Real Betis U19

Real Betis U19 Statystyki 2026/2027 UEFA Youth League

WDLWW

Następny mecz

UEFA Youth LeagueUEFA Youth League
Real Betis U19

Real Betis U19

21.10.2026

Feyenoord U19

Feyenoord U19

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • UEFA Youth League

Gole strzelone

/ Mecz
2.50
x

Śr. ligi 1.93

Bardzo dobra

Gole stracone

/ Mecz
0.00
x

Śr. ligi 1.93

Bardzo zła

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

50%

Dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

50%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

0%

Bardzo zła

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

59%

Bardzo dobra

Czyste konta

100% meczów

100%

Bardzo dobra

Strzały

Na mecz

31.00

Bardzo dobra

Strzały celne

Na mecz

9.00

Bardzo dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

50%

Średnia

Rzuty rożne dla

Na mecz

7.00

Bardzo dobra

Kartki dla

Na mecz

3.00

Dobra

Statystyki drużyny

2026/2027 • UEFA Youth League

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Real Betis U19 Attacking

2026/27

Legends

Real Betis U19
League average

Real Betis U19 Defending

2026/27

Legends

Real Betis U19
League average

Real Betis U19 — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
2.50
x

Śr. ligi 1.93

Bardzo dobra

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
18 min
0 min
36 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
100%
0%
50%
Powyżej 1.5 goli drużyny
100%
0%
50%
Powyżej 2.5 goli drużyny
100%
0%
50%
Bez gola
0%
100%
50%

Real Betis U19 — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
0.00
x

Śr. ligi 1.93

Bardzo zła

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
0 min
0 min
0 min
Powyżej 0.5 straconych
0%
0%
0%
Powyżej 1.5 straconych
0%
0%
0%
Powyżej 2.5 straconych
0%
0%
0%
Czyste konto
100%
100%
100%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Real Betis U19 strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
0%
16 - 30 min
0%
31 - 45 min
20%
46 - 60 min
60%
61 - 75 min
20%
76 - 90 min
0%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
0%
50%
Powyżej 1.5
100%
0%
50%
Powyżej 2.5
100%
0%
50%
Powyżej 3.5
100%
0%
50%
Powyżej 4.5
100%
0%
50%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
0%
0%
0%
Oba zespoły nie strzelą
100%
100%
100%

Statystyki rzutów rożnych

Real Betis U19

Śr. łączne rzuty rożne

10.50/ Mecz
x

Śr. ligi 9.70

Średnia

Real Betis U19

Rzuty rożne dla

7.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.85

Bardzo dobra

Real Betis U19

Rzuty rożne przeciw

3.50/ Mecz
x

Śr. ligi 4.85

Bardzo zła

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
100%
100%
100%
Powyżej 8.5
100%
100%
100%
Powyżej 9.5
100%
100%
100%
Powyżej 10.5
0%
100%
50%
Powyżej 11.5
0%
0%
0%
Powyżej 12.5
0%
0%
0%

Statystyki kartek

Real Betis U19

Śr. łączne kartki

8.00/ Mecz
x

Śr. ligi 3.18

Bardzo dobra

Real Betis U19

Kartki dla

3.00/ Mecz
x

Śr. ligi 1.59

Bardzo dobra

Real Betis U19

Kartki przeciw

5.00/ Mecz
x

Śr. ligi 1.59

Bardzo dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
100%
100%
100%
Powyżej 3.5
100%
100%
100%
Powyżej 4.5
100%
100%
100%
Powyżej 5.5
100%
100%
100%
Powyżej 6.5
0%
100%
50%

Statystyki strzałów

Real Betis U19

Śr. łączne strzały

43.50/ Mecz
x

Śr. ligi 26.64

Bardzo dobra

Real Betis U19

Śr. strzały celne

16.00/ Mecz
x

Śr. ligi 11.29

Bardzo dobra

Real Betis U19

Śr. skuteczność strzałów

37%/ Mecz
x

Śr. ligi 42.38

Zła

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
100%
100%
100%
Powyżej 7.5
100%
100%
100%
Powyżej 8.5
100%
100%
100%
Powyżej 9.5
100%
100%
100%
Powyżej 10.5
100%
100%
100%
Real Betis U19

Statystyki Real Betis U19 2026/2027 — UEFA Youth League

Real Betis U19 zajmuje obecnie 7th w UEFA Youth League z 4 punktami w 2 meczach (1W 1D 0L). Real Betis U19 strzelił 5 goli i stracił 0 — różnica bramek +5. Średnia 2 pkt na mecz plasuje zespół na 7th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Real Betis U19 na SmartBet.

Statystyki goli Real Betis U19 2026/2027

Real Betis U19 średnio strzela 2.50 i traci 0.00 gola na mecz. Over 2.5 pada w 50% meczów. BTTS w 0% spotkań. U siebie: 5.00 strzelonych · 0.00 straconych. Na wyjeździe: 0.00 strzelonych · 0.00 straconych.

Typy i value bety Real Betis U19 2026/2027

SmartBet generuje typy Real Betis U19 na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (50%), BTTS (0%) oraz gol Real Betis U19 (50%). Skuteczność u siebie: 100% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy UEFA Youth League.

Statystyki BTTS i czystych kont Real Betis U19 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 0% meczów Real Betis U19. Czyste konta w 100% spotkań (u siebie 100% · na wyjeździe 100%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Real Betis U19 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 50% meczów Real Betis U19. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 0% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 50%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy UEFA Youth League.

Forma Real Betis U19 2026/2027

Aktualna forma: DW — 1W 1D 0L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 1W 0D 0L w 1 meczach. Na wyjeździe: 0W 1D 0L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy UEFA Youth League.

Najczęściej zadawane pytania - Real Betis U19 2026/2027

Ile goli strzelił Real Betis U19 w sezonie 2026/2027?

Real Betis U19 strzelił 5 goli w 2 meczach — średnio 2.50 na mecz. Stracił 0 (0.00 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli UEFA Youth League.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Real Betis U19 w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 50% meczów Real Betis U19 — 1 z 2 spotkań w UEFA Youth League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Real Betis U19 gra następny mecz?

Następny mecz Real Betis U19 to Feyenoord U19 21.10.2026 o 14:00 (Gospodarz). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Real Betis U19 i terminarz UEFA Youth League.

Jaki jest wskaźnik BTTS Real Betis U19 w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 0% meczów Real Betis U19 (0 z 2 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS UEFA Youth League.

Jaki jest bilans Real Betis U19 u siebie w sezonie 2026/2027?

Real Betis U19 wygrał 1 z 1 meczów u siebie (100%), zremisował 0 i przegrał 0. Średnio strzela 5.00 i traci 0.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Real Betis U19?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Real Betis U19 — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela UEFA Youth League

Go to UEFA Youth League
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
2200+76
2
2200+66
3
2200+66
4
2200+46
5
2200+46
6
2200+26
7
2110+54
8
2110+34
9
2110+24
10
2110+24
11
2110+14
12
2110+14
13
2101+43
14
2101+43
15
2101+33
16
2101+23
17
2101+13
18
210103
19
210103
20
210103
21
2101-13
22
2101-33
23
2101-33
24
2101-43
25
2011-11
26
2011-11
27
2011-11
28
2011-21
29
2011-31
30
2011-51
31
2002-20
32
2002-30
33
2002-40
34
2002-60
35
2002-80
36
2002-100
Nadchodzące
21 paź
H
Feyenoord U19Feyenoord U19
9 gru
H
Como U19Como U19

Informacje o Real Betis U19

Oficjalna nazwa klubu

Real Betis U19

Skrót

Kraj

Spain

Aktualny trener

Daniel Alfi Fragoso Escribano

Rok założenia

Stadion

-

Adres stadionu

-

Pojemność stadionu

-

Mecze
Typy
Value Bets
Generator
Real Betis U19 Statystyki 2026/2027 | SmartBet