
Następny mecz
Premier Division
Galway United
16.10.2026

Shamrock Rovers
Podsumowanie sezonu
2026 • Premier Division
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.40
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.40
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
28%
ŚredniaPowyżej 2.5 gola
Na mecz
50%
ŚredniaBTTS
Obie drużyny strzelą
69%
Bardzo dobraPosiadanie piłki
Śr. na mecz
39%
ŚredniaCzyste konta
9% meczów
9%
Bardzo złaStrzały
Na mecz
12.16
DobraStrzały celne
Na mecz
3.75
ŚredniaBez gola
Bez strzelenia gola
28%
ZłaRzuty rożne dla
Na mecz
4.25
DobraKartki dla
Na mecz
2.09
ŚredniaGalway United Attacking
2026/27
Legends
Galway United Defending
2026/27
Legends
Galway United — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.40
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Galway United — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.40
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Galway United strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 10.26

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 5.13

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 5.13
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 4.31

Kartki dla
Śr. ligi 2.16

Kartki przeciw
Śr. ligi 2.16
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 27.40

Śr. strzały celne
Śr. ligi 8.88

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 32.41
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Galway United 2026 — Premier Division
Galway United zajmuje obecnie 7th w Premier Division z 38 punktami w 32 meczach (9W 11D 12L). Galway United strzelił 42 goli i stracił 48 — różnica bramek -6. Średnia 1.19 pkt na mecz plasuje zespół na 7th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Galway United na SmartBet.
Statystyki goli Galway United 2026
Galway United średnio strzela 1.31 i traci 1.50 gola na mecz. Over 2.5 pada w 50% meczów. BTTS w 69% spotkań. U siebie: 1.44 strzelonych · 1.56 straconych. Na wyjeździe: 1.19 strzelonych · 1.44 straconych.
Typy i value bety Galway United 2026
SmartBet generuje typy Galway United na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (50%), BTTS (69%) oraz gol Galway United (72%). Skuteczność u siebie: 31% · Na wyjeździe: 25%. Zobacz wszystkie typy Premier Division.
Statystyki BTTS i czystych kont Galway United 2026
Obie drużyny strzeliły w 69% meczów Galway United. Czyste konta w 9% spotkań (u siebie 19% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Galway United 2026
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 69% meczów Galway United. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 28% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 53%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Premier Division.
Forma Galway United 2026
Aktualna forma: DLWLD — 1W 2D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 5W 6D 5L w 16 meczach. Na wyjeździe: 4W 5D 7L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Premier Division.
Najczęściej zadawane pytania - Galway United 2026
Ile goli strzelił Galway United w sezonie 2026?
Galway United strzelił 42 goli w 32 meczach — średnio 1.31 na mecz. Stracił 48 (1.50 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Premier Division.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Galway United w sezonie 2026?
Over 2.5 goli pada w 50% meczów Galway United — 16 z 32 spotkań w Premier Division. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Galway United gra następny mecz?
Następny mecz Galway United to Shamrock Rovers 16.10.2026 o 18:45 (Eamonn Deacy Park). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Galway United i terminarz Premier Division.
Jaki jest wskaźnik BTTS Galway United w sezonie 2026?
Obie drużyny strzeliły w 69% meczów Galway United (22 z 32 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Premier Division.
Jaki jest bilans Galway United u siebie w sezonie 2026?
Galway United wygrał 5 z 16 meczów u siebie (31%), zremisował 6 i przegrał 5. Średnio strzela 1.44 i traci 1.56 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Galway United?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Galway United — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela Premier Division
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 32 | 18 | 8 | 6 | +20 | 62 | |
2 | 32 | 17 | 8 | 7 | +27 | 59 | |
3 | 32 | 17 | 8 | 7 | +19 | 59 | |
4 | 33 | 10 | 13 | 10 | +1 | 43 | |
5 | 32 | 9 | 14 | 9 | +3 | 41 | |
6 | 33 | 10 | 11 | 12 | -5 | 41 | |
7 | 32 | 9 | 11 | 12 | -6 | 38 | |
8 | 32 | 7 | 13 | 12 | -10 | 34 | |
9 | 33 | 8 | 10 | 15 | -15 | 34 | |
10 | 33 | 5 | 8 | 20 | -34 | 23 |
Informacje o Galway United
Oficjalna nazwa klubu
Galway United
Skrót
Kraj
Republic of Ireland
Aktualny trener
John Caulfield
Rok założenia
2013
Stadion
Eamonn Deacy Park
Adres stadionu
Dyke Road
Pojemność stadionu
5000
Inne drużyny Premier Division
Statystyki, typy i mecze · 2026







