Lommel SK

Lommel SK Statystyki 2026/2027 Pro League

WDLLW

Następny mecz

Pro LeaguePro League
OH Leuven

OH Leuven

24.10.2026

Lommel SK

Lommel SK

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • Pro League

Gole strzelone

/ Mecz
1.13
x

Śr. ligi 1.52

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
1.13
x

Śr. ligi 1.52

Bardzo zła

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

38%

Średnia

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

38%

Zła

BTTS

Obie drużyny strzelą

25%

Zła

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

45%

Dobra

Czyste konta

38% meczów

38%

Dobra

Strzały

Na mecz

10.88

Dobra

Strzały celne

Na mecz

3.13

Średnia

Bez gola

Bez strzelenia gola

50%

Średnia

Rzuty rożne dla

Na mecz

3.75

Średnia

Kartki dla

Na mecz

1.00

Zła

Statystyki drużyny

2026/2027 • Pro League

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Lommel SK Attacking

2026/27

Legends

Lommel SK
League average

Lommel SK Defending

2026/27

Legends

Lommel SK
League average

Lommel SK — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.13
x

Śr. ligi 1.52

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
90 min
72 min
80 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
25%
75%
50%
Powyżej 1.5 goli drużyny
25%
25%
25%
Powyżej 2.5 goli drużyny
25%
25%
25%
Bez gola
75%
25%
50%

Lommel SK — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.13
x

Śr. ligi 1.52

Bardzo zła

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
180 min
51 min
80 min
Powyżej 0.5 straconych
50%
75%
63%
Powyżej 1.5 straconych
0%
25%
13%
Powyżej 2.5 straconych
0%
25%
13%
Czyste konto
50%
25%
38%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Lommel SK strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
0%
16 - 30 min
33%
31 - 45 min
11%
46 - 60 min
33%
61 - 75 min
11%
76 - 90 min
11%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
75%
100%
88%
Powyżej 1.5
25%
75%
50%
Powyżej 2.5
25%
50%
38%
Powyżej 3.5
25%
50%
38%
Powyżej 4.5
0%
25%
13%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
0%
50%
25%
Oba zespoły nie strzelą
100%
50%
75%

Statystyki rzutów rożnych

Lommel SK

Śr. łączne rzuty rożne

11.75/ Mecz
x

Śr. ligi 10.08

Bardzo dobra

Lommel SK

Rzuty rożne dla

3.75/ Mecz
x

Śr. ligi 5.04

Bardzo zła

Lommel SK

Rzuty rożne przeciw

8.00/ Mecz
x

Śr. ligi 5.04

Bardzo dobra

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
100%
100%
100%
Powyżej 8.5
100%
75%
88%
Powyżej 9.5
75%
75%
75%
Powyżej 10.5
75%
50%
63%
Powyżej 11.5
25%
50%
38%
Powyżej 12.5
25%
50%
38%

Statystyki kartek

Lommel SK

Śr. łączne kartki

2.75/ Mecz
x

Śr. ligi 3.39

Bardzo zła

Lommel SK

Kartki dla

1.00/ Mecz
x

Śr. ligi 1.70

Bardzo zła

Lommel SK

Kartki przeciw

1.75/ Mecz
x

Śr. ligi 1.70

Średnia

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
50%
50%
50%
Powyżej 3.5
25%
25%
25%
Powyżej 4.5
25%
25%
25%
Powyżej 5.5
25%
0%
13%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

Lommel SK

Śr. łączne strzały

30.63/ Mecz
x

Śr. ligi 27.86

Średnia

Lommel SK

Śr. strzały celne

8.25/ Mecz
x

Śr. ligi 9.00

Średnia

Lommel SK

Śr. skuteczność strzałów

27%/ Mecz
x

Śr. ligi 32.30

Bardzo zła

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
25%
50%
38%
Powyżej 7.5
25%
50%
38%
Powyżej 8.5
25%
50%
38%
Powyżej 9.5
25%
50%
38%
Powyżej 10.5
0%
50%
25%
Lommel SK

Statystyki Lommel SK 2026/2027 — Pro League

Lommel SK zajmuje obecnie 10th w Pro League z 11 punktami w 8 meczach (3W 2D 3L). Lommel SK strzelił 9 goli i stracił 9 — różnica bramek 0. Średnia 1.38 pkt na mecz plasuje zespół na 10th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Lommel SK na SmartBet.

Statystyki goli Lommel SK 2026/2027

Lommel SK średnio strzela 1.13 i traci 1.13 gola na mecz. Over 2.5 pada w 38% meczów. BTTS w 25% spotkań. U siebie: 1.00 strzelonych · 0.50 straconych. Na wyjeździe: 1.25 strzelonych · 1.75 straconych.

Typy i value bety Lommel SK 2026/2027

SmartBet generuje typy Lommel SK na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (38%), BTTS (25%) oraz gol Lommel SK (50%). Skuteczność u siebie: 25% · Na wyjeździe: 50%. Zobacz wszystkie typy Pro League.

Statystyki BTTS i czystych kont Lommel SK 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 25% meczów Lommel SK. Czyste konta w 38% spotkań (u siebie 50% · na wyjeździe 25%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Lommel SK 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 63% meczów Lommel SK. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 38% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 38%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Pro League.

Forma Lommel SK 2026/2027

Aktualna forma: WLLDW — 2W 1D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 1W 1D 2L w 4 meczach. Na wyjeździe: 2W 1D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Pro League.

Najczęściej zadawane pytania - Lommel SK 2026/2027

Ile goli strzelił Lommel SK w sezonie 2026/2027?

Lommel SK strzelił 9 goli w 8 meczach — średnio 1.13 na mecz. Stracił 9 (1.13 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Pro League.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Lommel SK w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 38% meczów Lommel SK — 3 z 8 spotkań w Pro League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Lommel SK gra następny mecz?

Następny mecz Lommel SK to OH Leuven 24.10.2026 o 16:15 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Lommel SK i terminarz Pro League.

Jaki jest wskaźnik BTTS Lommel SK w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 25% meczów Lommel SK (2 z 8 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Pro League.

Jaki jest bilans Lommel SK u siebie w sezonie 2026/2027?

Lommel SK wygrał 1 z 4 meczów u siebie (25%), zremisował 1 i przegrał 2. Średnio strzela 1.00 i traci 0.50 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Lommel SK?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Lommel SK — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Pro League

Go to Pro League
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
8710+1122
2
8701+1521
3
8701+921
4
8620+1820
5
8512+316
6
8413+313
7
8332+412
8
8323+111
9
8323011
10
8323011
11
8305-69
12
8224-18
13
8215-87
14
8134-86
15
8125-85
16
8116-104
17
8035-73
18
8107-163
Nadchodzące
24 paź
A
OH LeuvenOH Leuven
1 lis
H
GentGent
7 lis
A
AntwerpAntwerp
22 lis
H
Standard LiègeStandard Liège
28 lis
H
Zulte-WaregemZulte-Waregem

Informacje o Lommel SK

Oficjalna nazwa klubu

Lommel SK

Skrót

LSK

Kraj

Belgium

Aktualny trener

Lee Johnson

Rok założenia

1937

Stadion

Soevereinstadion

Adres stadionu

Speelpleinstraat 20

Pojemność stadionu

8000

Inne drużyny Pro League

Statystyki, typy i mecze · 2026/2027

Mecze
Typy
Value Bets
Generator