
Następny mecz
First Division
Hobro
04.09.2026

Hvidovre
Podsumowanie sezonu
2026/2027 • First Division
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.39
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.39
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
67%
Bardzo dobraPowyżej 2.5 gola
Na mecz
50%
ŚredniaBTTS
Obie drużyny strzelą
67%
Bardzo dobraPosiadanie piłki
Śr. na mecz
46%
DobraCzyste konta
33% meczów
33%
DobraStrzały
Na mecz
16.00
Bardzo dobraStrzały celne
Na mecz
5.33
DobraBez gola
Bez strzelenia gola
0%
Bardzo złaRzuty rożne dla
Na mecz
4.83
DobraKartki dla
Na mecz
0.83
Bardzo złaHvidovre Attacking
2026/27
Legends
Hvidovre Defending
2026/27
Legends
Hvidovre — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.39
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Hvidovre — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.39
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Hvidovre strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 10.81

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 5.41

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 5.41
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 3.00

Kartki dla
Śr. ligi 1.50

Kartki przeciw
Śr. ligi 1.50
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 29.81

Śr. strzały celne
Śr. ligi 9.64

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 32.34
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Hvidovre 2026/2027 — First Division
Hvidovre zajmuje obecnie 2nd w First Division z 14 punktami w 6 meczach (4W 2D 0L). Hvidovre strzelił 10 goli i stracił 5 — różnica bramek +5. Średnia 2.33 pkt na mecz plasuje zespół na 2nd w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Hvidovre na SmartBet.
Statystyki goli Hvidovre 2026/2027
Hvidovre średnio strzela 1.67 i traci 0.83 gola na mecz. Over 2.5 pada w 50% meczów. BTTS w 67% spotkań. U siebie: 2.00 strzelonych · 1.33 straconych. Na wyjeździe: 1.33 strzelonych · 0.33 straconych.
Typy i value bety Hvidovre 2026/2027
SmartBet generuje typy Hvidovre na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (50%), BTTS (67%) oraz gol Hvidovre (100%). Skuteczność u siebie: 67% · Na wyjeździe: 67%. Zobacz wszystkie typy First Division.
Statystyki BTTS i czystych kont Hvidovre 2026/2027
Obie drużyny strzeliły w 67% meczów Hvidovre. Czyste konta w 33% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 67%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Hvidovre 2026/2027
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 67% meczów Hvidovre. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 17% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 67%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy First Division.
Forma Hvidovre 2026/2027
Aktualna forma: WWWDW — 4W 1D 0L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 2W 1D 0L w 3 meczach. Na wyjeździe: 2W 1D 0L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy First Division.
Najczęściej zadawane pytania - Hvidovre 2026/2027
Ile goli strzelił Hvidovre w sezonie 2026/2027?
Hvidovre strzelił 10 goli w 6 meczach — średnio 1.67 na mecz. Stracił 5 (0.83 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli First Division.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Hvidovre w sezonie 2026/2027?
Over 2.5 goli pada w 50% meczów Hvidovre — 3 z 6 spotkań w First Division. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Hvidovre gra następny mecz?
Następny mecz Hvidovre to Hobro 04.09.2026 o 16:00 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Hvidovre i terminarz First Division.
Jaki jest wskaźnik BTTS Hvidovre w sezonie 2026/2027?
Obie drużyny strzeliły w 67% meczów Hvidovre (4 z 6 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS First Division.
Jaki jest bilans Hvidovre u siebie w sezonie 2026/2027?
Hvidovre wygrał 2 z 3 meczów u siebie (67%), zremisował 1 i przegrał 0. Średnio strzela 2.00 i traci 1.33 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Hvidovre?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Hvidovre — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela First Division
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | 4 | 2 | 0 | +6 | 14 | |
2 | 6 | 4 | 2 | 0 | +5 | 14 | |
3 | 6 | 4 | 0 | 2 | +1 | 12 | |
4 | 6 | 2 | 3 | 1 | +5 | 9 | |
5 | 6 | 2 | 3 | 1 | +2 | 9 | |
6 | 6 | 2 | 2 | 2 | -1 | 8 | |
7 | 6 | 2 | 2 | 2 | -2 | 8 | |
8 | 6 | 1 | 3 | 2 | +1 | 6 | |
9 | 6 | 1 | 3 | 2 | -1 | 6 | |
10 | 6 | 1 | 1 | 4 | -2 | 4 | |
11 | 6 | 1 | 1 | 4 | -5 | 4 | |
12 | 6 | 0 | 2 | 4 | -9 | 2 |
Informacje o Hvidovre
Oficjalna nazwa klubu
Hvidovre
Skrót
Kraj
Denmark
Aktualny trener
Martin Retov
Rok założenia
1925
Stadion
Pro Ventilation Arena
Adres stadionu
Sollentuna Allé 1-3
Pojemność stadionu
12000
Inne drużyny First Division
Statystyki, typy i mecze · 2026/2027









