LASK UEFA U19

LASK UEFA U19 Statystyki 2026/2027 UEFA Youth League

LD

Następny mecz

UEFA Youth LeagueUEFA Youth League
Sporting CP U19

Sporting CP U19

21.10.2026

LASK UEFA U19

LASK UEFA U19

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • UEFA Youth League

Gole strzelone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.93

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
2.00
x

Śr. ligi 1.93

Średnia

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

0%

Bardzo zła

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

50%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

50%

Dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

43%

Dobra

Czyste konta

50% meczów

50%

Bardzo dobra

Strzały

Na mecz

8.00

Średnia

Strzały celne

Na mecz

5.00

Dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

50%

Średnia

Rzuty rożne dla

Na mecz

3.50

Średnia

Kartki dla

Na mecz

4.50

Bardzo dobra

Statystyki drużyny

2026/2027 • UEFA Youth League

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

LASK UEFA U19 Attacking

2026/27

Legends

LASK UEFA U19
League average

LASK UEFA U19 Defending

2026/27

Legends

LASK UEFA U19
League average

LASK UEFA U19 — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.93

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
45 min
0 min
90 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
100%
0%
50%
Powyżej 1.5 goli drużyny
100%
0%
50%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Bez gola
0%
100%
50%

LASK UEFA U19 — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
2.00
x

Śr. ligi 1.93

Średnia

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
23 min
0 min
45 min
Powyżej 0.5 straconych
100%
0%
50%
Powyżej 1.5 straconych
100%
0%
50%
Powyżej 2.5 straconych
100%
0%
50%
Czyste konto
0%
100%
50%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy LASK UEFA U19 strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
0%
16 - 30 min
50%
31 - 45 min
0%
46 - 60 min
50%
61 - 75 min
0%
76 - 90 min
0%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
0%
50%
Powyżej 1.5
100%
0%
50%
Powyżej 2.5
100%
0%
50%
Powyżej 3.5
100%
0%
50%
Powyżej 4.5
100%
0%
50%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
100%
0%
50%
Oba zespoły nie strzelą
0%
100%
50%

Statystyki rzutów rożnych

LASK UEFA U19

Śr. łączne rzuty rożne

12.00/ Mecz
x

Śr. ligi 9.70

Bardzo dobra

LASK UEFA U19

Rzuty rożne dla

3.50/ Mecz
x

Śr. ligi 4.85

Bardzo zła

LASK UEFA U19

Rzuty rożne przeciw

8.50/ Mecz
x

Śr. ligi 4.85

Bardzo dobra

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
100%
100%
100%
Powyżej 8.5
100%
100%
100%
Powyżej 9.5
100%
100%
100%
Powyżej 10.5
100%
100%
100%
Powyżej 11.5
100%
0%
50%
Powyżej 12.5
100%
0%
50%

Statystyki kartek

LASK UEFA U19

Śr. łączne kartki

9.00/ Mecz
x

Śr. ligi 3.18

Bardzo dobra

LASK UEFA U19

Kartki dla

4.50/ Mecz
x

Śr. ligi 1.59

Bardzo dobra

LASK UEFA U19

Kartki przeciw

4.50/ Mecz
x

Śr. ligi 1.59

Bardzo dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
100%
100%
100%
Powyżej 3.5
100%
100%
100%
Powyżej 4.5
100%
100%
100%
Powyżej 5.5
100%
100%
100%
Powyżej 6.5
100%
100%
100%

Statystyki strzałów

LASK UEFA U19

Śr. łączne strzały

17.00/ Mecz
x

Śr. ligi 26.64

Bardzo zła

LASK UEFA U19

Śr. strzały celne

10.00/ Mecz
x

Śr. ligi 11.29

Zła

LASK UEFA U19

Śr. skuteczność strzałów

59%/ Mecz
x

Śr. ligi 42.38

Bardzo dobra

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
100%
100%
100%
Powyżej 7.5
100%
100%
100%
Powyżej 8.5
100%
100%
100%
Powyżej 9.5
100%
0%
50%
Powyżej 10.5
100%
0%
50%
LASK UEFA U19

Statystyki LASK UEFA U19 2026/2027 — UEFA Youth League

LASK UEFA U19 zajmuje obecnie 28th w UEFA Youth League z 1 punktami w 2 meczach (0W 1D 1L). LASK UEFA U19 strzelił 2 goli i stracił 4 — różnica bramek -2. Średnia 0.5 pkt na mecz plasuje zespół na 28th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy LASK UEFA U19 na SmartBet.

Statystyki goli LASK UEFA U19 2026/2027

LASK UEFA U19 średnio strzela 1.00 i traci 2.00 gola na mecz. Over 2.5 pada w 50% meczów. BTTS w 50% spotkań. U siebie: 2.00 strzelonych · 4.00 straconych. Na wyjeździe: 0.00 strzelonych · 0.00 straconych.

Typy i value bety LASK UEFA U19 2026/2027

SmartBet generuje typy LASK UEFA U19 na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (50%), BTTS (50%) oraz gol LASK UEFA U19 (50%). Skuteczność u siebie: 0% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy UEFA Youth League.

Statystyki BTTS i czystych kont LASK UEFA U19 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 50% meczów LASK UEFA U19. Czyste konta w 50% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 100%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy LASK UEFA U19 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 50% meczów LASK UEFA U19. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 0% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 50%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy UEFA Youth League.

Forma LASK UEFA U19 2026/2027

Aktualna forma: DL — 0W 1D 1L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 0W 0D 1L w 1 meczach. Na wyjeździe: 0W 1D 0L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy UEFA Youth League.

Najczęściej zadawane pytania - LASK UEFA U19 2026/2027

Ile goli strzelił LASK UEFA U19 w sezonie 2026/2027?

LASK UEFA U19 strzelił 2 goli w 2 meczach — średnio 1.00 na mecz. Stracił 4 (2.00 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli UEFA Youth League.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli LASK UEFA U19 w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 50% meczów LASK UEFA U19 — 1 z 2 spotkań w UEFA Youth League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy LASK UEFA U19 gra następny mecz?

Następny mecz LASK UEFA U19 to Sporting CP U19 21.10.2026 o 13:00 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze LASK UEFA U19 i terminarz UEFA Youth League.

Jaki jest wskaźnik BTTS LASK UEFA U19 w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 50% meczów LASK UEFA U19 (1 z 2 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS UEFA Youth League.

Jaki jest bilans LASK UEFA U19 u siebie w sezonie 2026/2027?

LASK UEFA U19 wygrał 0 z 1 meczów u siebie (0%), zremisował 0 i przegrał 1. Średnio strzela 2.00 i traci 4.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze LASK UEFA U19?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz LASK UEFA U19 — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela UEFA Youth League

Go to UEFA Youth League
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
2200+76
2
2200+66
3
2200+66
4
2200+46
5
2200+46
6
2200+26
7
2110+54
8
2110+34
9
2110+24
10
2110+24
11
2110+14
12
2110+14
13
2101+43
14
2101+43
15
2101+33
16
2101+23
17
2101+13
18
210103
19
210103
20
210103
21
2101-13
22
2101-33
23
2101-33
24
2101-43
25
2011-11
26
2011-11
27
2011-11
28
2011-21
29
2011-31
30
2011-51
31
2002-20
32
2002-30
33
2002-40
34
2002-60
35
2002-80
36
2002-100
Nadchodzące
21 paź
A
Sporting CP U19Sporting CP U19
24 lis
A
Bodø / Glimt U19Bodø / Glimt U19
9 gru
H
Fenerbahçe U19Fenerbahçe U19

Informacje o LASK UEFA U19

Oficjalna nazwa klubu

LASK UEFA U19

Skrót

Kraj

Austria

Aktualny trener

-

Rok założenia

Stadion

-

Adres stadionu

-

Pojemność stadionu

-

Mecze
Typy
Value Bets
Generator