
Następny mecz
First Division
Fredericia
05.09.2026

Esbjerg
Podsumowanie sezonu
2026/2027 • First Division
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.39
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.39
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
17%
ZłaPowyżej 2.5 gola
Na mecz
67%
DobraBTTS
Obie drużyny strzelą
83%
Bardzo dobraPosiadanie piłki
Śr. na mecz
50%
DobraCzyste konta
0% meczów
0%
Bardzo złaStrzały
Na mecz
13.50
Bardzo dobraStrzały celne
Na mecz
4.83
DobraBez gola
Bez strzelenia gola
17%
Bardzo złaRzuty rożne dla
Na mecz
4.33
DobraKartki dla
Na mecz
1.17
ZłaEsbjerg Attacking
2026/27
Legends
Esbjerg Defending
2026/27
Legends
Esbjerg — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.39
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Esbjerg — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.39
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Esbjerg strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 10.81

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 5.41

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 5.41
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 3.00

Kartki dla
Śr. ligi 1.50

Kartki przeciw
Śr. ligi 1.50
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 29.81

Śr. strzały celne
Śr. ligi 9.64

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 32.34
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Esbjerg 2026/2027 — First Division
Esbjerg zajmuje obecnie 11th w First Division z 4 punktami w 6 meczach (1W 1D 4L). Esbjerg strzelił 8 goli i stracił 13 — różnica bramek -5. Średnia 0.67 pkt na mecz plasuje zespół na 11th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Esbjerg na SmartBet.
Statystyki goli Esbjerg 2026/2027
Esbjerg średnio strzela 1.33 i traci 2.17 gola na mecz. Over 2.5 pada w 67% meczów. BTTS w 83% spotkań. U siebie: 0.67 strzelonych · 1.67 straconych. Na wyjeździe: 2.00 strzelonych · 2.67 straconych.
Typy i value bety Esbjerg 2026/2027
SmartBet generuje typy Esbjerg na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (67%), BTTS (83%) oraz gol Esbjerg (83%). Skuteczność u siebie: 0% · Na wyjeździe: 33%. Zobacz wszystkie typy First Division.
Statystyki BTTS i czystych kont Esbjerg 2026/2027
Obie drużyny strzeliły w 83% meczów Esbjerg. Czyste konta w 0% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Esbjerg 2026/2027
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 67% meczów Esbjerg. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 50% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 67%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy First Division.
Forma Esbjerg 2026/2027
Aktualna forma: WLLLL — 1W 0D 4L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 0W 1D 2L w 3 meczach. Na wyjeździe: 1W 0D 2L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy First Division.
Najczęściej zadawane pytania - Esbjerg 2026/2027
Ile goli strzelił Esbjerg w sezonie 2026/2027?
Esbjerg strzelił 8 goli w 6 meczach — średnio 1.33 na mecz. Stracił 13 (2.17 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli First Division.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Esbjerg w sezonie 2026/2027?
Over 2.5 goli pada w 67% meczów Esbjerg — 4 z 6 spotkań w First Division. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Esbjerg gra następny mecz?
Następny mecz Esbjerg to Fredericia 05.09.2026 o 12:00 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Esbjerg i terminarz First Division.
Jaki jest wskaźnik BTTS Esbjerg w sezonie 2026/2027?
Obie drużyny strzeliły w 83% meczów Esbjerg (5 z 6 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS First Division.
Jaki jest bilans Esbjerg u siebie w sezonie 2026/2027?
Esbjerg wygrał 0 z 3 meczów u siebie (0%), zremisował 1 i przegrał 2. Średnio strzela 0.67 i traci 1.67 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Esbjerg?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Esbjerg — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela First Division
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | 4 | 2 | 0 | +6 | 14 | |
2 | 6 | 4 | 2 | 0 | +5 | 14 | |
3 | 6 | 4 | 0 | 2 | +1 | 12 | |
4 | 6 | 2 | 3 | 1 | +5 | 9 | |
5 | 6 | 2 | 3 | 1 | +2 | 9 | |
6 | 6 | 2 | 2 | 2 | -1 | 8 | |
7 | 6 | 2 | 2 | 2 | -2 | 8 | |
8 | 6 | 1 | 3 | 2 | +1 | 6 | |
9 | 6 | 1 | 3 | 2 | -1 | 6 | |
10 | 6 | 1 | 1 | 4 | -2 | 4 | |
11 | 6 | 1 | 1 | 4 | -5 | 4 | |
12 | 6 | 0 | 2 | 4 | -9 | 2 |
Informacje o Esbjerg
Oficjalna nazwa klubu
Esbjerg
Skrót
ESB
Kraj
Denmark
Aktualny trener
Sancheev Manoharan
Rok założenia
1924
Stadion
Blue Water Arena
Adres stadionu
Gl. Vardevej 82
Pojemność stadionu
18000
Inne drużyny First Division
Statystyki, typy i mecze · 2026/2027









