Petro de Luanda

Petro de Luanda Statystyki 2026/2027 CAF Champions League

WLDWL

Następny mecz

CAF Champions LeagueCAF Champions League
Petro de Luanda

Petro de Luanda

27.11.2026

Nouadhibou

Nouadhibou

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • CAF Champions League

Gole strzelone

/ Mecz
1.50
x

Śr. ligi 1.08

Bardzo dobra

Gole stracone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.08

Średnia

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

50%

Dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

50%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

25%

Zła

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

27%

Średnia

Czyste konta

50% meczów

50%

Bardzo dobra

Strzały

Na mecz

9.00

Średnia

Strzały celne

Na mecz

2.75

Zła

Bez gola

Bez strzelenia gola

25%

Zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

4.25

Dobra

Kartki dla

Na mecz

1.25

Zła

Statystyki drużyny

2026/2027 • CAF Champions League

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Petro de Luanda Attacking

2026/27

Legends

Petro de Luanda
League average

Petro de Luanda Defending

2026/27

Legends

Petro de Luanda
League average

Petro de Luanda — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.50
x

Śr. ligi 1.08

Bardzo dobra

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
36 min
180 min
60 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
100%
50%
75%
Powyżej 1.5 goli drużyny
100%
0%
50%
Powyżej 2.5 goli drużyny
50%
0%
25%
Bez gola
0%
50%
25%

Petro de Luanda — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.08

Średnia

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
90 min
90 min
90 min
Powyżej 0.5 straconych
50%
50%
50%
Powyżej 1.5 straconych
50%
50%
50%
Powyżej 2.5 straconych
0%
0%
0%
Czyste konto
50%
50%
50%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Petro de Luanda strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
0%
16 - 30 min
33%
31 - 45 min
0%
46 - 60 min
17%
61 - 75 min
33%
76 - 90 min
17%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
100%
50%
75%
Powyżej 2.5
100%
0%
50%
Powyżej 3.5
50%
0%
25%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
50%
0%
25%
Oba zespoły nie strzelą
50%
100%
75%

Statystyki rzutów rożnych

Petro de Luanda

Śr. łączne rzuty rożne

9.25/ Mecz
x

Śr. ligi 5.00

Bardzo dobra

Petro de Luanda

Rzuty rożne dla

4.25/ Mecz
x

Śr. ligi 2.50

Bardzo dobra

Petro de Luanda

Rzuty rożne przeciw

5.00/ Mecz
x

Śr. ligi 2.50

Bardzo dobra

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
100%
50%
75%
Powyżej 8.5
100%
50%
75%
Powyżej 9.5
100%
50%
75%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Powyżej 11.5
0%
0%
0%
Powyżej 12.5
0%
0%
0%

Statystyki kartek

Petro de Luanda

Śr. łączne kartki

3.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.03

Bardzo dobra

Petro de Luanda

Kartki dla

1.25/ Mecz
x

Śr. ligi 0.02

Bardzo dobra

Petro de Luanda

Kartki przeciw

1.75/ Mecz
x

Śr. ligi 0.02

Bardzo dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
100%
50%
75%
Powyżej 3.5
50%
0%
25%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
Powyżej 5.5
0%
0%
0%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

Petro de Luanda

Śr. łączne strzały

18.25/ Mecz
x

Śr. ligi 11.41

Bardzo dobra

Petro de Luanda

Śr. strzały celne

7.25/ Mecz
x

Śr. ligi 4.24

Bardzo dobra

Petro de Luanda

Śr. skuteczność strzałów

40%/ Mecz
x

Śr. ligi 37.16

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
50%
50%
50%
Powyżej 7.5
0%
50%
25%
Powyżej 8.5
0%
50%
25%
Powyżej 9.5
0%
50%
25%
Powyżej 10.5
0%
50%
25%
Petro de Luanda

Statystyki Petro de Luanda 2026/2027 — CAF Champions League

Petro de Luanda zajmuje obecnie 2nd w CAF Champions League z 0 punktami w 0 meczach (0W 0D 0L). Petro de Luanda strzelił 0 goli i stracił 0 — różnica bramek 0. Średnia 0 pkt na mecz plasuje zespół na 6th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Petro de Luanda na SmartBet.

Statystyki goli Petro de Luanda 2026/2027

Petro de Luanda średnio strzela 1.50 i traci 1.00 gola na mecz. Over 2.5 pada w 50% meczów. BTTS w 25% spotkań. U siebie: 2.50 strzelonych · 1.00 straconych. Na wyjeździe: 0.50 strzelonych · 1.00 straconych.

Typy i value bety Petro de Luanda 2026/2027

SmartBet generuje typy Petro de Luanda na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (50%), BTTS (25%) oraz gol Petro de Luanda (75%). Skuteczność u siebie: 50% · Na wyjeździe: 50%. Zobacz wszystkie typy CAF Champions League.

Statystyki BTTS i czystych kont Petro de Luanda 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 25% meczów Petro de Luanda. Czyste konta w 50% spotkań (u siebie 50% · na wyjeździe 50%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Petro de Luanda 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 50% meczów Petro de Luanda. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 0% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 75%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy CAF Champions League.

Forma Petro de Luanda 2026/2027

Aktualna forma: WLDWL — 2W 1D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 0W 0D 0L w 0 meczach. Na wyjeździe: 0W 0D 0L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy CAF Champions League.

Najczęściej zadawane pytania - Petro de Luanda 2026/2027

Ile goli strzelił Petro de Luanda w sezonie 2026/2027?

Petro de Luanda strzelił 0 goli w 0 meczach — średnio 1.50 na mecz. Stracił 0 (1.00 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli CAF Champions League.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Petro de Luanda w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 50% meczów Petro de Luanda — 2 z 4 spotkań w CAF Champions League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Petro de Luanda gra następny mecz?

Następny mecz Petro de Luanda to Nouadhibou 27.11.2026 o 00:00 (Estádio 11 de Novembro). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Petro de Luanda i terminarz CAF Champions League.

Jaki jest wskaźnik BTTS Petro de Luanda w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 25% meczów Petro de Luanda (1 z 4 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS CAF Champions League.

Jaki jest bilans Petro de Luanda u siebie w sezonie 2026/2027?

Petro de Luanda wygrał 1 z 2 meczów u siebie (50%), zremisował 1 i przegrał 0. Średnio strzela 2.50 i traci 1.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Petro de Luanda?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Petro de Luanda — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela CAF Champions League

Go to CAF Champions League
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
000000
2
000000
3
000000
4
000000
5
000000
6
000000
7
000000
8
000000
9
000000
10
000000
11
000000
12
000000
13
000000
14
000000
15
000000
16
000000
Nadchodzące
27 lis
H
NouadhibouNouadhibou
4 gru
A
WilieteWiliete
18 gru
A
ES TunisES Tunis
8 sty
H
ES TunisES Tunis
15 sty
A
NouadhibouNouadhibou

Informacje o Petro de Luanda

Oficjalna nazwa klubu

Petro de Luanda

Skrót

Kraj

Angola

Aktualny trener

Alexandre Miguel Crispim Santos

Rok założenia

1980

Stadion

Estádio 11 de Novembro

Adres stadionu

Via Expresso, Bairro da Camama, Kilamba Kiaxi

Pojemność stadionu

50000

Inne drużyny CAF Champions League

Statystyki, typy i mecze · 2026/2027

Mecze
Typy
Value Bets
Generator
Petro de Luanda Statystyki 2026/2027 | SmartBet