Fenerbahçe U19

Fenerbahçe U19 Statystyki 2026/2027 UEFA Youth League

LL

Następny mecz

UEFA Youth LeagueUEFA Youth League
Fenerbahçe U19

Fenerbahçe U19

20.10.2026

Slavia Prague U19

Slavia Prague U19

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • UEFA Youth League

Gole strzelone

/ Mecz
1.50
x

Śr. ligi 1.93

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
3.00
x

Śr. ligi 1.93

Bardzo dobra

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

0%

Bardzo zła

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

100%

Bardzo dobra

BTTS

Obie drużyny strzelą

100%

Bardzo dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

49%

Dobra

Czyste konta

0% meczów

0%

Bardzo zła

Strzały

Na mecz

7.00

Średnia

Strzały celne

Na mecz

3.00

Średnia

Bez gola

Bez strzelenia gola

0%

Bardzo zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

3.00

Średnia

Kartki dla

Na mecz

3.50

Dobra

Statystyki drużyny

2026/2027 • UEFA Youth League

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Fenerbahçe U19 Attacking

2026/27

Legends

Fenerbahçe U19
League average

Fenerbahçe U19 Defending

2026/27

Legends

Fenerbahçe U19
League average

Fenerbahçe U19 — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.50
x

Śr. ligi 1.93

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
45 min
90 min
60 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
100%
100%
100%
Powyżej 1.5 goli drużyny
100%
0%
50%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Bez gola
0%
0%
0%

Fenerbahçe U19 — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
3.00
x

Śr. ligi 1.93

Bardzo dobra

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
23 min
45 min
30 min
Powyżej 0.5 straconych
100%
100%
100%
Powyżej 1.5 straconych
100%
100%
100%
Powyżej 2.5 straconych
100%
0%
50%
Czyste konto
0%
0%
0%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Fenerbahçe U19 strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
0%
16 - 30 min
33%
31 - 45 min
33%
46 - 60 min
0%
61 - 75 min
0%
76 - 90 min
33%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
100%
100%
100%
Powyżej 2.5
100%
100%
100%
Powyżej 3.5
100%
0%
50%
Powyżej 4.5
100%
0%
50%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
100%
100%
100%
Oba zespoły nie strzelą
0%
0%
0%

Statystyki rzutów rożnych

Fenerbahçe U19

Śr. łączne rzuty rożne

7.50/ Mecz
x

Śr. ligi 9.70

Bardzo zła

Fenerbahçe U19

Rzuty rożne dla

3.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.85

Bardzo zła

Fenerbahçe U19

Rzuty rożne przeciw

4.50/ Mecz
x

Śr. ligi 4.85

Średnia

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
0%
100%
50%
Powyżej 8.5
0%
0%
0%
Powyżej 9.5
0%
0%
0%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Powyżej 11.5
0%
0%
0%
Powyżej 12.5
0%
0%
0%

Statystyki kartek

Fenerbahçe U19

Śr. łączne kartki

7.50/ Mecz
x

Śr. ligi 3.18

Bardzo dobra

Fenerbahçe U19

Kartki dla

3.50/ Mecz
x

Śr. ligi 1.59

Bardzo dobra

Fenerbahçe U19

Kartki przeciw

4.00/ Mecz
x

Śr. ligi 1.59

Bardzo dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
100%
100%
100%
Powyżej 3.5
100%
100%
100%
Powyżej 4.5
100%
100%
100%
Powyżej 5.5
100%
0%
50%
Powyżej 6.5
100%
0%
50%

Statystyki strzałów

Fenerbahçe U19

Śr. łączne strzały

21.50/ Mecz
x

Śr. ligi 26.64

Bardzo zła

Fenerbahçe U19

Śr. strzały celne

8.50/ Mecz
x

Śr. ligi 11.29

Bardzo zła

Fenerbahçe U19

Śr. skuteczność strzałów

40%/ Mecz
x

Śr. ligi 42.38

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
100%
0%
50%
Powyżej 7.5
100%
0%
50%
Powyżej 8.5
100%
0%
50%
Powyżej 9.5
100%
0%
50%
Powyżej 10.5
100%
0%
50%
Fenerbahçe U19

Statystyki Fenerbahçe U19 2026/2027 — UEFA Youth League

Fenerbahçe U19 zajmuje obecnie 32nd w UEFA Youth League z 0 punktami w 2 meczach (0W 0D 2L). Fenerbahçe U19 strzelił 3 goli i stracił 6 — różnica bramek -3. Średnia 0 pkt na mecz plasuje zespół na 32nd w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Fenerbahçe U19 na SmartBet.

Statystyki goli Fenerbahçe U19 2026/2027

Fenerbahçe U19 średnio strzela 1.50 i traci 3.00 gola na mecz. Over 2.5 pada w 100% meczów. BTTS w 100% spotkań. U siebie: 2.00 strzelonych · 4.00 straconych. Na wyjeździe: 1.00 strzelonych · 2.00 straconych.

Typy i value bety Fenerbahçe U19 2026/2027

SmartBet generuje typy Fenerbahçe U19 na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (100%), BTTS (100%) oraz gol Fenerbahçe U19 (100%). Skuteczność u siebie: 0% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy UEFA Youth League.

Statystyki BTTS i czystych kont Fenerbahçe U19 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 100% meczów Fenerbahçe U19. Czyste konta w 0% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Fenerbahçe U19 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 100% meczów Fenerbahçe U19. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 50% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 100%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy UEFA Youth League.

Forma Fenerbahçe U19 2026/2027

Aktualna forma: LL — 0W 0D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 0W 0D 1L w 1 meczach. Na wyjeździe: 0W 0D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy UEFA Youth League.

Najczęściej zadawane pytania - Fenerbahçe U19 2026/2027

Ile goli strzelił Fenerbahçe U19 w sezonie 2026/2027?

Fenerbahçe U19 strzelił 3 goli w 2 meczach — średnio 1.50 na mecz. Stracił 6 (3.00 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli UEFA Youth League.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Fenerbahçe U19 w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 100% meczów Fenerbahçe U19 — 2 z 2 spotkań w UEFA Youth League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Fenerbahçe U19 gra następny mecz?

Następny mecz Fenerbahçe U19 to Slavia Prague U19 20.10.2026 o 11:00 (Gospodarz). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Fenerbahçe U19 i terminarz UEFA Youth League.

Jaki jest wskaźnik BTTS Fenerbahçe U19 w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 100% meczów Fenerbahçe U19 (2 z 2 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS UEFA Youth League.

Jaki jest bilans Fenerbahçe U19 u siebie w sezonie 2026/2027?

Fenerbahçe U19 wygrał 0 z 1 meczów u siebie (0%), zremisował 0 i przegrał 1. Średnio strzela 2.00 i traci 4.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Fenerbahçe U19?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Fenerbahçe U19 — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela UEFA Youth League

Go to UEFA Youth League
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
2200+76
2
2200+66
3
2200+66
4
2200+46
5
2200+46
6
2200+26
7
2110+54
8
2110+34
9
2110+24
10
2110+24
11
2110+14
12
2110+14
13
2101+43
14
2101+43
15
2101+33
16
2101+23
17
2101+13
18
210103
19
210103
20
210103
21
2101-13
22
2101-33
23
2101-33
24
2101-43
25
2011-11
26
2011-11
27
2011-11
28
2011-21
29
2011-31
30
2011-51
31
2002-20
32
2002-30
33
2002-40
34
2002-60
35
2002-80
36
2002-100
Nadchodzące
20 paź
H
Slavia Prague U19Slavia Prague U19
4 lis
H
Liverpool U19Liverpool U19
9 gru
A
LASK UEFA U19LASK UEFA U19

Informacje o Fenerbahçe U19

Oficjalna nazwa klubu

Fenerbahçe U19

Skrót

Kraj

Turkey

Aktualny trener

Serkan Yeğin

Rok założenia

Stadion

-

Adres stadionu

-

Pojemność stadionu

-

Mecze
Typy
Value Bets
Generator