
Następny mecz

Telstar
06.09.2026

SC Cambuur
Podsumowanie sezonu
2026/2027 • Eredivisie
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 2.02
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 2.02
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
33%
ŚredniaPowyżej 2.5 gola
Na mecz
100%
Bardzo dobraBTTS
Obie drużyny strzelą
67%
Bardzo dobraPosiadanie piłki
Śr. na mecz
44%
DobraCzyste konta
0% meczów
0%
Bardzo złaStrzały
Na mecz
8.33
ŚredniaStrzały celne
Na mecz
2.67
ZłaBez gola
Bez strzelenia gola
33%
ZłaRzuty rożne dla
Na mecz
5.00
DobraKartki dla
Na mecz
1.00
ZłaTelstar Attacking
2026/27
Legends
Telstar Defending
2026/27
Legends
Telstar — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 2.02
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Telstar — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 2.02
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Telstar strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 10.97

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 5.49

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 5.49
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 2.33

Kartki dla
Śr. ligi 1.17

Kartki przeciw
Śr. ligi 1.17
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 29.94

Śr. strzały celne
Śr. ligi 10.76

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 35.94
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Telstar 2026/2027 — Eredivisie
Telstar zajmuje obecnie 14th w Eredivisie z 3 punktami w 3 meczach (1W 0D 2L). Telstar strzelił 3 goli i stracił 8 — różnica bramek -5. Średnia 1 pkt na mecz plasuje zespół na 13th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Telstar na SmartBet.
Statystyki goli Telstar 2026/2027
Telstar średnio strzela 1.00 i traci 2.67 gola na mecz. Over 2.5 pada w 100% meczów. BTTS w 67% spotkań. U siebie: 0.50 strzelonych · 3.50 straconych. Na wyjeździe: 2.00 strzelonych · 1.00 straconych.
Typy i value bety Telstar 2026/2027
SmartBet generuje typy Telstar na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (100%), BTTS (67%) oraz gol Telstar (67%). Skuteczność u siebie: 0% · Na wyjeździe: 100%. Zobacz wszystkie typy Eredivisie.
Statystyki BTTS i czystych kont Telstar 2026/2027
Obie drużyny strzeliły w 67% meczów Telstar. Czyste konta w 0% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Telstar 2026/2027
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 100% meczów Telstar. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 33% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 33%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Eredivisie.
Forma Telstar 2026/2027
Aktualna forma: WLL — 1W 0D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 0W 0D 2L w 2 meczach. Na wyjeździe: 1W 0D 0L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Eredivisie.
Najczęściej zadawane pytania - Telstar 2026/2027
Ile goli strzelił Telstar w sezonie 2026/2027?
Telstar strzelił 3 goli w 3 meczach — średnio 1.00 na mecz. Stracił 8 (2.67 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Eredivisie.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Telstar w sezonie 2026/2027?
Over 2.5 goli pada w 100% meczów Telstar — 3 z 3 spotkań w Eredivisie. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Telstar gra następny mecz?
Następny mecz Telstar to SC Cambuur 06.09.2026 o 12:30 (BUKO Stadion). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Telstar i terminarz Eredivisie.
Jaki jest wskaźnik BTTS Telstar w sezonie 2026/2027?
Obie drużyny strzeliły w 67% meczów Telstar (2 z 3 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Eredivisie.
Jaki jest bilans Telstar u siebie w sezonie 2026/2027?
Telstar wygrał 0 z 2 meczów u siebie (0%), zremisował 0 i przegrał 2. Średnio strzela 0.50 i traci 3.50 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Telstar?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Telstar — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela Eredivisie
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | 4 | 0 | 0 | +10 | 12 | |
2 | 4 | 3 | 1 | 0 | +10 | 10 | |
3 | 4 | 2 | 2 | 0 | +4 | 8 | |
4 | 3 | 2 | 1 | 0 | +6 | 7 | |
5 | 4 | 2 | 1 | 1 | +2 | 7 | |
6 | 4 | 2 | 1 | 1 | +1 | 7 | |
7 | 3 | 2 | 0 | 1 | +4 | 6 | |
8 | 3 | 2 | 0 | 1 | +4 | 6 | |
9 | 3 | 2 | 0 | 1 | +4 | 6 | |
10 | 4 | 2 | 0 | 2 | -1 | 6 | |
11 | 4 | 1 | 2 | 1 | -1 | 5 | |
12 | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 4 | |
13 | 4 | 1 | 0 | 3 | -4 | 3 | |
14 | 3 | 1 | 0 | 2 | -5 | 3 | |
15 | 3 | 0 | 1 | 2 | -6 | 1 | |
16 | 4 | 0 | 1 | 3 | -7 | 1 | |
17 | 4 | 0 | 1 | 3 | -9 | 1 | |
18 | 4 | 0 | 0 | 4 | -12 | 0 |
Informacje o Telstar
Oficjalna nazwa klubu
Telstar
Skrót
TEL
Kraj
Netherlands
Aktualny trener
Hendrikus Albertus Brugge
Rok założenia
1912
Stadion
BUKO Stadion
Adres stadionu
Tolsduinerlaan 10a
Pojemność stadionu
3200
Inne drużyny Eredivisie
Statystyki, typy i mecze · 2026/2027















