Nowość

Nowy silnik typów jest już dostępny. Zobacz dzisiejsze typy

KV Kortrijk

KV Kortrijk Statystyki 2026/2027 Pro League

LWLLL

Następny mecz

Pro LeaguePro League
KV Kortrijk

KV Kortrijk

23.10.2026

Mechelen

Mechelen

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • Pro League

Gole strzelone

/ Mecz
0.25
x

Śr. ligi 1.52

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
2.25
x

Śr. ligi 1.52

Bardzo dobra

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

13%

Zła

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

63%

Dobra

BTTS

Obie drużyny strzelą

13%

Bardzo zła

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

45%

Dobra

Czyste konta

13% meczów

13%

Zła

Strzały

Na mecz

11.00

Dobra

Strzały celne

Na mecz

2.63

Zła

Bez gola

Bez strzelenia gola

75%

Dobra

Rzuty rożne dla

Na mecz

3.50

Średnia

Kartki dla

Na mecz

2.38

Średnia

Statystyki drużyny

2026/2027 • Pro League

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

KV Kortrijk Attacking

2026/27

Legends

KV Kortrijk
League average

KV Kortrijk Defending

2026/27

Legends

KV Kortrijk
League average

KV Kortrijk — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
0.25
x

Śr. ligi 1.52

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
180 min
0 min
360 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
50%
0%
25%
Powyżej 1.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Bez gola
50%
100%
75%

KV Kortrijk — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
2.25
x

Śr. ligi 1.52

Bardzo dobra

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
45 min
36 min
40 min
Powyżej 0.5 straconych
75%
100%
88%
Powyżej 1.5 straconych
75%
75%
75%
Powyżej 2.5 straconych
50%
75%
63%
Czyste konto
25%
0%
13%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy KV Kortrijk strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
0%
16 - 30 min
0%
31 - 45 min
50%
46 - 60 min
50%
61 - 75 min
0%
76 - 90 min
0%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
75%
75%
75%
Powyżej 2.5
50%
75%
63%
Powyżej 3.5
25%
0%
13%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
25%
0%
13%
Oba zespoły nie strzelą
75%
100%
87%

Statystyki rzutów rożnych

KV Kortrijk

Śr. łączne rzuty rożne

9.00/ Mecz
x

Śr. ligi 10.08

Zła

KV Kortrijk

Rzuty rożne dla

3.50/ Mecz
x

Śr. ligi 5.04

Bardzo zła

KV Kortrijk

Rzuty rożne przeciw

5.50/ Mecz
x

Śr. ligi 5.04

Średnia

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
75%
50%
63%
Powyżej 8.5
75%
50%
63%
Powyżej 9.5
75%
25%
50%
Powyżej 10.5
75%
0%
38%
Powyżej 11.5
50%
0%
25%
Powyżej 12.5
25%
0%
13%

Statystyki kartek

KV Kortrijk

Śr. łączne kartki

4.13/ Mecz
x

Śr. ligi 3.39

Bardzo dobra

KV Kortrijk

Kartki dla

2.38/ Mecz
x

Śr. ligi 1.70

Bardzo dobra

KV Kortrijk

Kartki przeciw

1.75/ Mecz
x

Śr. ligi 1.70

Średnia

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
50%
75%
63%
Powyżej 3.5
50%
75%
63%
Powyżej 4.5
50%
25%
38%
Powyżej 5.5
50%
0%
25%
Powyżej 6.5
25%
0%
13%

Statystyki strzałów

KV Kortrijk

Śr. łączne strzały

25.75/ Mecz
x

Śr. ligi 27.86

Średnia

KV Kortrijk

Śr. strzały celne

8.13/ Mecz
x

Śr. ligi 9.00

Średnia

KV Kortrijk

Śr. skuteczność strzałów

32%/ Mecz
x

Śr. ligi 32.30

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
75%
75%
75%
Powyżej 7.5
75%
75%
75%
Powyżej 8.5
50%
25%
38%
Powyżej 9.5
25%
25%
25%
Powyżej 10.5
0%
25%
13%
KV Kortrijk

Statystyki KV Kortrijk 2026/2027 — Pro League

KV Kortrijk zajmuje obecnie 18th w Pro League z 3 punktami w 8 meczach (1W 0D 7L). KV Kortrijk strzelił 2 goli i stracił 18 — różnica bramek -16. Średnia 0.38 pkt na mecz plasuje zespół na 18th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy KV Kortrijk na SmartBet.

Statystyki goli KV Kortrijk 2026/2027

KV Kortrijk średnio strzela 0.25 i traci 2.25 gola na mecz. Over 2.5 pada w 63% meczów. BTTS w 13% spotkań. U siebie: 0.50 strzelonych · 2.00 straconych. Na wyjeździe: 0.00 strzelonych · 2.50 straconych.

Typy i value bety KV Kortrijk 2026/2027

SmartBet generuje typy KV Kortrijk na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (63%), BTTS (13%) oraz gol KV Kortrijk (25%). Skuteczność u siebie: 25% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy Pro League.

Statystyki BTTS i czystych kont KV Kortrijk 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 13% meczów KV Kortrijk. Czyste konta w 13% spotkań (u siebie 25% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy KV Kortrijk 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 75% meczów KV Kortrijk. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 38% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 50%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Pro League.

Forma KV Kortrijk 2026/2027

Aktualna forma: LLLWL — 1W 0D 4L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 1W 0D 3L w 4 meczach. Na wyjeździe: 0W 0D 4L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Pro League.

Najczęściej zadawane pytania - KV Kortrijk 2026/2027

Ile goli strzelił KV Kortrijk w sezonie 2026/2027?

KV Kortrijk strzelił 2 goli w 8 meczach — średnio 0.25 na mecz. Stracił 18 (2.25 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Pro League.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli KV Kortrijk w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 63% meczów KV Kortrijk — 5 z 8 spotkań w Pro League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy KV Kortrijk gra następny mecz?

Następny mecz KV Kortrijk to Mechelen 23.10.2026 o 18:45 (Guldensporen Stadion). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze KV Kortrijk i terminarz Pro League.

Jaki jest wskaźnik BTTS KV Kortrijk w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 13% meczów KV Kortrijk (1 z 8 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Pro League.

Jaki jest bilans KV Kortrijk u siebie w sezonie 2026/2027?

KV Kortrijk wygrał 1 z 4 meczów u siebie (25%), zremisował 0 i przegrał 3. Średnio strzela 0.50 i traci 2.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze KV Kortrijk?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz KV Kortrijk — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Pro League

Go to Pro League
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
8710+1122
2
8701+1521
3
8701+921
4
8620+1820
5
8512+316
6
8413+313
7
8332+412
8
8323+111
9
8323011
10
8323011
11
8305-69
12
8224-18
13
8215-87
14
8134-86
15
8125-85
16
8116-104
17
8035-73
18
8107-163
Nadchodzące
23 paź
H
MechelenMechelen
31 paź
A
Standard LiègeStandard Liège
8 lis
A
GentGent
27 lis
A
OH LeuvenOH Leuven

Informacje o KV Kortrijk

Oficjalna nazwa klubu

KV Kortrijk

Skrót

KOR

Kraj

Belgium

Aktualny trener

Michiel Jonckheere

Rok założenia

1901

Stadion

Guldensporen Stadion

Adres stadionu

Meensesteenweg 84a / Moorseelsestraat 111b, Heule

Pojemność stadionu

9399

Inne drużyny Pro League

Statystyki, typy i mecze · 2026/2027

Mecze
Typy
Value Bets
Generator