
Następny mecz

Willem II
05.09.2026

Excelsior
Podsumowanie sezonu
2026/2027 • Eredivisie
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 2.02
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 2.02
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
67%
Bardzo dobraPowyżej 2.5 gola
Na mecz
100%
Bardzo dobraBTTS
Obie drużyny strzelą
67%
Bardzo dobraPosiadanie piłki
Śr. na mecz
46%
DobraCzyste konta
33% meczów
33%
DobraStrzały
Na mecz
12.67
DobraStrzały celne
Na mecz
5.33
DobraBez gola
Bez strzelenia gola
0%
Bardzo złaRzuty rożne dla
Na mecz
5.00
DobraKartki dla
Na mecz
1.00
ZłaExcelsior Attacking
2026/27
Legends
Excelsior Defending
2026/27
Legends
Excelsior — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 2.02
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Excelsior — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 2.02
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Excelsior strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 10.97

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 5.49

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 5.49
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 2.33

Kartki dla
Śr. ligi 1.17

Kartki przeciw
Śr. ligi 1.17
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 29.94

Śr. strzały celne
Śr. ligi 10.76

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 35.94
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Excelsior 2026/2027 — Eredivisie
Excelsior zajmuje obecnie 9th w Eredivisie z 6 punktami w 3 meczach (2W 0D 1L). Excelsior strzelił 7 goli i stracił 3 — różnica bramek +4. Średnia 2 pkt na mecz plasuje zespół na 7th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Excelsior na SmartBet.
Statystyki goli Excelsior 2026/2027
Excelsior średnio strzela 2.33 i traci 1.00 gola na mecz. Over 2.5 pada w 100% meczów. BTTS w 67% spotkań. U siebie: 1.50 strzelonych · 1.50 straconych. Na wyjeździe: 4.00 strzelonych · 0.00 straconych.
Typy i value bety Excelsior 2026/2027
SmartBet generuje typy Excelsior na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (100%), BTTS (67%) oraz gol Excelsior (100%). Skuteczność u siebie: 50% · Na wyjeździe: 100%. Zobacz wszystkie typy Eredivisie.
Statystyki BTTS i czystych kont Excelsior 2026/2027
Obie drużyny strzeliły w 67% meczów Excelsior. Czyste konta w 33% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 100%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Excelsior 2026/2027
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 100% meczów Excelsior. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 33% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 67%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Eredivisie.
Forma Excelsior 2026/2027
Aktualna forma: WLW — 2W 0D 1L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 1W 0D 1L w 2 meczach. Na wyjeździe: 1W 0D 0L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Eredivisie.
Najczęściej zadawane pytania - Excelsior 2026/2027
Ile goli strzelił Excelsior w sezonie 2026/2027?
Excelsior strzelił 7 goli w 3 meczach — średnio 2.33 na mecz. Stracił 3 (1.00 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Eredivisie.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Excelsior w sezonie 2026/2027?
Over 2.5 goli pada w 100% meczów Excelsior — 3 z 3 spotkań w Eredivisie. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Excelsior gra następny mecz?
Następny mecz Excelsior to Willem II 05.09.2026 o 19:00 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Excelsior i terminarz Eredivisie.
Jaki jest wskaźnik BTTS Excelsior w sezonie 2026/2027?
Obie drużyny strzeliły w 67% meczów Excelsior (2 z 3 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Eredivisie.
Jaki jest bilans Excelsior u siebie w sezonie 2026/2027?
Excelsior wygrał 1 z 2 meczów u siebie (50%), zremisował 0 i przegrał 1. Średnio strzela 1.50 i traci 1.50 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Excelsior?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Excelsior — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela Eredivisie
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | 4 | 0 | 0 | +10 | 12 | |
2 | 4 | 3 | 1 | 0 | +10 | 10 | |
3 | 4 | 2 | 2 | 0 | +4 | 8 | |
4 | 3 | 2 | 1 | 0 | +6 | 7 | |
5 | 4 | 2 | 1 | 1 | +2 | 7 | |
6 | 4 | 2 | 1 | 1 | +1 | 7 | |
7 | 3 | 2 | 0 | 1 | +4 | 6 | |
8 | 3 | 2 | 0 | 1 | +4 | 6 | |
9 | 3 | 2 | 0 | 1 | +4 | 6 | |
10 | 4 | 2 | 0 | 2 | -1 | 6 | |
11 | 4 | 1 | 2 | 1 | -1 | 5 | |
12 | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 4 | |
13 | 4 | 1 | 0 | 3 | -4 | 3 | |
14 | 3 | 1 | 0 | 2 | -5 | 3 | |
15 | 3 | 0 | 1 | 2 | -6 | 1 | |
16 | 4 | 0 | 1 | 3 | -7 | 1 | |
17 | 4 | 0 | 1 | 3 | -9 | 1 | |
18 | 4 | 0 | 0 | 4 | -12 | 0 |
Informacje o Excelsior
Oficjalna nazwa klubu
Excelsior
Skrót
EXC
Kraj
Netherlands
Aktualny trener
Ruben den Uil
Rok założenia
1902
Stadion
Van Donge & De Roo Stadion
Adres stadionu
Honingerdijk 110
Pojemność stadionu
4500
Inne drużyny Eredivisie
Statystyki, typy i mecze · 2026/2027















