
Następny mecz
First Division
Hobro
23.10.2026

Vendsyssel
Podsumowanie sezonu
2026/2027 • First Division
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.38
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.38
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
18%
ZłaPowyżej 2.5 gola
Na mecz
55%
ŚredniaBTTS
Obie drużyny strzelą
55%
DobraPosiadanie piłki
Śr. na mecz
46%
DobraCzyste konta
27% meczów
27%
ŚredniaStrzały
Na mecz
13.64
Bardzo dobraStrzały celne
Na mecz
3.64
ŚredniaBez gola
Bez strzelenia gola
27%
ZłaRzuty rożne dla
Na mecz
5.73
Bardzo dobraKartki dla
Na mecz
2.45
ŚredniaStatystyki drużyny
2026/2027 • First Division
Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.
Legenda
Vendsyssel Attacking
2026/27
Legends
Vendsyssel Defending
2026/27
Legends
Vendsyssel — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.38
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Vendsyssel — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.38
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Vendsyssel strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 10.02

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 5.01

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 5.01
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 3.32

Kartki dla
Śr. ligi 1.66

Kartki przeciw
Śr. ligi 1.66
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 29.55

Śr. strzały celne
Śr. ligi 9.75

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 32.99
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Vendsyssel 2026/2027 — First Division
Vendsyssel zajmuje obecnie 10th w First Division z 10 punktami w 11 meczach (2W 4D 5L). Vendsyssel strzelił 11 goli i stracił 18 — różnica bramek -7. Średnia 0.91 pkt na mecz plasuje zespół na 10th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Vendsyssel na SmartBet.
Statystyki goli Vendsyssel 2026/2027
Vendsyssel średnio strzela 1.00 i traci 1.64 gola na mecz. Over 2.5 pada w 55% meczów. BTTS w 55% spotkań. U siebie: 0.40 strzelonych · 1.40 straconych. Na wyjeździe: 1.50 strzelonych · 1.83 straconych.
Typy i value bety Vendsyssel 2026/2027
SmartBet generuje typy Vendsyssel na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (55%), BTTS (55%) oraz gol Vendsyssel (73%). Skuteczność u siebie: 20% · Na wyjeździe: 17%. Zobacz wszystkie typy First Division.
Statystyki BTTS i czystych kont Vendsyssel 2026/2027
Obie drużyny strzeliły w 55% meczów Vendsyssel. Czyste konta w 27% spotkań (u siebie 40% · na wyjeździe 17%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Vendsyssel 2026/2027
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 82% meczów Vendsyssel. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 36% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 27%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy First Division.
Forma Vendsyssel 2026/2027
Aktualna forma: LDDLL — 0W 2D 3L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 1W 1D 3L w 5 meczach. Na wyjeździe: 1W 3D 2L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy First Division.
Najczęściej zadawane pytania - Vendsyssel 2026/2027
Ile goli strzelił Vendsyssel w sezonie 2026/2027?
Vendsyssel strzelił 11 goli w 11 meczach — średnio 1.00 na mecz. Stracił 18 (1.64 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli First Division.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Vendsyssel w sezonie 2026/2027?
Over 2.5 goli pada w 55% meczów Vendsyssel — 6 z 11 spotkań w First Division. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Vendsyssel gra następny mecz?
Następny mecz Vendsyssel to Hobro 23.10.2026 o 16:00 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Vendsyssel i terminarz First Division.
Jaki jest wskaźnik BTTS Vendsyssel w sezonie 2026/2027?
Obie drużyny strzeliły w 55% meczów Vendsyssel (6 z 11 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS First Division.
Jaki jest bilans Vendsyssel u siebie w sezonie 2026/2027?
Vendsyssel wygrał 1 z 5 meczów u siebie (20%), zremisował 1 i przegrał 3. Średnio strzela 0.40 i traci 1.40 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Vendsyssel?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Vendsyssel — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela First Division
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 10 | 7 | 3 | 0 | +10 | 24 | |
2 | 11 | 6 | 4 | 1 | +9 | 22 | |
3 | 11 | 5 | 5 | 1 | +11 | 20 | |
4 | 11 | 4 | 3 | 4 | +4 | 15 | |
5 | 11 | 3 | 5 | 3 | -1 | 14 | |
6 | 11 | 3 | 5 | 3 | -1 | 14 | |
7 | 11 | 4 | 2 | 5 | -7 | 14 | |
8 | 11 | 2 | 6 | 3 | -1 | 12 | |
9 | 11 | 2 | 4 | 5 | -5 | 10 | |
10 | 11 | 2 | 4 | 5 | -7 | 10 | |
11 | 10 | 2 | 3 | 5 | -3 | 9 | |
12 | 11 | 1 | 4 | 6 | -9 | 7 |
Informacje o Vendsyssel
Oficjalna nazwa klubu
Vendsyssel
Skrót
Kraj
Denmark
Aktualny trener
Kim Engstrøm
Rok założenia
1886
Stadion
Nord Energi Arena
Adres stadionu
Tørholmsvej 10
Pojemność stadionu
7500
Inne drużyny First Division
Statystyki, typy i mecze · 2026/2027









