Nowość

Nowy silnik typów jest już dostępny. Zobacz dzisiejsze typy

Vejle Boldklub

Vejle Boldklub Statystyki 2026/2027 First Division

WLDDW

Następny mecz

First DivisionFirst Division
Vejle Boldklub

Vejle Boldklub

24.10.2026

Aarhus Fremad

Aarhus Fremad

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • First Division

Gole strzelone

/ Mecz
2.18
x

Śr. ligi 1.38

Bardzo dobra

Gole stracone

/ Mecz
1.36
x

Śr. ligi 1.38

Średnia

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

55%

Bardzo dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

64%

Dobra

BTTS

Obie drużyny strzelą

64%

Bardzo dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

54%

Bardzo dobra

Czyste konta

36% meczów

36%

Dobra

Strzały

Na mecz

18.91

Bardzo dobra

Strzały celne

Na mecz

6.00

Bardzo dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

18%

Bardzo zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

4.82

Dobra

Kartki dla

Na mecz

1.18

Zła

Statystyki drużyny

2026/2027 • First Division

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Vejle Boldklub Attacking

2026/27

Legends

Vejle Boldklub
League average

Vejle Boldklub Defending

2026/27

Legends

Vejle Boldklub
League average

Vejle Boldklub — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
2.18
x

Śr. ligi 1.38

Bardzo dobra

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
28 min
68 min
41 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
100%
67%
82%
Powyżej 1.5 goli drużyny
80%
50%
64%
Powyżej 2.5 goli drużyny
60%
17%
36%
Bez gola
0%
33%
18%

Vejle Boldklub — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.36
x

Śr. ligi 1.38

Średnia

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
41 min
134 min
66 min
Powyżej 0.5 straconych
100%
33%
64%
Powyżej 1.5 straconych
80%
33%
55%
Powyżej 2.5 straconych
20%
0%
9%
Czyste konto
0%
67%
36%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Vejle Boldklub strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
13%
16 - 30 min
21%
31 - 45 min
17%
46 - 60 min
17%
61 - 75 min
8%
76 - 90 min
25%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
67%
82%
Powyżej 1.5
100%
50%
73%
Powyżej 2.5
100%
33%
64%
Powyżej 3.5
80%
33%
55%
Powyżej 4.5
60%
17%
36%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
100%
33%
64%
Oba zespoły nie strzelą
0%
67%
36%

Statystyki rzutów rożnych

Vejle Boldklub

Śr. łączne rzuty rożne

9.55/ Mecz
x

Śr. ligi 10.02

Średnia

Vejle Boldklub

Rzuty rożne dla

4.82/ Mecz
x

Śr. ligi 5.01

Średnia

Vejle Boldklub

Rzuty rożne przeciw

4.73/ Mecz
x

Śr. ligi 5.01

Średnia

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
100%
67%
82%
Powyżej 8.5
100%
33%
64%
Powyżej 9.5
60%
33%
45%
Powyżej 10.5
40%
33%
36%
Powyżej 11.5
0%
33%
18%
Powyżej 12.5
0%
17%
9%

Statystyki kartek

Vejle Boldklub

Śr. łączne kartki

2.27/ Mecz
x

Śr. ligi 3.32

Bardzo zła

Vejle Boldklub

Kartki dla

1.18/ Mecz
x

Śr. ligi 1.66

Bardzo zła

Vejle Boldklub

Kartki przeciw

1.09/ Mecz
x

Śr. ligi 1.66

Bardzo zła

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
40%
50%
45%
Powyżej 3.5
20%
0%
9%
Powyżej 4.5
20%
0%
9%
Powyżej 5.5
20%
0%
9%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

Vejle Boldklub

Śr. łączne strzały

31.55/ Mecz
x

Śr. ligi 29.55

Średnia

Vejle Boldklub

Śr. strzały celne

10.73/ Mecz
x

Śr. ligi 9.75

Dobra

Vejle Boldklub

Śr. skuteczność strzałów

34%/ Mecz
x

Śr. ligi 32.99

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
100%
83%
91%
Powyżej 7.5
100%
50%
73%
Powyżej 8.5
100%
50%
73%
Powyżej 9.5
100%
33%
64%
Powyżej 10.5
100%
33%
64%
Vejle Boldklub

Statystyki Vejle Boldklub 2026/2027 — First Division

Vejle Boldklub zajmuje obecnie 2nd w First Division z 22 punktami w 11 meczach (6W 4D 1L). Vejle Boldklub strzelił 24 goli i stracił 15 — różnica bramek +9. Średnia 2 pkt na mecz plasuje zespół na 2nd w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Vejle Boldklub na SmartBet.

Statystyki goli Vejle Boldklub 2026/2027

Vejle Boldklub średnio strzela 2.18 i traci 1.36 gola na mecz. Over 2.5 pada w 64% meczów. BTTS w 64% spotkań. U siebie: 3.20 strzelonych · 2.20 straconych. Na wyjeździe: 1.33 strzelonych · 0.67 straconych.

Typy i value bety Vejle Boldklub 2026/2027

SmartBet generuje typy Vejle Boldklub na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (64%), BTTS (64%) oraz gol Vejle Boldklub (82%). Skuteczność u siebie: 60% · Na wyjeździe: 50%. Zobacz wszystkie typy First Division.

Statystyki BTTS i czystych kont Vejle Boldklub 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 64% meczów Vejle Boldklub. Czyste konta w 36% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 67%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Vejle Boldklub 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 82% meczów Vejle Boldklub. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 55% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 55%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy First Division.

Forma Vejle Boldklub 2026/2027

Aktualna forma: WDDLW — 2W 2D 1L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 3W 1D 1L w 5 meczach. Na wyjeździe: 3W 3D 0L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy First Division.

Najczęściej zadawane pytania - Vejle Boldklub 2026/2027

Ile goli strzelił Vejle Boldklub w sezonie 2026/2027?

Vejle Boldklub strzelił 24 goli w 11 meczach — średnio 2.18 na mecz. Stracił 15 (1.36 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli First Division.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Vejle Boldklub w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 64% meczów Vejle Boldklub — 7 z 11 spotkań w First Division. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Vejle Boldklub gra następny mecz?

Następny mecz Vejle Boldklub to Aarhus Fremad 24.10.2026 o 16:30 (Vejle Stadion). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Vejle Boldklub i terminarz First Division.

Jaki jest wskaźnik BTTS Vejle Boldklub w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 64% meczów Vejle Boldklub (7 z 11 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS First Division.

Jaki jest bilans Vejle Boldklub u siebie w sezonie 2026/2027?

Vejle Boldklub wygrał 3 z 5 meczów u siebie (60%), zremisował 1 i przegrał 1. Średnio strzela 3.20 i traci 2.20 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Vejle Boldklub?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Vejle Boldklub — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela First Division

Go to First Division
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
10730+1024
2
11641+922
3
11551+1120
4
11434+415
5
11353-114
6
11353-114
7
11425-714
8
11263-112
9
11245-510
10
11245-710
11
10235-39
12
11146-97
Nadchodzące
24 paź
H
Aarhus FremadAarhus Fremad
1 lis
A
VendsysselVendsyssel
6 lis
H
FredericiaFredericia
21 lis
H
HB KøgeHB Køge
27 lis
A
Akademisk BoldklubAkademisk Boldklub

Informacje o Vejle Boldklub

Oficjalna nazwa klubu

Vejle Boldklub

Skrót

Kraj

Denmark

Aktualny trener

Claus Nørgaard

Rok założenia

1891

Stadion

Vejle Stadion

Adres stadionu

Roms Hule 3

Pojemność stadionu

10418

Inne drużyny First Division

Statystyki, typy i mecze · 2026/2027

Mecze
Typy
Value Bets
Generator