Club Africain

Club Africain Statystyki 2026/2027 Ligue 1

LWWDL

Następny mecz

Ligue 1Ligue 1
Progrès Sakiet Eddaïer

Progrès Sakiet Eddaïer

Dzisiaj

Club Africain

Club Africain

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • Ligue 1

Gole strzelone

/ Mecz
1.33
x

Śr. ligi 1.00

Bardzo dobra

Gole stracone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.00

Średnia

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

67%

Bardzo dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

50%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

50%

Dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

55%

Bardzo dobra

Czyste konta

50% meczów

50%

Bardzo dobra

Strzały

Na mecz

11.67

Dobra

Strzały celne

Na mecz

5.50

Dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

0%

Bardzo zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

5.83

Bardzo dobra

Kartki dla

Na mecz

2.33

Średnia

Statystyki drużyny

2026/2027 • Ligue 1

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Club Africain Attacking

2026/27

Legends

Club Africain
League average

Club Africain Defending

2026/27

Legends

Club Africain
League average

Club Africain — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.33
x

Śr. ligi 1.00

Bardzo dobra

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
54 min
90 min
68 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
100%
100%
100%
Powyżej 1.5 goli drużyny
33%
0%
17%
Powyżej 2.5 goli drużyny
33%
0%
17%
Bez gola
0%
0%
0%

Club Africain — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.00

Średnia

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
134 min
68 min
90 min
Powyżej 0.5 straconych
33%
67%
50%
Powyżej 1.5 straconych
33%
67%
50%
Powyżej 2.5 straconych
0%
0%
0%
Czyste konto
67%
33%
50%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Club Africain strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
13%
16 - 30 min
38%
31 - 45 min
13%
46 - 60 min
13%
61 - 75 min
0%
76 - 90 min
25%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
33%
67%
50%
Powyżej 2.5
33%
67%
50%
Powyżej 3.5
33%
0%
17%
Powyżej 4.5
33%
0%
17%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
33%
67%
50%
Oba zespoły nie strzelą
67%
33%
50%

Statystyki rzutów rożnych

Club Africain

Śr. łączne rzuty rożne

8.83/ Mecz
x

Śr. ligi 8.98

Średnia

Club Africain

Rzuty rożne dla

5.83/ Mecz
x

Śr. ligi 4.49

Bardzo dobra

Club Africain

Rzuty rożne przeciw

3.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.49

Bardzo zła

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
33%
100%
67%
Powyżej 8.5
33%
67%
50%
Powyżej 9.5
33%
67%
50%
Powyżej 10.5
33%
33%
33%
Powyżej 11.5
33%
0%
17%
Powyżej 12.5
0%
0%
0%

Statystyki kartek

Club Africain

Śr. łączne kartki

5.00/ Mecz
x

Śr. ligi 3.04

Bardzo dobra

Club Africain

Kartki dla

2.33/ Mecz
x

Śr. ligi 1.52

Bardzo dobra

Club Africain

Kartki przeciw

2.67/ Mecz
x

Śr. ligi 1.52

Bardzo dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
100%
67%
83%
Powyżej 3.5
67%
67%
67%
Powyżej 4.5
33%
67%
50%
Powyżej 5.5
33%
67%
50%
Powyżej 6.5
33%
33%
33%

Statystyki strzałów

Club Africain

Śr. łączne strzały

19.33/ Mecz
x

Śr. ligi 18.29

Średnia

Club Africain

Śr. strzały celne

8.17/ Mecz
x

Śr. ligi 7.35

Dobra

Club Africain

Śr. skuteczność strzałów

42%/ Mecz
x

Śr. ligi 40.19

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
100%
67%
83%
Powyżej 7.5
100%
67%
83%
Powyżej 8.5
67%
67%
67%
Powyżej 9.5
33%
67%
50%
Powyżej 10.5
0%
33%
17%
Club Africain

Statystyki Club Africain 2026/2027 — Ligue 1

Club Africain zajmuje obecnie 5th w Ligue 1 z 12 punktami w 6 meczach (4W 0D 2L). Club Africain strzelił 8 goli i stracił 6 — różnica bramek +2. Średnia 2 pkt na mecz plasuje zespół na 4th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Club Africain na SmartBet.

Statystyki goli Club Africain 2026/2027

Club Africain średnio strzela 1.33 i traci 1.00 gola na mecz. Over 2.5 pada w 50% meczów. BTTS w 50% spotkań. U siebie: 1.67 strzelonych · 0.67 straconych. Na wyjeździe: 1.00 strzelonych · 1.33 straconych.

Typy i value bety Club Africain 2026/2027

SmartBet generuje typy Club Africain na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (50%), BTTS (50%) oraz gol Club Africain (100%). Skuteczność u siebie: 100% · Na wyjeździe: 33%. Zobacz wszystkie typy Ligue 1.

Statystyki BTTS i czystych kont Club Africain 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 50% meczów Club Africain. Czyste konta w 50% spotkań (u siebie 67% · na wyjeździe 33%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Club Africain 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 50% meczów Club Africain. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 50% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 17%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Ligue 1.

Forma Club Africain 2026/2027

Aktualna forma: WWLWL — 3W 0D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 3W 0D 0L w 3 meczach. Na wyjeździe: 1W 0D 2L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Ligue 1.

Najczęściej zadawane pytania - Club Africain 2026/2027

Ile goli strzelił Club Africain w sezonie 2026/2027?

Club Africain strzelił 8 goli w 6 meczach — średnio 1.33 na mecz. Stracił 6 (1.00 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Ligue 1.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Club Africain w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 50% meczów Club Africain — 3 z 6 spotkań w Ligue 1. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Club Africain gra następny mecz?

Następny mecz Club Africain to Progrès Sakiet Eddaïer 07.11.2026 o 13:30 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Club Africain i terminarz Ligue 1.

Jaki jest wskaźnik BTTS Club Africain w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 50% meczów Club Africain (3 z 6 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Ligue 1.

Jaki jest bilans Club Africain u siebie w sezonie 2026/2027?

Club Africain wygrał 3 z 3 meczów u siebie (100%), zremisował 0 i przegrał 0. Średnio strzela 1.67 i traci 0.67 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Club Africain?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Club Africain — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Ligue 1

Go to Ligue 1
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
7520+617
2
7412+313
3
6411+313
4
6330+312
5
6402+212
6
6321+311
7
7322+111
8
7241+110
9
7232+29
10
6231+29
11
6213-17
12
6204-16
13
7124-35
14
7034-53
15
6105-63
16
7016-101
Nadchodzące
12 lis
A
AS MarsaAS Marsa
18 lis
H
Hammam-LifHammam-Lif
26 lis
A
Olympique BéjaOlympique Béja
27 lis
A
ZamalekZamalek

Informacje o Club Africain

Oficjalna nazwa klubu

Club Africain

Skrót

Kraj

Tunisia

Aktualny trener

Maher Kanzari

Rok założenia

1920

Stadion

Stade Olympique de Radès

Adres stadionu

Cité Olympique du 7 novembre

Pojemność stadionu

60000

Mecze
Typy
Value Bets
Generator