokohama F. Marinos gra następny mecz?

Następny mecz Yokohama F. Marinos to Tokyo Verdy 21.10.2026 o 10:00 (Nissan Stadium). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Yokohama F. Marinos i terminarz J1 League.

Jaki jest wskaźnik BTTS Yokohama F. Marinos w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 40% meczów Yokohama F. Marinos (4 z 10 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS J1 League.

Jaki jest bilans Yokohama F. Marinos u siebie w sezonie 2026/2027?

Yokohama F. Marinos wygrał 2 z 4 meczów u siebie (50%), zremisował 1 i przegrał 1. Średnio strzela 1.75 i traci 1.25 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Yokohama F. Marinos?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Yokohama F. Marinos — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela J1 League

Go to J1 League
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
000000
2
9702+721
3
000000
4
000000
5
9621+1620
6
000000
7
9621+1220
8
000000
9
000000
10
9621+920
11
000000
12
000000
13
000000
14
000000
15
9612+519
16
9513+316
17
000000
18
000000
19
000000
20
000000
21
9432+415
22
000000
23
000000
24
9342+313
25
000000
26
000000
27
9414013
28
000000
29
9414-113
30
000000
31
9405-512
32
9333-512
33
9234-19
34
9234-59
35
9306-69
36
9225-58
37
9216-27
38
9135-86
39
9126-115
40
9045-104
Nadchodzące
21 paź
H
Tokyo VerdyTokyo Verdy
25 paź
A
Nagoya GrampusNagoya Grampus
7 lis
H
Fagiano OkayamaFagiano Okayama

Informacje o Yokohama F. Marinos

Oficjalna nazwa klubu

Yokohama F. Marinos

Skrót

YOK

Kraj

Japan

Aktualny trener

Steve Corica

Rok założenia

1972

Stadion

Nissan Stadium

Adres stadionu

3302-5 Kozukue, Kohoku-ku

Pojemność stadionu

72327

Mecze
Typy
Value Bets
Generator
Yokohama F. Marinos Statystyki 2026/2027 | SmartBet