SC Heerenveen

SC Heerenveen Statystyki 2026/2027 Eredivisie

WWWWL

Następny mecz

EredivisieEredivisie
SC Heerenveen

SC Heerenveen

08.11.2026

Feyenoord

Feyenoord

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • Eredivisie

Gole strzelone

/ Mecz
1.73
x

Śr. ligi 1.91

Średnia

Gole stracone

/ Mecz
1.18
x

Śr. ligi 1.91

Bardzo zła

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

45%

Dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

55%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

36%

Średnia

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

51%

Dobra

Czyste konta

45% meczów

45%

Bardzo dobra

Strzały

Na mecz

14.64

Bardzo dobra

Strzały celne

Na mecz

5.45

Dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

27%

Zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

4.82

Dobra

Kartki dla

Na mecz

1.09

Zła

Statystyki drużyny

2026/2027 • Eredivisie

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

SC Heerenveen Attacking

2026/27

Legends

SC Heerenveen
League average

SC Heerenveen Defending

2026/27

Legends

SC Heerenveen
League average

SC Heerenveen — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.73
x

Śr. ligi 1.91

Średnia

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
68 min
41 min
52 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
67%
80%
73%
Powyżej 1.5 goli drużyny
33%
80%
55%
Powyżej 2.5 goli drużyny
17%
40%
27%
Bez gola
33%
20%
27%

SC Heerenveen — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.18
x

Śr. ligi 1.91

Bardzo zła

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
108 min
56 min
76 min
Powyżej 0.5 straconych
33%
80%
55%
Powyżej 1.5 straconych
33%
80%
55%
Powyżej 2.5 straconych
17%
0%
9%
Czyste konto
67%
20%
45%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy SC Heerenveen strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
5%
16 - 30 min
21%
31 - 45 min
11%
46 - 60 min
21%
61 - 75 min
21%
76 - 90 min
21%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
83%
100%
91%
Powyżej 1.5
50%
100%
73%
Powyżej 2.5
33%
80%
55%
Powyżej 3.5
33%
80%
55%
Powyżej 4.5
17%
20%
18%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
17%
60%
36%
Oba zespoły nie strzelą
83%
40%
64%

Statystyki rzutów rożnych

SC Heerenveen

Śr. łączne rzuty rożne

10.18/ Mecz
x

Śr. ligi 10.30

Średnia

SC Heerenveen

Rzuty rożne dla

4.82/ Mecz
x

Śr. ligi 5.15

Średnia

SC Heerenveen

Rzuty rożne przeciw

5.36/ Mecz
x

Śr. ligi 5.15

Średnia

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
67%
100%
82%
Powyżej 8.5
50%
100%
73%
Powyżej 9.5
50%
60%
55%
Powyżej 10.5
50%
20%
36%
Powyżej 11.5
50%
20%
36%
Powyżej 12.5
17%
20%
18%

Statystyki kartek

SC Heerenveen

Śr. łączne kartki

2.55/ Mecz
x

Śr. ligi 2.95

Zła

SC Heerenveen

Kartki dla

1.09/ Mecz
x

Śr. ligi 1.48

Bardzo zła

SC Heerenveen

Kartki przeciw

1.45/ Mecz
x

Śr. ligi 1.48

Średnia

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
67%
40%
55%
Powyżej 3.5
17%
20%
18%
Powyżej 4.5
17%
0%
9%
Powyżej 5.5
17%
0%
9%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

SC Heerenveen

Śr. łączne strzały

30.55/ Mecz
x

Śr. ligi 29.80

Średnia

SC Heerenveen

Śr. strzały celne

9.09/ Mecz
x

Śr. ligi 10.48

Zła

SC Heerenveen

Śr. skuteczność strzałów

30%/ Mecz
x

Śr. ligi 35.17

Bardzo zła

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
83%
100%
91%
Powyżej 7.5
67%
80%
73%
Powyżej 8.5
33%
80%
55%
Powyżej 9.5
33%
40%
36%
Powyżej 10.5
33%
40%
36%
SC Heerenveen

Statystyki SC Heerenveen 2026/2027 — Eredivisie

SC Heerenveen zajmuje obecnie 7th w Eredivisie z 18 punktami w 11 meczach (5W 3D 3L). SC Heerenveen strzelił 19 goli i stracił 13 — różnica bramek +6. Średnia 1.64 pkt na mecz plasuje zespół na 7th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy SC Heerenveen na SmartBet.

Statystyki goli SC Heerenveen 2026/2027

SC Heerenveen średnio strzela 1.73 i traci 1.18 gola na mecz. Over 2.5 pada w 55% meczów. BTTS w 36% spotkań. U siebie: 1.33 strzelonych · 0.83 straconych. Na wyjeździe: 2.20 strzelonych · 1.60 straconych.

Typy i value bety SC Heerenveen 2026/2027

SmartBet generuje typy SC Heerenveen na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (55%), BTTS (36%) oraz gol SC Heerenveen (73%). Skuteczność u siebie: 50% · Na wyjeździe: 40%. Zobacz wszystkie typy Eredivisie.

Statystyki BTTS i czystych kont SC Heerenveen 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 36% meczów SC Heerenveen. Czyste konta w 45% spotkań (u siebie 67% · na wyjeździe 20%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy SC Heerenveen 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 55% meczów SC Heerenveen. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 27% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 55%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Eredivisie.

Forma SC Heerenveen 2026/2027

Aktualna forma: WLWWW — 4W 0D 1L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 3W 1D 2L w 6 meczach. Na wyjeździe: 2W 2D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Eredivisie.

Najczęściej zadawane pytania - SC Heerenveen 2026/2027

Ile goli strzelił SC Heerenveen w sezonie 2026/2027?

SC Heerenveen strzelił 19 goli w 11 meczach — średnio 1.73 na mecz. Stracił 13 (1.18 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Eredivisie.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli SC Heerenveen w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 55% meczów SC Heerenveen — 6 z 11 spotkań w Eredivisie. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy SC Heerenveen gra następny mecz?

Następny mecz SC Heerenveen to Feyenoord 08.11.2026 o 11:15 (Abe Lenstra Stadion). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze SC Heerenveen i terminarz Eredivisie.

Jaki jest wskaźnik BTTS SC Heerenveen w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 36% meczów SC Heerenveen (4 z 11 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Eredivisie.

Jaki jest bilans SC Heerenveen u siebie w sezonie 2026/2027?

SC Heerenveen wygrał 3 z 6 meczów u siebie (50%), zremisował 1 i przegrał 2. Średnio strzela 1.33 i traci 0.83 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze SC Heerenveen?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz SC Heerenveen — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Eredivisie

Go to Eredivisie
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
11740+2125
2
11731+1724
3
11722+2223
4
11722+1823
5
11623+720
6
11542019
7
11533+618
8
11434+215
9
11434+115
10
11353-414
11
11335-612
12
11335-1212
13
11254-211
14
11326-1111
15
11326-1211
16
11236-79
17
11137-116
18
11029-292
Nadchodzące
8 lis
H
FeyenoordFeyenoord
21 lis
A
FC GroningenFC Groningen
29 lis
A
Fortuna SittardFortuna Sittard
1 gru
H
De TreffersDe Treffers
6 gru
H
SC CambuurSC Cambuur

Informacje o SC Heerenveen

Oficjalna nazwa klubu

SC Heerenveen

Skrót

HEE

Kraj

Netherlands

Aktualny trener

Robin Veldman

Rok założenia

1920

Stadion

Abe Lenstra Stadion

Adres stadionu

Abe Lenstra Boulevard 23Q

Pojemność stadionu

27224

Mecze
Typy
Value Bets
Generator