
Następny mecz
Ligue 1
USM Alger
05.11.2026

MC Alger
Podsumowanie sezonu
2026/2027 • Ligue 1
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.05
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.05
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
83%
Bardzo dobraPowyżej 2.5 gola
Na mecz
0%
Bardzo złaBTTS
Obie drużyny strzelą
17%
ZłaPosiadanie piłki
Śr. na mecz
55%
Bardzo dobraCzyste konta
83% meczów
83%
Bardzo dobraStrzały
Na mecz
8.67
ŚredniaStrzały celne
Na mecz
5.50
DobraBez gola
Bez strzelenia gola
0%
Bardzo złaRzuty rożne dla
Na mecz
4.00
DobraKartki dla
Na mecz
2.50
ŚredniaStatystyki drużyny
2026/2027 • Ligue 1
Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.
Legenda
MC Alger Attacking
2026/27
Legends
MC Alger Defending
2026/27
Legends
MC Alger — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.05
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
MC Alger — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.05
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy MC Alger strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 8.71

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 4.36

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 4.36
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 4.10

Kartki dla
Śr. ligi 2.05

Kartki przeciw
Śr. ligi 2.05
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 15.92

Śr. strzały celne
Śr. ligi 8.15

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 51.19
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki MC Alger 2026/2027 — Ligue 1
MC Alger zajmuje obecnie 3rd w Ligue 1 z 16 punktami w 6 meczach (5W 1D 0L). MC Alger strzelił 9 goli i stracił 1 — różnica bramek +8. Średnia 2.67 pkt na mecz plasuje zespół na 1st w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy MC Alger na SmartBet.
Statystyki goli MC Alger 2026/2027
MC Alger średnio strzela 1.50 i traci 0.17 gola na mecz. Over 2.5 pada w 0% meczów. BTTS w 17% spotkań. U siebie: 1.75 strzelonych · 0.00 straconych. Na wyjeździe: 1.00 strzelonych · 0.50 straconych.
Typy i value bety MC Alger 2026/2027
SmartBet generuje typy MC Alger na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (0%), BTTS (17%) oraz gol MC Alger (100%). Skuteczność u siebie: 100% · Na wyjeździe: 50%. Zobacz wszystkie typy Ligue 1.
Statystyki BTTS i czystych kont MC Alger 2026/2027
Obie drużyny strzeliły w 17% meczów MC Alger. Czyste konta w 83% spotkań (u siebie 100% · na wyjeździe 50%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy MC Alger 2026/2027
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 67% meczów MC Alger. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 0% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 0%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Ligue 1.
Forma MC Alger 2026/2027
Aktualna forma: WDWWW — 4W 1D 0L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 4W 0D 0L w 4 meczach. Na wyjeździe: 1W 1D 0L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Ligue 1.
Najczęściej zadawane pytania - MC Alger 2026/2027
Ile goli strzelił MC Alger w sezonie 2026/2027?
MC Alger strzelił 9 goli w 6 meczach — średnio 1.50 na mecz. Stracił 1 (0.17 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Ligue 1.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli MC Alger w sezonie 2026/2027?
Over 2.5 goli pada w 0% meczów MC Alger — 0 z 6 spotkań w Ligue 1. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy MC Alger gra następny mecz?
Następny mecz MC Alger to USM Alger 05.11.2026 o 00:00 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze MC Alger i terminarz Ligue 1.
Jaki jest wskaźnik BTTS MC Alger w sezonie 2026/2027?
Obie drużyny strzeliły w 17% meczów MC Alger (1 z 6 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Ligue 1.
Jaki jest bilans MC Alger u siebie w sezonie 2026/2027?
MC Alger wygrał 4 z 4 meczów u siebie (100%), zremisował 0 i przegrał 0. Średnio strzela 1.75 i traci 0.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze MC Alger?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz MC Alger — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela Ligue 1
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 7 | 5 | 2 | 0 | +5 | 17 | |
2 | 7 | 5 | 1 | 1 | +8 | 16 | |
3 | 6 | 5 | 1 | 0 | +8 | 16 | |
4 | 8 | 4 | 3 | 1 | +3 | 15 | |
5 | 7 | 4 | 2 | 1 | +5 | 14 | |
6 | 8 | 4 | 2 | 2 | +3 | 14 | |
7 | 7 | 3 | 2 | 2 | +3 | 11 | |
8 | 8 | 2 | 3 | 3 | -3 | 9 | |
9 | 7 | 2 | 2 | 3 | +2 | 8 | |
10 | 8 | 2 | 2 | 4 | 0 | 8 | |
11 | 7 | 1 | 5 | 1 | 0 | 8 | |
12 | 8 | 2 | 1 | 5 | -6 | 7 | |
13 | 7 | 1 | 2 | 4 | -5 | 5 | |
14 | 8 | 0 | 4 | 4 | -6 | 4 | |
15 | 7 | 0 | 3 | 4 | -7 | 3 | |
16 | 8 | 0 | 3 | 5 | -10 | 3 |
Informacje o MC Alger
Oficjalna nazwa klubu
MC Alger
Skrót
Kraj
Algeria
Aktualny trener
Khaled Ben Yahia
Rok założenia
1921
Stadion
Ali La Pointe Stadium douera
Adres stadionu
MXJ6+JJX, 2eme Rocade d'Alger, Douera, Algeria
Pojemność stadionu
66000
Inne drużyny Ligue 1
Statystyki, typy i mecze · 2026/2027












